Profile cover photo
Profile photo
Alois Holub
283 followers -
skaut -> elektroinženýr (FEL) - doktor Holub přes antény a mikrovlny (K13117) -> programátor C#, Java -> objective-C -> snad čím dál více "vývojář"
skaut -> elektroinženýr (FEL) - doktor Holub přes antény a mikrovlny (K13117) -> programátor C#, Java -> objective-C -> snad čím dál více "vývojář"

283 followers
About
Posts

Po 42 týdnech náhodou klikám na G+. Úplně se mi zastesklo. Jak jde Twitter do háje a Facebook je úplně jiný svět, tak mi "něco jako G+" chybí. Tak ještě to nesmazali, člověk může alespoň vzpomínat.
Add a comment...

Post has shared content
It was a great evening and great stories told! And yes, I am now convinced for #dartlang. My next project suitable for Angular will be in #AngularDart!

Thank you, +Jana Moudrá, I wouldn't be on #devFestCZ without your persuasion :).

//cc +Kasper Lund 👍
Great #DevFestCZ this weekend. Extra thanks to +Kasper Lund for enthusiastic insights into the great history of Danish naval forces!

... and some #dartlang too, of course.
//cc +Alois Holub
Add a comment...

Vždycky když je nějaký ten Apple Event, tak mi starý dobrý G+ chybí :(
Add a comment...

Kuk :)
Add a comment...

Abych se tu (ze zvyku) vyjádřil, než tu někdo poslední zhasne.
Z WWDC jsem potěšen. Apple ukázal, že Macy jsou pro něj přeci jen důležité a můžeme očekávat restart v hardwarových novinkách. iOS pro iPady přináší obrovskou řadu novinek, které z něj snad konečně udělají nástroje pro práci. Skutečně, těch use casů, které pokrývají systémovými aplikacemi a hlavně tím, že zlomili hůl nad hledáním nového "paradigmatu" pro soubory... a prostě přinesli Files pro iPad, to považuju za průlomové. Asi toho bylo víc, ale tyhle dvě věci jsou pro mě aktuálně nejdůležitější. Na nový 10.5" jsem čel od podzimu, což jsem iPad přenechal manželce, která o svůj přišla, takže objednávám a těším se.
Add a comment...

Post has attachment
Nechápu. Ta appka je an AppStoru 5 let. 18 měsíců jsem na ni nesáhl a když mi Facebook začal psát, že používám staré API, tak jsem ji chtěl s koncem března vyhodit. Ale i na to jsem se vykašlal.
A každý den mi Fabric posílá čísla. Když se tam v PRO verzi jednou za čas objevilo 1 stažení, říkal jsem si, paráda, bude na další rok na applí developerský účet. No a pak mi přišly nějaký větší čísla a já si myslel, že to je nějaké měsíční shrnutí nebo co. Ale nedávalo to smysl.
Fakt nechápu, z cca 2-3 stažení free verze denně jsou najednou 2-3 stovky. Poslední sloupek je za dnešek, takže to asi na ty 3 stovky zase vyleze. Příjmy jsou samozřejmě marginální, ale what the hell happened? Appka se jmenuje Fill More! a ať googlím jak googlím, netuším. Děje se to v USA, kde se někdy předevčírem dostala na 100 pozici v žebříčku Board Games. A jestli to bude dlouhodobé? Pochybuju. Možná někdo vydal podobně pojmenovanou a úspěšnou věc, někdo použil nějaká klíčová slova... fakt nevím. Ale "já to nebyl!"
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Již tento čtvrtek!
Doporučuji všem, kteří se jen trošku zajímají o vývoj mobilních aplikací, nejenom her. Čeká vás vhled do světa mobilních "storů" a jak prorazit jako nezávislý vývojář. To vše na příběhu jedné z nejúspěšnějších her minulého roku. Stejně tak všichni, kdo by měli jenom trošku chuť vyzkoušet si herní engine Unity, budou mít velkou příležitost vidět, co dovede a probrat detaily přímo s mistrem na slovo vzatým :) Neváhejte!
Mobilní hra Chameleon Run slavila obrovský úspěch a její autor +Ján Ilavský - Split si za ni vysloužil prestižní cenu Apple Design Awards.
Pozvali jsme si jej, aby nás seznámil s příběhem této hry - jak hra vznikala, jak a díky čemu se prosadila na mobilní platformě iOS a jaká je (naopak) situace s placenými aplikacemi na Androidu.
Ve druhé části nám Split představí a předvede schopnosti herního vývojového prostředí Unity a to přímo na hře Chameleon Run.

Vstup je volný, ale je nutné se registrovat pomocí tohoto formuláře:
https://goo.gl/forms/ZipBqQhQyUs66LPc2
Add a comment...

Post has attachment
V Applu jsou fakt napřed! Tisk videa, to musím mít!
Add a comment...

Post has attachment
Konečně už chápu, co že to +Filip Hráček dělá v tý Americe. To bylo furt: "Budu teď v Dart týmu, Dart je bezva, všichni ho používejte!"
Prdlajs! Herecké kariéry se mu zachtělo a hned začal pěkně z ostra ve Star Wars. Gratulace, snad to bude alespoň takový trhák, jako je Dart :).
PhotoPhotoPhotoPhoto
16.12.16
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ideální na páteční večer. Trošku delší, nesmí se u toho teda moc přemýšlet a pak super. Na televizní film velmi kvalitní zpracování.
Spectral
Spectral
netflix.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded