Profile cover photo
Profile photo
Albert Kośmider
176 followers -
Jestem trenerem personalnym, z którym osiągniesz wymarzoną sylwetkę!
Jestem trenerem personalnym, z którym osiągniesz wymarzoną sylwetkę!

176 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kto dziś umiera? :D

Ja czuję się świetnie, ponieważ od praktycznie 4 lat nie miałem w gębie alko. Jak ktoś nie umie pić, to pić nie powinien :P

Jednakże domyślam się, że niektórzy z Was czują się fatalnie.

W związku z tym pomogę Wam:

1. Uzupełnijcie straty wody, sodu i potasu. Polecam izotonik, albo sok owocowy rozcieńczony z wodą w stosunku pół / pół i dodatkiem soli kuchennej. Sól spowoduje, że płyn zamiast przez Ciebie przelecieć, zatrzyma się w organizmie i nawodni spragnione wody mięśnie oraz mózg, który bez H2O pulsuje bólem.

2. Dorzućcie dobrą tabletkę witamin i minerałów i wyrównajcie ich straty spowodowane balangą i alkoholem.

3. W dalszej kolejności sok pomidorowy zrobi robotę. Wyrówna niedobory kwasów, złagodzi dolegliwości żołądkowe, pobudzi trawienie, uzupełni potas i przyspieszy oczyszczanie organizmu z toksyn.

4. Prawdopodobnie możecie teraz odwiedzić WC i posiedzieć. Mam nadzieję, że nie zwrócicie tego co spożyliście. Jeśli tak to polecam Aviomarin i powtórzenie kroków 1-3.

5. Idźcie na dwór - potem się umyjecie. Szybki marsz przyspieszy wydalanie toksyn z organizmu. Ważne abyście nie mieli jeszcze pełnego żołądka. Stąd też nie jecie jeszcze śniadania.
Pospacerujcie w przyjemnym miejscu ok 30 - 45 min.

6. Dalej prysznic / kąpiel. Polecam włączyć nastrojową muzykę i zrelaksować się. Szczególnie zimny prysznic zwiększa dostawy tlenu do tkanek, a tego Ci właśnie teraz potrzeba. Jeśli musisz iść do pracy, albo w ogóle pokazać się ludziom, możesz zakropić oczy kroplami, np. Vizine, które zlikwidują zaczerwienienie.

7. Zjedz śniadanie. Spróbuj najlepiej lekkostrawnych węglowodanów (daruj sobie duże dawki błonnika) + owoc + jajka. Cysteina z jajek ułatwi posprzątanie aldehydu octowego - produktu rozpadu alkoholu odpowiedzialnego w dużej mierze za objawy kaca. Jeśli chcesz bardziej sobie pomóc to polecam mieć na stanie suplement NAC (n-acetyl-l-cysteina).

8. Po 3 h od przebudzenia powinieneś czuć się znośnie. Potem będzie coraz lepiej :)

#nakaca #kac #alkohol #zdrowie #picie #sylwester

https://www.facebook.com/AlbertKosmiderTrenerPersonalny/photos/a.401794203215264.92482.344312858963399/1283040561757286/?type=3&theater

Post has attachment
Trening tricepsa 22 czerwiec 2016 masa

https://www.youtube.com/watch?v=OeeFJM76Qqo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jeden z naszych ostatnich treningów na barki.

Zapraszam :)
Wait while more posts are being loaded