معرفی امکانات جدید پلتفرم اخبار رسمی

بخش "گزارش ها":
با این امکان به صورت در لحظه (Real Time)‌ قادر هستید تا بازتاب نام خود در همه رسانه‌های آنلاین – از سایت‌های خبری گرفته تا وبلاگ‌ها و رسانه‌ها اجتماعی – را مشاهده کنید. این تکنولوژی به کار گرفته شده توسط اخبار رسمی، یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های پایش رسانه (Media Monitoring)‌ است که می‌تواند وضعیت بازخورد نام شرکت شما را در رسانه‌ها انعکاس دهد. این که بدانید در مورد شما چه رسانه‌های نوشته‌اند و یا در مورد شما در رسانه‌های اجتماعی چه گفته می‌شود، یکی از مهم‌ترین نیازهای هر شرکت است تا بتواند فعالیت‌های رسانه‌ای خود را به صورت هدفمند انجام دهد. اگر در مورد شما در رسانه‌ها چیزی گفته نمی‌شود نیز نشانه دیگری است که باید با تولید محتوای خوب و توزیع هدفمند آنها، حضور خود را در رسانه‌ها توسعه دهید. این کار را می‌توانید با نگارش و توزیع محتوا از طریق اخبار رسمی انجام دهید و بلافاصله بازتاب‌های جدیدی از خود ایجاد کنید. 
در بخش پایش رسانه‌های اجتماعی، سیستم ما در حال حاضر بر روی فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس کار می‌کند و در تلاشیم تا رسانه‌های دیگر اجتماعی را هم اضافه کنیم. 
در بخش پایش رسانه‌های آنلاین نیز، بیشترین پوشش را از نظر جستجو در اختیار شما قرار می‌دهیم تا مطمئن شوید اشاره به اسم شما را در هیچ رسانه‌ای نادیده نگرفته‌ایم. به زودی قادر خواهید بود توسط تکنولوژی تحلیل محتوا، از اینکه کدام رسانه به طور مثبت، کدام به طور منفی و کدام به طور خنثی در مورد شما مطلب نوشته‌اند نیز مطلع شوید. با کلیک بر روی هر لینک، قادر هستید، وارد سایت مورد نظر شوید و بازخورد نام خود را مشاهده کنید.
این امکان پایش رسانه‌ای، تنها برای حساب‌های پیشرفته فعال است و حساب‌های رایگان از این امکان بهره‌مند نیستند.
برای آشنایی با دیگر بخش های جدید پلتفرم #اخباررسمی  می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
http://goo.gl/xpzrtz
Translate
1
Add a comment...