Profile cover photo
Profile photo
Naujas Regėjimas
34 followers
34 followers
About
Naujas Regėjimas's posts

Post has attachment
Yra daug priežasčių, dėl ko blogėja mūsų regėjimas. Neskaitant bendro regėjimo aštrumo sumažėjimo, šiuolaikinė karta kenčia ir dėl kataraktos, glaukomos, akių geltonosios dėmės degeneracijos. Šiems regėjimo sutrikimams užkirsti kelią gali padėti patys naudingiausi akims maisto produktai.

Plačiau: http://eyes.lt/regejimui-naudingiausi-produktai/

#NaujasRegėjimas   #Regėjimas   #Katarakta  

Post has attachment
Joga – unikalus senovės Indijos filosofijos mokymas, kurio nuolatinė praktika gali atstatyti nusilpusią žmogaus sveikatą. Regėjimo joga galima užsiimti bet kokiame amžiuje.

Plačiau: mūsų puslapyje http://bit.ly/regėjimo-joga

#NaujasRegėjimas   #Regėjimas   #Joga  

Post has attachment

Post has attachment
Jūs negalite pasirinkti tinkamo akių korekcijos metodo? Norite sužinoti kodėl vienas ar kitas metodas kainuoja brangiau? Mūsų specialistas Vadimas Muraško atsakė į Jūsų klausimus.

Plačiau: http://bit.ly/1OcVt6u

#LASIK   #SuperLASIK   #iLASIK   #iQLASIK   #FemtoLASIK   #WaveLight   #ThinFlapLASIK   #AkiųKorekcija   #NaujasRegėjimas  
Photo

Post has attachment
Tie žmonės, kurie yra skeptiškos nuomonės apie specializuotus akinius vairuotojams (manantys, jog vairuojant pakanka ir paprastų akinių nuo saulės), greičiausiai tų specialių akinių net nebandė.
Ypatingos dangos dėka vairuotojams skirti akiniai leidžia išvengti perdėtos akių įtampos vairuojant automobilį, sustiprina vaizdo kontrastingumą ir tikslumą.

Plačiau mūsų puslapyje: http://eyes.lt/akiniai-vairuotojams/

#akiniai   #NaujasRegėjimas   #AkiųKlinika  

Post has attachment
Pastaruoju metu paprasti ir nešiojamieji kompiuteriai, planšetės, ir pan. tapo vos ne pirmo būtinumo priemonėmis. Kas iš mūsų nors kartą per dieną jais nesinaudoja? Daugelio žmonių darbas susijęs su nuolatiniu, susikaupusiu žvilgsniu į kompiuterio ekraną. Tuo tarpu grįžę namo mes ir toliau sėdime prie kompiuterio, nors ir žinome, kad turime pailsinti akis nuo įtemptos veiklos. Galiausiai akys persitempia, vystosi kompiuterinės regos sindromas, atsiranda akomodacijos spazmai, trumparegystė ir tiesiog bloga savijauta.

Plačiau: http://eyes.lt/akiniai-darbui-prie-kompiuterio/

#akiniai   #sveikata   #kompiuteris   #trumparegyste   #naujasregejimas  

Post has attachment
Įprotis į viską žvelgti iš šalies, realiai stengiantis negyventi savo gyvenimo, trukdo įgyti naujos patirties. Toliaregystės pasireiškimas jauname amžiuje gali byloti apie per didelį kategoriškumą ir idealizmą. 

Plačiau čia: http://eyes.lt/emociju-itaka-toliaregystei/

#NaujasRegejimas #Toliaregyste #Emocijos #Regejimas #Sveikata #Akys

Post has attachment
Kaip akys ir stresas gali būti susiję? Kodėl mokslininkai įsitikinę, jog būtent regos organai suformuoja pirmuosius pavojaus signalus, kurie pasiekia smegenis?

Plačiau: http://eyes.lt/kaip-stresas-veikia-akis/   #stresas   #naujasregejimas   #akiuklinika   #akiulygos  

Post has attachment
Dėl tokių regėjimo sutrikimų, kaip trumparegystė ir toliaregystė, gali būti kaltos ir psichologinės priežastys.

#akiuklinika    #naujasregejimas   #eyeslt   #trumparegyste  
http://eyes.lt

Post has attachment
Akiniai nuo saulės jau seniai nebėra tik madingas aksesuaras. Tai yra nepakeičiama akių apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių.

#naujasregejimas   #akiuklinika   #akiniai  

http://eyes.lt
Wait while more posts are being loaded