Profile cover photo
Profile photo
קליקיט פיתוח עסקי באינטרנט
48 followers
48 followers
About
קליקיט's posts

Post has attachment
איזה כיף לקבל מכתב הערכה מלקוחות מדהימים בסיומו של פרויקט מרתק!

עמיאל היקר 
אנחנו רוצים להודות לך מכל הלב על בניית האתר שלנו.

הכרנו אותך במקרה בגינת המשחקים יחד עם הכלבה המקסימה שלך. מהרגע הראשון היה ניתן להרגיש שעומד מולנו אדם רציני ומקצועי. הספיקה פעם אחת שסיפרנו לך על העסק שלנו ועל העובדה שיש לנו אתר שאנחנו לא כל כך מרוצים ממנו ואתה מיד נכנסת לעבודה.... 
למכתב המלא:
http://click-it.co.il/web-design/click-it-customers/117-seeds-from-zion-website 
Photo

Post has attachment
החודש עלה לרשת אתר חדש מבית קליקיט - אתר זרעים מציון: אתר רספונסיבי המפעיל חנות מקוונת למכירת זרעים ופקעות צמחי הבר של ארץ ישראל. זרעים מציון גם עושים חיל בשימור, הצלה ושיקום הנוף! מוזמנים להתרשם מהאתר וליהנות מהשירותים המוצעים בו!
http://seedsfromzion.co.il

Post has attachment
קול קורא

כנס ג'ומלה הינו כנס עם קהל רב גוני מתחומים שונים: מעצבים, בוני אתרים, מנהלים ומפתחים. הרצאה בכנס היא ההזדמנות שלכם לבוא ולשתף את קהילת ג'ומלה בנושאים החמים בתחומים השונים.
Joomla!Day מורכב מהרצאות של 25 דקות וסדנאות של 90 דקות. כל אחת מאלו בנושאים שונים. מאמר זה פונה לכל המעוניינים להרצות להציע הרצאות לפי מפתחות הנושאים הבאים תוך חשיבה על קהלי היעד השונים (מעצבים, בוני אתרים ומפתחים):
מבוא לג'ומלה והצגת ג'ומלה בדגש על יתרונותיה.
התקנת ג'ומלה.
מה מיוחד בג'ומלה ומה גורם לה לנצוץ.
שימושיות ופונקציונליות לבעלי אתרים.
התאמת ג'ומלה לדרישות וצרכים.
עיצוב אתרים, גרפיקה אינטרנטית ותבניות ג'ומלה.
התאמת ג'ומלה למובייל.
אבטחת אתרי ג'ומלה.
SEO בסביבת ג'ומלה.
ג'ומלה במגזרים שונים כמו חינוך, אקדמיה, עסקים ועוד.
יכולות ניהול תוכן של מערכת ניהול התוכן הטובה בעולם.
פיתוח בפלטפורמת ג'ומלה.
תקן, W3C ונגישות בג'ומלה.
קהילת ג'ומלה בישראל.
עברית ו-RTL.

לכל מי שמעוניין/ת להרצות בכנס:
היו מקוריים וחשבו אילו רעיונות יעניינו את הקהל.
ההרצאה או המצגת אמורה להכיל רק נושא אחד ממפתחות הנושאים.
יש להגיש תקציר מצגת (הרצאה) המכיל ראשי פרקים עד ה-1 בספטמבר.
יש לכלול בהגשה שם מלא, מייל וטלפון ליצירת קשר.
ועדת ההיגוי של הכנס, המורכבת מנציגי המלכ"רים ומתנדבים, תחליט עד ה-10 לספטמבר על ההרצאות שיזכו להציג בכנס.
הודעה תישלח למרצים הנבחרים ותפורסם באתר joomla.org.il.
כמות ההרצאות תיקבע לפי כמות ההגשות ואיכותן. במידה והזמן המוקצב לא יספיק חלק מההרצאות יעשו במקביל כאשר נושאי ההרצאות המקבילות יהיה לקהל יעד שונה.
על המרצים הנבחרים להגיש את ההרצאות הנבחרות עד ה-25 לספטמבר.
את תקציר המצגות והמצגות עצמן יש לשלוח ל-info@joomla.org.il.

ארגון יום שכזה דורש משאבים כספיים מסוימים ואנו פותחים בתוכנית תמיכה אשר תאפשר לכם לייצג את חברתכם במסגרת המכובדת של Joomla!Day ישראל. תמיכתם תסייע בהפקת אירוע קוד פתוח חשוב מאין כמותו.

רמות חסות לאירוע:
זהב - תמיכה כספית בסכום של 7500 ₪ :
אזכור באתר הכנס (קישור, לוגו, סלוגן ושם) תחת רשימת נותני החסויות.
דף אודות באתר הכנס שמקושר מרשימת נותני החסויות.
אפשרות להכנסת מודעה בגודל שמינית עמוד בתוכניית הכנס תחת פרק נותני חסויות.
אזכור ברול אפ הראשי של הכנס תחת עמודת נותני חסויות.

כסף - תמיכה כספית בסכום של 2750 ₪ :
אזכור באתר הכנס (קישור, לוגו ושם) תחת רשימת נותני החסויות.
דף אודות באתר הכנס שמקושר מרשימת נותני החסויות.
אזכור עם לוגו בתוכניית הכנס תחת פרק נותני חסויות.
אזכור ברול אפ הראשי של הכנס תחת עמודת נותני חסויות.

ארד - תמיכה כספית בסכום של 750 ₪ :
אזכור מלא (קישור, לוגו ושם) באתר בלבד תחת רשימת נותני חסויות.

רזה - תמיכה כספית בסכום של 375 ₪ :
אזכור קצר (קישור ושם) באתר בלבד תחת רשימת נותני חסויות.

מספר הערות:
למען הסר ספק, בכל חסות, יצויין שהגוף התורם הינו נותן חסות ואינו מארגן או לוקח חלק בארגון הכנס.
לכל מפרסם חוזר מכנס Joomla!Day של שנה שעברה תינתן 10% הנחה.
עבור כל תשלום חסות תינתן חשבונית מס/קבלה.
חשוב לנו לציין כי הפקת אירוע שכזה ברמה מכובדת דורשת משאבים כלכליים, כלומר כסף. אנו מכבדים כל בקשה לתרומה מסוג תוכנות ודברים אחרים שאינם כספיים, אולם לצערנו תרומות מסוג זה אינן מועילות למטרתנו ולא נוכל לקבלן ללא חסות כספית מצורפת. אי לכך, אנו פונים אליכם - לחברה או גוף אותו/ה אתם מייצגים בבקשה לתמיכה כספית שתעזור לנו להפיק את כנס ג'ומלה ישראל בצורה הטובה והמוצלחת ביותר.
למתן חסות יש ליצור קשר באמצעות המייל info@joomla.org.ilולהשאיר את הפרטים הבאים: שם, חברה/ארגון וטלפון.

http://jday.joomla.org.il/he/
Photo

Post has attachment
יהודים מאמינים בתנ"ך, נוצרים בברית החדשה, מוסלמים בקוראן וג'ומלאים ב- JED. אין ספק ש- Joomla Extension Directory, אינדקס ההרחבות למערכת ג'ומלה, הוא התנ"ך של ג'ומלאים אדוקים בכל העולם. אנו פונים ל- JED בכל פעם שאנו מחפשים רכיב, מודול או פלאגין שיתאים לצרכי האתר שלנו וכמובן בודקים תצוגות תכלית של הרחבות, קוראים ביקורות של משתמשים אחרים ומפרסמים את התגובות שלנו אחרי הורדת הרחבה ושימוש בה. קהילת ג'ומלה בעולם רואה ב- JED כמקור לא אכזב לפיתוח והרחבת אתרי ג'ומלה, שהרי מערכת ג'ומלה כשלעצמה כוללת מספר מערכות מובנות אשר עונות רק על צרכים בסיסיים של אתר אינטרנט. מבלי להיכנס למערך התמיכה בג'ומלה עצמה, במאמר זה אציג את מערך התמיכה הטיפוסי הניתן על ידי מפתחי הרחבות לג'ומלה.
למאמר המלא: http://click-it.co.il/joomla-web-development/joomla-developers-support-for-extensions 
Photo

Post has attachment
אנחנו שונאים ספאם, מתעבים ספאם ונלחמים נגד ספאם ויש לנו את כל הסיבות לעשות כן: לא ביקשנו לקבל אימיילים עם הצעות לקנות דברים שאנחנו לא צריכים ולא רוצים, אין דוד רחוק בקנדה שהוריש לנו 50 מליון דולר ולא - כלות מאוקראינה זה בכלל לא הקטע שלנו בדיוק כמו שלא מתאים לנו לקנות תרופות מרשם מברזיל. מסכימים? בטח שכן. אולם האם זוהי מהות הדיוור במייל - זבל זבלים? אז זהו שלא. דיוור ניוזלטר במייל לחברים רשומים באתר האינטרנט שלכם עשוי להוות בסיס לרווח כפול - הן עבורכם כבעלי האתר והן עבור החברים הרשומים באתר. במאמר זה אסביר כיצד ניתן למנף את פיתוח העסק באמצעות דיוור ניוזלטר יעיל ומעניין:
למאמר המלא: http://click-it.co.il/internet-business-development/business-development-by-newsletters-to-subscribed-members 
Photo

Post has attachment
** טרנדים בעיצוב אתרים - מאת שלומי סופר **
אחד הטרנדים העכשוויים, הוא של אתרים המעוצבים עם רקעים התופסים את כל רוחב המסך סוג זה של עיצוב הכניס ניקיון לרשת והדגש על רספונסיביות של אתרים בא יחד איתו, כל אלו מתוכננים לפעול על מסכים בגדלים שונים שכן היום קיימת כמות מכשירים גדולה מאד החל ממסכי מחשב וטלויזיה ועד טאבלטים, סמארטפונים ושעונים חכמים כמו באפל ווטץ' שנמצאים בקטגוריה חדשה של טכנולוגיה לבישה. העיצוב הזה חוזר על עצמו כל כך עד שהפך ללא מקורי ולא חדשני.
לפוסט המלא: http://click-it.co.il/blog/30-website-design-trends 
Photo

Post has attachment
אחד המדדים העיקריים לבחינת ההצלחה של אתר אינטרנט ואולי אחד החשובים ביותר, הוא ביכולת של האתר להמיר את תנועת הגולשים בו לפעולה שתוצאתה רווח מדיד עבור בית העסק העומד מאחורי האתר. אין ספק כי מוצר או שירות טוב, מוניטין חיובי ונראות - הם אבני היסוד להמרה מוצלחת של האתר לכדי רווח, אך מאחורי נדבחים אלו עומדים מספר כללי נראות אשר עשויים לסייע לבעלי האתר להביא את הגולשים בו למסקנה כי אכן הגיעו למקום הנכון וכי ייטב להם אם ידבקו בו. כללי הנראות הללו חלים על מה שנתייחס אליו במאמר זה כ"דף נחיתה", כלומר דף ספציפי באתר האינטרנט של בית העסק אשר אליו מכוונת תנועה ממוקדת של קמפיין פרסום נקודתי למוצר או שירות. דף הנחיתה, כשמו כן הוא - דף בו "נוחת" הגולש לאחר טיסה מעייפת בין אתרי אינטרנט, דף שלאחר שנחת בו מרגיש הגולש כי הגיע הביתה.
למאמר המלא: http://click-it.co.il/website-design/effective-landing-page-for-ad-campaign 
Photo

Post has attachment
פעילות גומלין או הידוד = אינטראקציה. 
עכשיו שאנחנו מדברים באותה שפה, שאלו את עצמכם מדוע יש לכם אתר אינטרנט - לא מספיק כרטיס ביקור או טכנולוגיה מופלאה של דף תדמית איפשהו? סתם הוצאתם הון על עיצוב גראפי, בניית אתר, אחסון האתר? או שהייתם בין חסרי המזל שבחרו בבניית אתר חינם... נאבקים בעצמכם ובכל השדים האפשריים כדי לעדכן אותו מדי פעם? בשביל מה כל כאב הראש הזה? קיימות דרכים רבות לפרסם את עצמכם. בניית אתר אינה המפתח להבאת לקוחות חדשים והגדלת מחזורי המכירות של העסק - מבטיח לכם בהן צדק, המפתח לכך הוא בשירות איכותי או מוצר טוב. אז לא השתכנעם ואתם ממשיכים לקרוא. כנראה שלא הורדתם את האתר שלכם מהרשת ולא ביטלתם את החיבור לאינטרנט. אוקיי, אזרום איתכם למרות שאתם עקשנים: תסתכלו על האתר שלכם וכעת שאלו את עצמכם מה הטעם בו? יש בו פעילות כלשהי או שעציץ על אדן החלון מאתגר יותר מהאתר שלכם? ובפעילות הכוונה היא למצב בו מישהו כבר סוף סוף הגיע לאתר שלכם וחוץ מהגראפיקה המהממת שבו והטקסטים המהפנטים שהזנתם לתוכו - מה עושה שם הגולש ואיזה ערך מוסף תרמתם לו בשונה מכל שאר האתרים בתחום שלכם? אז במידה וכאן הרגזתי אתכם מספיק ☺ והבנתם שחסרה לכם אינטראקציה עם הגולשים באתר האינטרנט שלכם, המשיכו לקרוא מאמר זה.
למאמר המלא: http://click-it.co.il/website-design/interacting-with-your-website-users 
Photo

