Profile cover photo
Profile photo
Альфа-Банк Україна
679 followers -
Альфа-Банк Україна — це великий український банк, який входить у приватну міжнародну групу «Альфа-Банк», представлену в 5 країнах: Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.
Альфа-Банк Україна — це великий український банк, який входить у приватну міжнародну групу «Альфа-Банк», представлену в 5 країнах: Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

679 followers
About
Альфа-Банк Україна's posts

Post has attachment
Альфа-Банк України оголошує про зниження ставок за депозитами у гривні та у валюті. У середньому ставки за гривневими вкладами зменшуються на 2,5%, за валютними депозитами і депозитними сертифікатами - на 1,5%, а також зміни торкнуться ощадних рахунків - тут ставки знижуються на 4%.
Ми уважно стежимо за тенденціями ринку і намагаємося пропонувати нашим клієнтам найпривабливіші продукти з точки зору співвідношення ставка-надійність. Ми завжди вчасно виконуємо свої зобов'язання по поверненню коштів, отриманих від населення у вигляді депозитів, і стабільно виплачуємо по них відсотки. Наша надійність високо оцінена Фондом гарантування, в рамках співпраці з яким за півтора року Альфа-Банк виплатив більш ніж 116 тисячам вкладників їхні кошти на загальну суму понад 6,028 млрд гривень. Зниження процентних ставок за залученими депозитами дозволить Альфа-Банку збільшити привабливість кредитних програм, пропонованих нашим клієнтам: населенню та юридичним особам
Детальніше: https://goo.gl/vvWDq9
‪#‎AlfaBank‬ ‪#‎АльфаБанк_Україна‬

Post has attachment
За підсумками вересня портфель депозитів фізичних осіб в Альфа-Банку Україна збільшився на 16,9 млн дол. (або на 2%).
Тенденція повернення депозитів - це найкраще визнання Альфа-Банку стабільним банком, який завжди виконує свої зобов'язання. А депозити, як відомо, повертаються в найбільш надійні банки. Ми пропонуємо нашим клієнтам збалансовані і дохідні інструменти для захисту та примноження коштів, прості, зрозумілі і комфортні.
https://goo.gl/940IIi
‪#‎AlfaBank‬ ‪#‎Альфа_Банк_Україна‬

Post has attachment
‪#‎АКЦІЯ‬ ‪#‎КИЇВ‬
Нагадуємо, що до 05.11.2015 продовжується перший етап Акції!
Сплачуйте за дитячий садок в м.Києві через інтернет-банк My Alfa-Bank та вигравайте яскравий подарунок для своєї малечі!
З 05.10.2015 по 05.12.2015 клієнти Альфа-Банку, які здійснять оплату за дитячий садок через інтернет-банк My Alfa-Bank - приймуть участь у розіграші 20 дитячих наборів для рахування.
Щомісяця ми визначаємо по 10 переможців за допомогою спеціальної комп'ютерної програми random.org
Визначення переможців першого етапу відбудеться до 10.11.2015.
Деталі Акції: https://goo.gl/oxq5ko

Post has attachment
Альфа-Банк Україна підтримав українську дебютну кінострічку режисера Олександра Литвиненка «По той бік». Це перший повнометражний художній фільм студії S13 LYTVYNENKO FILMS, прем'єра якого відбулася 28 жовтня на 44-му міжнародному фестивалі «Молодість».Кіномистецтво – це надзвичайно потужна складова культури будь-якої країни. Сьогодні українське кіно лише набуває свого розвитку, проте, попри всі труднощі, самовіддані молоді режисери та талановита українська молодь намагаються творити та розвивати вітчизняне кіномистецтво. Ми як український банк прагнемо брати найактивнішу участь у процесах, які сприяють розвитку української культури заради нашого спільного успішного майбутнього. Щиро сподіваємося, що згодом про нашу талановиту молодь говоритиме весь світ!
Детальніше: https://goo.gl/S0fyOH
http://www.beyondmovie.com.ua/
‪#‎AlfaBank‬ ‪#‎Альфа_Банк_Україна‬

Post has attachment
Бізнес-Картка від Альфа-Банк Україна — це:
а) Просто: картка є точкою прямого доступу до коштів на поточному рахунку без необхідності використання чекових книжок або переказу грошей на картковий рахунок.
б) Швидко: миттєва оплата товарів і послуг, а також зняття грошей з рахунка.
в) Зручно: знімати гроші можна цілодобово в будь-якому банкоматі на території України, а також оплачувати товари та послуги в торгових точках і мережі Інтернет.
Знайомтесь: https://alfabank.ua/small-business/transfers/biznes-karta-1 
А ще на Вас чекає мобільний додаток «Мій Бізнес», завдяки якому Ви зможете керувати своїм бізнесом дистанційно https://alfabank.ua/…/remote-se…/mobilnij-dodatok-mij-biznes

Post has attachment
Наш віце-президент, керівник управілння із розвитку роздрібних продуктів Олексій Пузняк розповів журналістам Нового каналу про те, які небезпеки можуть чекати на користувачів пластикових карток, якщо неуважно ставитися до правил безпечного користування ними. Про те, як не потрапити у пастки шахраїв, дивіться тут. 
https://www.youtube.com/watch?v=AOAGUu5R4YU

Post has attachment
Альфа-Банк Україна в п'ятірці наднадійних банків країни
За підсумками першого півріччя 2015 року Альфа-Банк Україна увійшов до п'ятірки наднадійних фінансових установ в рейтингу ділового видання «Личный счет» «Рейтинг наднадійності банків». Альфа-Банк посів 5-у позицію серед лише 13 українських банків, стійкість яких не викликає побоювань у експертів видання.
Філософія акціонерів Альфа-Банку - це відповідальність по відношенню до клієнтів і партнерів, тому наш пріоритет в поточних умовах - це збереження надійності, ліквідності і гнучкості банку. Враховуючи економічну ситуацію, за останній рік наші акціонери двічі збільшували капіталізацію Альфа-Банку Україна, забезпечуючи розвиток бізнесу і надалі. Ці дії допоможуть нам стати не тільки одним з найбільших банків країни, а й одним з найбільш якісних банків галузі.
Детальніше: https://goo.gl/2T5oD1
‪#‎AlfaBank‬ ‪#‎АльфаБанк_Україна‬

Post has attachment
Альфа-Банк Україна та MasterCard презентували новий банківський інструмент, що допоможе не розділяти, а гармонійно поєднувати усі сфери свого життя: Бізнес-картку в рамках тарифного плану «Альфа-Підприємець» або «Альфа-Підприємець +».
«Зміни в політичному житті суспільства завжди впливають на економіку. Сьогодні в Україні розвивається сегмент малого бізнесу, і підтримувати його – важливо не тільки для економіки, а й для країни в цілому. Саме для цього ми створили інноваційний банківський інструмент – бізнес-картку, що допоможе нашим клієнтам забезпечити налагоджені бізнес-процеси незалежно від часу та місця перебування», – зазначає Тетяна Волошина, Віце-Президент, Директор з малого бізнесу Альфа-Банку Україна.
Саме тому, з сьогоднішнього дня, на нашій сторінці, Ви будете дізнаватися про цей інноваційний продукт!
Детальніше: https://alfabank.ua/small-business/transfers/biznes-karta-1
‪#‎AlfaBank‬ ‪#‎Альфа_Банк_Україна‬ ‪#‎Бізнес_картка_Альфа_Банк‬

Post has attachment
Повідомляємо про фінансові результати своєї діяльності у 3-му кварталі 2015 року - операційний дохід Альфа-Банку Україна склав понад 760 млн грн операційного доходу
Альфа-Банк Україна продовжує будувати стійку модель бізнесу, яка дозволить банку якісно розвиватися надалі, як органічно, так і за рахунок придбання банків та портфелів. Ми є операційно ефективними, а також формуємо достатньо резервів для покриття нашого кредитного портфелю. Довіра до нас з боку клієнтів виявляється у значному прирості депозитів у порівняні з іншими банками. Ми продовжуємо ефективну співпрацю з Фондом гарантування вкладів фізосіб зі здійснення виплат вкладникам проблемних банків та зміцнюємо відносини з іншими нашими партнерами та фінансовими інститутами, виконуючи усі наші зобов’язання, оскільки відповідальність у бізнесі в усі часи є для нас головним пріоритетом.
ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ ВИ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ НА САЙТІ: https://alfabank.ua/investor-relations
Wait while more posts are being loaded