Profile cover photo
Profile photo
alibaba .ir
227 followers -
رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط چارتر و قطار
رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط چارتر و قطار

227 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
علی‌بابا جامع‌ترین سامانه خرید آنلاین بلیط قطار است
یعنی برای خرید بلیط قطار لازم نیست به دفاتر فروش شرکت‌های ریلی مختلف مراجعه کنید یا وب‌سایت‌ها را تک به تک جست‌و‌جو کنید. کافی است به وب‌سایت علی بابا سر بزنید و با استفاده از فیلترهای جست‌وجو شرکت ریلی، نوع قطار، ساعت حرکت و بازه قیمت را مشخص کنید تا تمام قطارهای حاضر در مسیر مورد نظر برای شما لیست شود؛ آن هم در کمتر از 2 دقیقه.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
اگر قطار را برای سفرهای خانوادگی انتخاب کرده‌اید، می‌توانید تمام مسیر را استراحت کنید و در شهر مقصد هم خودروی خودتان را داشته باشید. برای حمل خودرو با قطار باید موقع خرید بلیط قطار گزینه حمل خودرو را انتخاب کنید و حواس‌تان باشد که در شهر مقصد خودرو را فقط به کسی تحویل می‌دهند که بلیط قطار به نام او صادر شده باشد. برای ترخیص خودرو لازم است مدارکی مثل کارت ماشین و کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

فصل تابستان و بهار که بازار سفرهای دسته‌جمعی و خانوادگی داغ می‌شود، کوپه‌های قطار می‌توانند یکی از گزینه‌های خیلی خوب برای ساختن خاطرت خوش سفر باشند. به جای این‌که وب‌سایت‌های شرکت‌های ریلی مختلف را یکی یکی برای پیدا کردن مناسب‌ترین قطار چک کنید، به اپلیکیشن علی‌بابا سر بزنید و تمام قطارها را یکجا ببینید. اپلیکیشن علی‌بابا متناسب با بودجه و زمان سفر شما بهترین قطار را به شما پیشنهاد می‌کند. اگر به هر دلیلی از سفر منصرف شدید برای برگردادندن پول به حساب‌تان هیچ نیازی به کاغذ‌‌ بازی ندارید؛ با استرداد آنلاین بلیط قطار پول شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در حساب شماست.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
سفری لوکس با قطارهای لوکس!
اگر ترس از ارتفاع دارید و از طرفی دیگر سفرهای راحت و لاکچری را ترجیح می‌دهید، بهترین گزینه برای جایگزین کردن پرواز در چنین مواقعی قطارهای لوکس است. در سفر با قطار فدک، قطار زندگی و قطار نورالرضا شما احساس می‌کنید که در یک هتل 5 ستاره متحرک هستید. انواع پذیرایی‌ها، بسته خوشامدگویی، آرشیو گسترده‌ای از فیلم‌ها و موسیقی، صندلی‌های راحت و کوپه‌های دنج از امکاناتی هستند که راحتی شما را در یک سفر به یادماندنی تضمین می‌کنند.
#بلیط-قطار
Photo
Add a comment...

Post has attachment
سفر خانوادگی با قطار
اگر سفر دسته جمعی و خانوادگی با قطار در پیش دارید، تمام مسیر را می‌توانید در کوپه‌های بزرگ و راحت قطار استراحت کنید و در شهر مقصد هم با خودروی شخصی به گشت‌و‌گذار و تفریح بروید. چطور؟ موقع خرید بلیط گزینه حمل خودرو را انتخاب کنید و به محض رسیدن خودرو خود را تحویل بگیرید.
https://www.alibaba.ir/train-ticket #بلیط-قطار
Photo
Add a comment...

Post has attachment

این روزها در این هوای خوب بهاری که هوا هوای سفر رفتن است، چه وسیله‌ای بهتر از قطار برای سفر دورهمی. اگر این بهار می‌خواهید همراه خانواده یا دوستان برای زیارت امام رضا راهی شهر مشهد شوید، به قطارهای لوکس مسیر تهران-مشهد فکر کنید. در کوپه‌های بزرگ و راحت قطارهای 5 ستاره فدک و زندگی، غزال بنیاد VIP، قطار نورالرضا و قطار غدیر در طول مسیر دنج کنید، از انواع پذیرایی‌ها لذت ببرید، فیلم و موسیقی خود را از بین صدها گزینه انتخاب کنید و مسیرتان را بخشی از خاطرات خوب این سفر کنید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خرید آنلاین بلیط قطار
همان‌طور که بلیط هواپیما را می‌توان آنلاین خرید و آنلاین استرداد کرد، علی‌بابا این امکان را برای بلیط قطار هم فراهم کرده است. یعنی اگر بلیط قطار را آنلاین تهیه کرده‌اید اما نمی‌توانید به سفرتان برسید؛ لازم نیست مثل گذشته به دفاتر فروش بلیط مراجعه کنید، فقط چند کلیک کافی است تا بلیط‌تان را کنسل کنید و بعد از کسر هزینه‌ی کنسلی وجه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حساب شما واریز شود. علی‌بابا تنها سامانه رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار است که امکان استرداد آنلاین بلیط قطار را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.
#خرید_آنلاین_بلیط_قطار
Photo
Add a comment...

Post has attachment
در سفر با قطار لازم نیست مانند هواپیما دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوید و در صف‌های طولانی چک‌این منتظر بمانید. کافی است بلیت‌تان را چاپ کنید و 20 دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه حضور داشته باشید. توجه داشته باشید که در حال حاضر علاوه بر کارت شناسایی معتبر، به همراه داشتن بلیط قطار برای سوار شدن الزامی است و مسئول گیت هنگام ورود به قطار و رییس قطار در طول سفر، بلیط چاپ شده را از شما می‌خواهد.
#قطار
#بلیط_قطار
Photo
Add a comment...

Post has attachment
راهنمای سفر به بلژیک
اگر دلتان می‌خواهد زیر نم‌‌نم باران در خیابان‌هایی که بناهای قرون وسطایی آن تا آسمان قد کشیده‌اند قدم بزنید و سفری به تاریخ داشته باشید، بلژیک دقیقا کشوری است که باید به آن سفر کنید. این کشور کوچک با رویدادهای تاریخی بزرگ در غرب اروپا خانه کرده است و پذیرای گردشگرانی است که عاشق تاریخ هستند.
https://www.alibaba.ir/mag/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%84%DA%98%DB%8C%DA%A9/ #سفر_به_بلژیک
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded