Profile cover photo
Profile photo
Alternetivo s.r.o.
10 followers -
Technologie pro telekomunikační a datové sítě, datacentra, ICT.
Technologie pro telekomunikační a datové sítě, datacentra, ICT.

10 followers
About
Posts

Post has attachment
Ještě stále máte možnost se připojit k zítřejšímu webináři Maxifi Hotspot – WiFi Přístupový portál jako nástroj interakce se zákazníky v čase 10:00-11:00 hod.
>>> https://bit.ly/2NZxGiq
Add a comment...

Post has attachment
Objemy přenášených dat mezi datacentry stoupají a my pro vás máme řešení! 😎 Svůj hardware už měnit nemusíte. ✔️
Nahlédli jsme na řešení, která využívají největší sítě světa s přenosovými kapacitami v Tbps - je pro nás motivující být součástí projektů, které představují světovou špičku. 1️⃣️ Podívejte se na náš článek nebo se rovnou přihlašte na náš seminář o inovativních řešení společnosti Coriant, který jsme pro vás přichystali v červnu. 😉 >>> https://bit.ly/2I1Ig2L
Add a comment...

Post has attachment

Alternetivo hrdým sponzorem!
O víkendu 14.– 15. dubna 2018 vyvrcholilo v hale na pražských Roztylech finále 1. ligy můžu v curlingu. Náš tým "Ledoborci 7" ve složení Candra, Bukovský, Dolejší, Ťuík a Krofika si po excelentním výkonu vybojoval postup do extraligy. V následující sezóně tak bude v rámci nejvyšší soutěže měřit svoje síly s těmi nejlepšími týmy v České republice! Gratulujeme! 🎉🤗
>>> https://www.alternetivo.cz/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Díky vám jsme dostali VIP ocenění za nejlepší prodejní výsledky a technickou podporu Teltonika. 🎉 Nyní oceníme my vás! Startujeme výprodej skladových zásob za velmi výhodných cenových podmínek. Čas běží.. tak neváhejte!
>>> https://bit.ly/2K8GduK
Add a comment...

Post has attachment
Na zítřejší školení optických sítí jsme připraveni i plně obsazeni. 😎 Těšíme se na vás.
Vaše Alternetivo 💚
>>> https://bit.ly/2JMNL62
Photo
Photo
16.04.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
... něco se chystá. 😎
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Již příští týden startují naše partnerské konference. Počet účastníků se každým dnem zvyšuje – už máte i VY své místo?

Brno >>> http://bit.ly/2sGcPY2 <<<
Bratislava >>> http://bit.ly/2okUg67 <<<
Praha >>> http://bit.ly/2sKvK3W <<<
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Distributor roku 2017

Vydavatelství IDG i v letošním roce vyhlásilo ChannelWorld Awards – ocenění pro nejlepší ICT distributory a výrobce. Alternetivo získalo první místo v kategorii Distributor s přidanou hodnotou. Z vítězství máme obrovskou radost a jsme na něj opravdu hrdí! Hlavně proto, že hodnocení vzešlo z kvalitativního průzkumu, na který reagovalo 563 firem z oboru (reselleři, poskytovatelé služeb a systémoví integrátoři). Chtěli bychom vám všem, kteří jste pro nás hlasovali, moc a moc poděkovat. Vaši důvěru nezklameme. Budeme i nadále vyvíjet maximální úsilí, abychom vám nabídli ty nejlepší produkty a řešení doplněné o vynikající služby.

-------------------------------------------------------------------------------------
Distributor of the year

Alternetivo is pleased to announce that it has received the Value Added Distributor of the year 2017 award from IDG. On the basis of very extensive survey among resellers and system integrators IDG and its magazine ChannelWorld every year evaluate ICT distributors and vendors in the Czech Republic. This year's data collection based on advanced online survey with video interaction and co-browsing has brought record participation of respondents. We all at Alternetivo are very proud of this great success. We believe that it's a result of our very hard work and our long term commitment to our customers and we'll do our best to retain such a high rating and credit.
Add a comment...

Post has attachment
NSS Labs schválily Firebox M4600 díky vynikající celkové výkonnosti ve všech oblastech testování. WatchGuard - bezpečnost, která dává smysl. A vaše bezpečnost = naše priorita. Vaše Alternetivo.
Add a comment...

Post has attachment
Slyšeli jste už o WiFi4EU? Jaké jsou požadavky, jaké jsou milníky a jak můžete společně s námi naleznout řešení? Zjistíte v následujícím odkazu👇👇👇
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded