Profile

Cover photo
Ali Zamani
144,216 views
AboutPosts

Stream

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
 
Lake Urmia, Iran | International Space Station
Lake Urmia is an endorheic salt lake in northwestern Iran near Iran's border with Turkey. The lake is between the provinces of East Azerbaijan and West Azerbaijan in Iran, and west of the southern portion of the Caspian Sea. At its full size, it was the largest lake in the Middle East and the sixth largest saltwater lake on earth with a surface area of approximately 5,200 km² (2,000 mile²), 140 km (87 mi) length, 55 km (34 mi) width, and 16 m (52 ft) depth. Lake Urmia along with its once approximately 102 islands are protected as a national park by the Iranian Department of Environment.
(Source: Wikipedia)

Image Credit: Cosmonaut Oleg Artemyev/Roscosmos
Release Date: April 23, 2015

#Roscosmos #Space #ISS #Earth #Iran #Lake #Urmia #Turkey
#BlueDot #Россия #Cosmonaut #OlegArtemyev #Russia
#Orbital #Photography #Art #Science #Expedition40 #ایران#Türkiye
8 comments on original post
1
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
فیلمی از وقوع بهمن در بیس کمپ اورست، پس از زمین‌لرزه
 ·  Translate
2
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
4
1
‫پرستو همایی‬‎'s profile photoSherry MT's profile photo
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
 
 عزّت‌ ابراهیم  هم مُرد. | مُرد؟ | به درک واصل‌شُد! | مردکِ کثافتِ عوضیِ جنایتکارِ بی‌همه‌چیز | اصلا می‌دانی؟ | به‌خدا انگشتانم موقع تایپِ این کلمات می‌لرزد! | کاش امشبِ تهران... پُر می‌شُد از بوق‌بوقِ ماشین‌ها | کاش از آسایشگاهِ اعصاب و روانِ ثارالله در شُمال شهر تا خودِ بهشتِ‌زهرا چراغان می‌شُد | گرچه دُخترانِ سوسنگرد | گرچه اهالیِ حلبچه که زنده نمی‌شوند؟ می‌شوند؟ | گرچه تاول‌هایِ شیمیایی هیچ مجروحی خوب نمی‌شود | گرچه فرزندانِ نامردِ او در داعش حالاحالا‌ها سر‌می‌بُرند | «عزّت‌ابراهیم»... عُصارهٔ رذالت‌های صدام‌یزید بود | بچّه‌ها! تو را به خدا یکی امشب از خانه‌اش بیرون بیاید و به یاد همه تنهایی‌هایمان بوق بزند!
 ·  Translate
5 comments on original post
3
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 

من قصهٔ خویشتن بدو چون گویم؟
ترکست و به چوگان بزند چون گویم

سعدی#ای_آقا
 ·  Translate
2
‫پرستو همایی‬‎'s profile photo
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
 
چگونه لهجه بریتیش صحبت کنیم ...
جیره خنده پنجشنبه ...
 ·  Translate
7 comments on original post
4
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
بهمن در بیس کمپ اورست نمای دور
2
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
 
Anatomy of ages :))
View original post
4
‫ماه تاب‬‎'s profile photo
 
😁😀
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
خداوند برهر دردی ، درمانی در طبیعت قرار داده.
غلبه بر بیماری ام اس با گیاهان شفابخش ..
دوستانی که خود یا اطرافیانتان ام اس دارند، لطفا این مطلب مهم را از دست ندهید و حتما بخوانید .و اگر دوستان عزیز خدا را شکر خود و دیگر عزیزانتان به این بیماری مبتلا نیستند ،ازتون خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بیماران مبتلا به ام اس،حتی نخوانده این مطلب را به اشتراک بگذارید ،شاید هم اکنون عزیزی نیازمند دانستن این مطلب مهم باشد.این مطلب خط به خط ان برای کسانی که مبتلا به بیماری ام اس هستند بسیار حیاتی است ..
یکی از بیماری هایی که در سالهای اخیر شنیدن اسمش هم مردم را به وحشت انداخته، ام اس یا اسکلروز چندگانه است ..علت آن است که پزشکی جدیدبرای این بیماری هم مثل بسیاری بیماری های دیگر درمانی ندارد و فقط با کورتن اقدام به نابودسازی بدن بیمار وتشدیدمشکلات او میکند .اما این بیماری در طب سنتی تعریف ساده ای دارد و به همین دلیل درمان هم دارد و حتی می توان گفت درمان بسیارساده ای هم دارد.
ام اس سردی بروز کرده در مغز و اعصاب است و باید با گرمی آن را درمان کرد،البته این تعریف ساده به معنی این نیست که طول درمان ام اس مثل یک سرما خوردگی است ولی در طول ۴ تا ۶ ماه درمان با این روش های ساده پیشرفت های چشمگیری در بیماران مشاهده می شود:
ساده ترین روش های درمان مصرف گرمی ها و به خصوص مواد زیر است:
۱- انجیر؛ شبی هفت عدد انجیر خیس خورده دریک لیوان آب که هم آب هم انجیر خورده شود
۲- زیتون؛ هفت عدد زیتون صبح ناشتا و هفت عدد زیتون شب دو ساعت بعد از شام (زیتون شور غیر کارخانه ای)
۳- چرب کرد مواضعی که دچار ضعف حسی و حرکتی شده اند با روغن زیتون بودار
۴- پرهیز از بوهای سرد و بوهای صنعتی به همراه داشتن عطر گل محمدی و استشمام مداوم آن بسیار سودمند است
۵- استفاده از ملین ها و هضم کننده ها برای سالم نگه داشتن دستگاه گوارش
۶- ،پژوهش های انجام شده در امریکا نشان میدهد که هفته ای یک قاشق مربا خوری زعفران می تواند به درمان بیماری ام اس کمک زیادی کند این، دانشمندان موفق به کشف ماده‌ای در زعفران شده‌اند که در درمان بیماریها، بویژه درمان بیماری ام اس و تصلب شرایین موثر است.ماده درمانگر زعفران که کروسین نام دارد در حفاظت از سلولهای مغزی نقش دارد و مانع آسیب به سلولهای مغزی می‌شود که چربی تولید می کنند.چربی تولیدی در سلولهای مغز، همانند عایق و روکش در اطراف اعصاب مغز عمل می کند. در بیماری ام اس، به دلیل تورم سلولهای مغزی این عایق محافظتی از بین می رود.بر‌ اساس یافته‌های محققان، مصرف زعفران که حاوی کروسین است، می‌تواند تورم و فشار سلولی را که منجر به از بین رفتن عایق و تصلب شرائین در مغز می‌شود را تا حد زیادی در بیماران مبتلا به ام اس را کاهش دهد.نتایج این پژوهش که در نشریه ایمونولوژی امریکا به چاپ رسید، که امیدهای تازه ای را در جهت تولید داروهای جدید برای درمان بیماری ام اس به همراه داشته است.
۷-بر اساس مطالعات انجام شده توسط دانشمندان و متخصصان طب سنتی .سلامتی بیماران مبتلا به “ام اس” با گیاه جین سنگ .. قابل کاهش و درمان میباشد.ترکیبات شیمیایی: این گیاه دارای گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین، مواد صابونی، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D، ترکیبات استیلنی، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. علاوه بر این جینسنگ سرشار از ویتامین‌های A ، B6 و فلز روی است. که این گیاه در درمان و کاهش بیماری ام اس کمک شایانی میکند..
۸-روزی یک مشت در روز گیاه خرفه در درمان ام اس: یکی دیگر از این درمان ها “گیاه خرفه” است. این گیاه به دلیل داشتن منیزیم به تنهایی بیماری MS را درمان می کند. چون مقدار منیزیم آن بسیار بالا است که ۳۷۵ میلی گرم منیزیم دارد ، این کمپلکس های ایمنی دستگاه ایمنی بدن را تحریک کرده تا به بدن حمله کند که منجر به آسیب رساندن به بافت ها می شود.
۹-یکی از گیاهان برای درمان “ام اس” که تا ۹۰ درصد بهبودی را ایجاد کرده است، یک مشت در روز گیاه گزنه می باشد.خوردن گیاه خشک گزنه میتواند در درمان ام اس بسیار موثر باشد و هروز یک قاشق چایخوری در اب میوه بریزید و میل کنید.. ، و همچنین استفاده روزانه مبتلایان به ام . اس از گیاه شاهدانه موجب کاهش لرزش های ناشی از این بیماری می شود و اثرات درمانی نسبتا مفیدی دارد به بیماران توصیه میکنم که این گیاه را بو نداده با آب مخلوط کرده و مصرف کنند شاهدانه می تواند در کاهش لرزش های ناشی از این بیماری بسیار موثر باشد .
۱۰-بیماری ام اس با کندر قابل درمان است، براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که روزی ۵ عدد از این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان بیماری ام اس و همچنین درمان سرطان مغزو جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند،با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران میشود، به همین دلیل از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغز استفاده شود که به درمان بیماری ام اس کمک زیادی میکند،همانطور که میدانیم هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران در رنج هستند بنابراین میتوانیم از گیاه کندر درقالب کپسول در این بیماران استفاده شود.
۱۱-گیاه‌درمانی در بیماری ام اس ..*یکی از میوه هایی موثر که در این زمینه توانسته درمان کننده خوبی باشد آناناس است. این میوه به خاطر داشتن آنزیم های پانکرناتین ملامین، مولکول های پروتئین را شکسته ونشان میدهد این آنزیم ها علاوه برخاصیت ضدالتهابی ، به کاهش میزان کمپلکس های ایمنی در گردش خون کمک می کند.بالا بودن میزان این کمپلکس ها در گردش خون در بیماریهای خودایمنی چون MS دیده میشود. آناناس با توجه به این آنزیم مانع این حمله میشود.
*بر اساس مطالعات انجام شده توسط متخصصان خارجی ..
راز سلامتی بیماران “ام اس” با سه گیاه شفادهنده :خرفه،گزنه،کندر.
۱-گیاه معجزه گر خرفه در درمان ام اس: یکی دیگر از این درمان ها “گیاه خرفه” است. این گیاه به دلیل داشتن منیزیم به تنهایی بیماری MS را درمان می کند. چون مقدار منیزیم آن بسیار بالا است که ۳۷۵ میلی گرم منیزیم دارد ، این کمپلکس های ایمنی دستگاه ایمنی بدن را تحریک کرده تا به بدن حمله کند که منجر به آسیب رساندن به بافت ها می شود.
۲-یکی از گیاهان برای درمان “ام اس” که تا ۹۰ درصد بهبودی را ایجاد کرده است، گیاه گزنه می باشد.خوردن گیاه خشک گزنه میتواند در درمان ام اس بسیار موثر باشد و هرروز یک قاشق چایخوری در اب میوه بریزید و میل کنید..
۳- استفاده روزانه مبتلایان به ام . اس از گیاه شاهدانه موجب کاهش لرزش های ناشی از این بیماری می شود و اثرات درمانی نسبتا مفیدی دارد به بیماران توصیه میکنم ؛یک قاشق چایخوری از این گیاه را بو نداده با آب مخلوط کرده و مصرف کنند شاهدانه میتواند در کاهش لرزش های ناشی از این بیماری بسیار موثر باشد .
۴*بیماری ام اس با کندر قابل درمان است، براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان بیماری ام اس و همچنین درمان سرطان مغز و جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند،با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران میشود، به همین دلیل از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغزاستفاده شود که به درمان بیماری ام اس کمک زیادی میکند ،همانطور که میدانیم هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران در رنج هستند بنابراین میتوانیم از گیاه کندر درقالب کپسول در این بیماران استفاده شود.
غذاها مضر در این بیماران : پرهیز از تخم مرغ ها ، محصولات لبنی- بستنی- ترشی-تمر هندی-ماهی- فلفل- دارچین- زنجفیل- زیره- سرکه- چای- قهوه- سوسیس – کالباس نسکافه- کاکائو- بادمجان- فست فود- برنج سفید-مواد غذایی کنسرو شده- ترک سیگار –- گوشت گاو و شتر – غذاهای سرخ کرده. از غذاهای مزاج سرد استفاده نکند.
غذاهای مفید در این بیماران: مصرف آلو خشک ، آب زرشک ، تمشک، انجیر- زیتون- بادام- کنجد- گردو- پسته- فندق- انگور- کشمش آفتابی–به ،غذاهای آب پز،و دیگر گیاهان دارای منیزیم چون دانه خشخاش،لوبیا چشم بلبلی ،اسفناج. – عسل، سبزی های تازه، نخود، چغندر، حبوبات، آجیل خام، این مواد غذایی میتواند در درمان این بیماری موثر باشند وبرای تقویت مفاصل خوردن هفته ای ۳ بار پاچه گوسفند برای بیماران ام . اس توصیه میشود
نکته: افراد زیادی مبتلا به این بیماری، در حال حاضر به لطف خدا و با همین روش ها گیاهی و توصیه های ذکر شده ،درمان و روی پای خودشان راه می روند و حتی از حالت فلجی نیز خارج شدند و بهبود پیدا کردند.دوستان عزیز، لطفا در مصرف موارد فوق زیاده رویی نکنید، میتوانید مقدار مصرف روزانه خود از این گیاهان را با پزشک مربوطه در میان بگذارید، به امید روزی که تمام بیماران سلامتی رو به دست آورند.امین
آرزوی قلبی من سلامتی شماست دوستان عزیز.التماس دعا ..
لطفا برای ارتقا سلامتی جامعه این پیام را حتما بخوانید..
 ·  Translate
1
1
Saeide Momen's profile photoAli Zamani's profile photo‫پرستو همایی‬‎'s profile photo
6 comments
 
بله قبول دارم و وقتی که می‌خواستم کپی پیست کنم مطلب را دوست داشتم قسمت اولش را حذف کنم! :)
به هر حال اگر می‌خواهید به کسی توصیه کنید تجربه اصلا ربطی به طب سنتی/مدرن ندارد و گمان می‌کنم بیشتر اگر نه همه این توصیه‌ها توسط ویولت تجربه شده باشد، دیدم گاهی از این‌ها نوشته، ضمن این‌که می‌توانید در کامنت‌دونی مطلب از ایشان سوال کنید.
 ·  Translate
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Ali Zamani

Shared publicly  - 
 
 
وب سایت مشهور و پر طرفدار GIZMODO ، هشت عدد از برترین سازه های شهری در دنیا رو انتخاب کرده که پل طبیعت تهران در صدر لیست قرار داره.
زنده باد مدیریت جهادی
 ·  Translate
From a bridge that makes walking an adventure to a cost-effective way to revitalize an aging port, Architizer’s A+ Awards announced yesterday include smart and simple architecture for everyday life. Here are a few public structures that make grand statements about our changing cities or solve a universal problem in a beautiful way.
5 comments on original post
3
Add a comment...
Basic Information
Gender
Male
Links
YouTube