Post has attachment
** רעוֹת הריגול התעשייתי **
פריצה למשרדי חברה או בית עסק, נעשית לאו דווקא בכדי לגנוב מזומנים, סחורות או אמצעי ייצור. המסווה של עבודת פריצה גרועה שלא הניבה פירות לפורצים, היא לעיתים מסווה לריגול תעשייתי המתבצע על ידי גוף כלכלי, כחלק בלתי מוצהר כמובן, של הפיתוח העסקי שלו. בניגוד לפריצה לשם גניבה אשר הסממנים לה ברורים והנזק המיידי ממנה נראה לעין, מאפשר הריגול התעשייתי השארת מרווח זמן בין מעשה הפריצה והגניבה לבין הביטוי הממשי לנזק שנגרם כתוצאה ממנו, היות ולא תמיד ניתן לזהות בוודאות את הפריצה עצמה כריגול תעשייתי וכיוון שהריגול יכול להניב פירות עסקיים עבור הגוף המרגל, לאחר זמן רב - עובדה המצביעה על קשר רופף לכאורה בין הפריצה לתוצריה. הריגול התעשייתי מורכב משילוב קונספטואלי ומוחשי של ריגול קלאסי (צבאי-מדיני) ומודיעין מסחרי, המונע על ידי מוטיב של רווח כלכלי.
לפוסט המלא: http://click-it.co.il/blog/29-industrial-espionage-patterns 
Photo

Post has attachment
** קיצור עקומת הלמידה של תחומים חדשים **
עבור רבים מאיתנו קיימים יותר תחומים חדשים שנרצה ללמוד, מאשר זמן לעשות כן. המידע קיים הודות למקורות מהימנים אשר הולכים וגדלים, הולכים ומשתכללים ככל שהזמן חולף. בהתאמה - גם תחומי העניין שלנו: ככל שכמות המידע גדלה יותר, אנו חשופים לתחומי עניין נוספים והצמאון שלנו ללמידה אינו מגיע לרוויה. המשתנה היחיד במשוואה זו שאינו ניתן לשינוי, הוא הזמן - הזמן הדרוש לנו כדי ללמוד תחום עניין חדש, כך שנוכל לומר בבטחון כי על אף שאין לנו ניסיון רב בו, אנו יכולים להבין אותו וליישם לפחות חלקים ממנו בתוך חיי המקצוע או החיים הפרטיים שלנו. לכל אדם ולכל תחום קיימת עקומת למידה פרטית אשר יכולה להיות קצרה, במידה ואנו באים למשל עם רקע קודם או שהתחום אינו דורש מורכבות חשיבתית או ביצועית, אך עקומת הלימוד עשויה להיות ארוכה מאד במידה ואין לנו כל ידע מוקדם, או גישה אינטואיטיבית לאותו תחום, או במידה והתחום כולל היבטים מורכבים מבחינה טכנית, תפסיתית ויישומית. לרובנו סיכוי לבחור ללמוד תחום אשר מאתגר אותנו שכלית וביצועית, היות ולימוד עצמי של תחום קל ופשוט הוא חלק יומיומי מהחיים...
לפוסט המלא: http://click-it.co.il/blog/28-shortening-the-learning-curve 
Photo
Wait while more posts are being loaded