Profile cover photo
Profile photo
ALUNA® Teleskopowe Zadaszenia Basenów, Tarasy, Werandy, Strefy SPA, Konstrukcje niestandardowe
4 followers -
15 LAT DOŚWIADCZENIA, PASJA, INNOWACJE, TECHNOLOGIA I WYJĄTKOWY DESIGN! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW W 25 KRAJACH EUROPY.
15 LAT DOŚWIADCZENIA, PASJA, INNOWACJE, TECHNOLOGIA I WYJĄTKOWY DESIGN! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW W 25 KRAJACH EUROPY.

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ALUNA® Exclusive Line - system automatycznego przesuwania zadaszenia
Add a comment...

Post has attachment
NOWOŚĆ ALUNA® 2019 - NOWE NISKIE ZADASZENIE

ALUNA® Prestige to najniższe zadaszenie w ofercie ALUNA® w kolekcji Profesjonalnej z 10 letnią gwarancją. Patrząc na jego specyfikacje techniczną i wzornictwo od razu widać, że to produkt z najwyższej półki. Intryguje nowoczesnym kształtem i rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu ALUNA® AIR Construction, dzięki temu jest wyjątkowo niskie i pomimo prostych kształtów i pionowych części bocznych jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Delikatny łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 3mm lub w opcji w poliwęglanie litym 4mm z filtrem UV. ALUNA® Prestige tworzy niezwykle designerskie i nowoczesne uzupełnienie ogrodu. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji. Ze względu na jego bardzo niską wysokość nie istnieje możliwość pływania w basenie przy zamkniętych segmentach dlatego tozadaszenie nie posiada drzwi.

ALUNA® Prestige to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących jak najniższego zadaszenia, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji.

Wszystkie zadaszenia ALUNA® w standardzie bez dopłaty posiadają możliwość zamknięcia zadaszenia na klucz, co czyni je dodatkowo jeszcze bardziej bezpiecznymi w stosunku do konkurencji.

http://aluna.eu/aluna-prestige.html

Add a comment...

Post has attachment
Bestseller w ALUNA®!

ALUNA® H2O to najnowsza kolekcja zadaszeń basenowych w linii niskiej produktów ALUNA®. ALUNA® H2O Easy to propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo, jakość wykonania, a co najważniejsze chcących pływać pod zamkniętym zadaszeniem i myślących o zadaszeniu z bardzo małymi prowadnicami.

ALUNA® H2O Easy jest to idealna propozycja na funkcjonalne zadaszenie basenu zewnętrznego które posiada jedynie jedną małą systemową prowadnicę ALUNA® One System stabilizującą otwieranie i zamykanie zadaszenia. Dedykowany dla osób, które nie chcą stosować dużych prowadnic w przestrzeni basenu.

ALUNA® H2O Easy intryguje nowoczesnym wzornictwem i technologią wykonania. Jest niepowtarzalnym bardzo nowoczesnym zadaszeniem, które doskonale prezentuje się w przestrzeni ogrodowej. Standardowo wyposażony w jedne przesuwne drzwi, umożliwia pływanie pod zamkniętym zadaszeniem i zapewnia bardzo wygodne wejście pod zadaszenie.

W najnowszych prowadnicach ALUNA® One System wszystkie zanieczyszczenia takie jak liście, trawa są wymywane dzięki oryginalnemu kształtowi prowadnic.
ALUNA® One System jest zintegrowany z delikatnymi maskownicami zakrywającymi wszelkie elementy montażowe, co sprawia że produkt końcowy wygląda estetycznie, funkcjonalnie a co najważniejsze jest bardzo bezpieczny. ALUNA® One System jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania zadaszenia nawet podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.


Więcej o tym produkcie - http://aluna.eu/aluna-h2o-easy.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
19.10.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nowości ALUNA® 2019 – już wkrótce w ofercie

Od ponad 16 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark. przedsiębiorstwo kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej ALUNA® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Nowe modele zadaszeń ALUNA® Pacyfik II, ALUNA® Admiral II i ALUNA® Delta II dedykowane są dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo rozwiązanie, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

To tylko początek nowej kolekcji ALUNA® na rok 2019.

Kolejne modele już wkrótce.ALUNA® Pacyfik II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. To zrównoważona wzorniczo konstrukcja o najwyższych parametrach wytrzymałości. Boczne pionowe ściany zadaszenia dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania bocznych plaży przy basenie. Idealnie pionowe ściany boczne zadaszenia dają niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą poliwęglanową płytę litom typu „bezpieczna szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni ogrodu. Natomiast lekko łukowata część górna zadaszenia idealnie odprowadza wodę oraz zalegający śnieg. Dodatkowym atutem tego modelu są przesuwne drzwi ulokowane na najwyższym segmencie, które dają użytkownikowi niezwykle komfortowe wejście do strefy basenowej.


ALUNA® Admiral II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. Zadaszenia to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje górnej części oraz idealnie odprowadza wodę opadową. To zadaszenie o najwyższych parametrach wytrzymałości. Prawie pionowe boczne ściany tego modelu dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania plaży. Prawie pionowe ściany boczne zadaszenia dają też niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą poliwęglanową płytę litom typu „bezpieczna szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni ogrodu.


ALUNA® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana, daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać funkcjonalną plażę w części wysokiej zadaszenia. To doskonała propozycja dla osób, które mają na lokalizacji problemy z silnym wiatrem, ponieważ konstrukcja tego zadaszenia w części łukowej jest niezwykle odporna na działanie wiatru. Dodatkowo zadaszenia to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje bocznej części oraz idealnie odprowadza wodę opadową. Bardzo istotnym elementem tej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne i użyteczne drzwi wejściowe ulokowane w ściance szczytowej dające użytkownikowi niezwykle funkcjonalne wejście do strefy basenowej oraz umożliwiające zbudowanie plaży gdzie można zaaranżować strefę z meblami czy przebieralnie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zadaszenie to posiada również opcje zastosowania bocznych drzwi przesuwnych, co powoduje dwustronną możliwość wejścia do zadaszonego basenu.

Wszystkie zadaszenia ALUNA® w standardzie bez dopłaty posiadają możliwość zamknięcia zadaszenia na klucz, co czyni je dodatkowo jeszcze bardziej bezpiecznymi w stosunku do konkurencji.

www.aluna.eu
PhotoPhotoPhotoPhoto
02.10.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zaproszenie na stoisko ALUNA® na Międzynarodowych Targach we Francji : FOIRE INTERNATIONALE DE MONTPELLIER 2018

Po raz kolejny ALUNA® jest jednym z wystawców na największych targach branżowych we Francji. Międzynarodowe Targi w Montpellier to obowiązkowy punkt w kalendarzu specjalistów branży basenowej. Każdego roku wydarzenie to przyciąga setki tysięcy odwiedzających z całego świata. Odwiedzający targi w Montpellier mogą zapoznać się z ofertą wielu czołowych producentów basenów, zadaszeń basenowych, tarasów i akcesoriów niezbędnych do aranżacji ogrodu i tarasu.

W tym roku targi w Montpellier organizowane są pod hasłem “Generacja 80”

Na stoisku ALUNA® zostaną zaprezentowane dwa modele zadaszeń ALUNA® Concept – mobilne zadaszenie tarasu oraz ALUNA® Wariant Light - nasz bestseller w ofercie zadaszeń basenowych.

W dniach od 5 do 15 października 2018 zapraszamy wszystkich chętnych do poznania produktów ALUNA® na nasze stoisko do hali B5 zadaszenia basenów, na stoisko A32.

Do zobaczenia!
Photo
Photo
18.09.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nowości w ALUNA®

Miło nam poinformować, że do oferty firmy weszły dwa nowe modele zadaszeń basenowych.

ALUNA® Duo II i III to najwyższe parametry użytkowe zadaszeń w doskonałej cenie dla Klienta. To wybór dla tych z Państwa, którzy chcą posiadać zarazem wygodne zadaszenie wysokie i ergonomiczne niskie w doskonałej cenie, a cieszyć się w czasie niepogody wszystkimi walorami zadaszeń wysokich. Kolekcja ta umożliwia w pełni z korzystania z basenu przy zamkniętym zadaszeniu. Konfiguracja tych modeli umożliwia montaż wysokiej ściany szczytowej bezpośrednio do ściany budynku dając tym samym wygodne wejście do basenu bezpośrednio z budynku.

W konstrukcji nowych modeli ALUNA® Duo II i III skorzystaliśmy z doświadczeń rynkowych pierwowzoru - modelu ALUNA® Duo oraz kombinacji dwóch modeli o różnych wysokościach, parametrach użytkowych i funkcjonalnych dzięki temu połączyliśmy funkcję ochronną niskich zadaszeń z wygodą i funkcjonalnością modeli wysokich w bardzo atrakcyjnej dla Klienta cenie. Oryginalny kształt i cechy użytkowe tych modeli zadaszeń sprawdzą się doskonale przy obiektach hotelowych i SPA, gdzie wysoka część stanowić może swego rodzaju tunel do basenu, miejsce relaksu oraz odpoczynku po zabawie w basenie jak również wygodną przebieralnię w czasie kiedy warunki atmosferyczne uniemożliwiają korzystanie z otwartego basenu.

Modele ALUNA® Duo II i III w całości są wykonane z płyty litej, tworząc niezwykle nowoczesne i designerskie uzupełnienie ogrodu. To idealna propozycja dla zwolenników funkcjonalności i wyrafinowanej elegancji. W wersji ekonomicznej zadaszenie to wykonane jest w połączeniu płyty komorowej z litą.

http://aluna.eu/category/zadaszenia-basenowe-aluna-premium-linia-srednia
PhotoPhotoPhotoPhoto
27.08.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
SHOWROOM - ZADASZEŃ BASENOWYCH I TARASÓW FIRMY ALUNA®

Miejsce to powstało przede wszystkim z myślą o naszych klientach, aby pokazać co robimy i jak pracujemy oraz zaprezentować jak wyglądają profesjonalnie zaprojektowane i wykonane systemowe produkty zadaszeń i tarasów ALUNA®. Jest to miejsce gdzie zapraszamy klientów indywidualnych i naszych partnerów biznesowych. Showroom firmowy zadaszeń przy fabryce ALUNA® w Bytkowie pod Poznaniem to miejsce spotkań architektów, konstruktorów, właścicieli obiektów hotelowych, restauracji, obiektów spa oraz wszystkich tych, którzy interesują się indywidualnie tematyką przesuwnych i stałych zadaszeń basenowych oraz przesuwnych i stałych tarasów. To doskonałe miejsce prezentacji technologii Aquaparków ALUNA® - zadaszeń wielkogabarytowych oraz konstrukcji niestandardowych produkowanych i projektowanych na indywidualne życzenie klienta.

Wizyta w Showroom’ie firmowym ALUNA® to doskonała okazja, aby poznać technologie i produkty z linii Profesjonalnej i Ekonomicznej marki ALUNA® oraz aby zobaczyć realnie co wyróżnia je w stosunku z innymi ofertami na rynku. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to wysoka jakość użytych materiałów i komponentów w konsekwencji naszych wyrobów oraz wyjątkowa dbałość o detale co przekłada się na brak widocznych elementów montażowych, wyjątkową szczelność i izolacyjność zadaszeń. Najbardziej wyróżniany nagrodami i medalami przez fachowców branży jest kompletny system profili aluminiowych i uszczelnień oraz fakt, że dajemy klientowi całe spectrum możliwości indywidualnych produkcji zadaszeń i sami projektujemy te rozwiązania w oparciu o nasz system.

Zapraszamy do zwiedzenia naszego showroom’u firmowego znajdującego się przy fabryce ALUNA® w podpoznańskim Bytkowie w ustalonym wcześniej terminie.

Showroom zadaszeń i tarasów ALUNA® czynny jest od pon-pt od 8:00 – 16:00.

www.aluna.eu

+48 61 656 66 06
+48 61 656 66 07

aluna@aluna.eu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy ALUNA® Admiral – edycja 2018

Miło nam poinformować, iż ALUNA® Admiral jeden z najpopularniejszych produktów z kolekcji wysokich zadaszeń basenowych ALUNA® przeszedł przez wzorniczą i technologiczną aktualizację oraz modyfikację do najnowszych tendencji na rynku. Teraz zadaszenie posiada jeszcze bardziej płaski dach i niemal pionowe ściany boczne. Zostało także zmodyfikowane jeżeli chodzi o dostępne warianty wysokości i wzmocnione konstrukcyjnie wg Certyfikatu bezpieczeństwa i wytrzymałości AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej. Dzięki wysokim ścianom bocznym, które są niemal pionowe, model ten daje dużo możliwości zagospodarowania plaży, jest przestronny i można się pod nim poruszać bez żadnych przeszkód ze wszystkich czterech stron. Wysoka konstrukcja zadaszenia daje duże możliwości dla użytkownika jak i stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować wygodną plażę i przestrzeń nad całym basenem. Podczas chłodniejszych dni stworzy idealne miejsce do wypoczynku i zabawy nad brzegiem basenu, dając pomimo zamkniętych segmentów dużo swobody i komfortu.
Model ALUNA® Admiral doskonale sprawdza się przy dużych, szerokich obiektach hotelowych, SPA jak również w restauracjach i obiektach indywidualnych.

ALUNA® Admiral – edycja 2018
http://aluna.eu/aluna-admiral.html
Add a comment...

Post has attachment
ALUNA® nietypowe zabudowy tarasów
http://aluna.eu/category/ogrody
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.06.2018
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded