Profile cover photo
Profile photo
Akademia Nordic Walking
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
nadciąga niespodzianka......
Dzięki współpracy z Centrum Kształcenia Kadr Sportu CKKS organizujemy kurs na instruktora nordic walking - Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Nordic Walking.
Celem szkolenia jest nauczenie prawidłowej techniki nordic walking, oraz zapoznanie z metodycznymi aspektami nauczania tej dyscypliny. Praktyczne zaliczenie wszystkich elementów szkolenia i zdanie egzaminu stanowi podstawę do wystąpienia o wydanie legitymacji instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności nordic walking, dającej kwalifikacje do prowadzenia samodzielnych zajęć w tej dziedzinie. Informacje dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej oraz terminu i szczegółowego miejsca szkolenia wraz z programem otrzymają Państwo po przesłaniu zgłoszenia.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest: Ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza, wykształcenie średnie poświadczone świadectwem, przesłanie formularza zgłoszeniowego, dołączenie 2 zdjęć o formacie 35x45 mm, ukończenie części ogólnej kursu.
Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej w danej specjalności wg wzoru. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu 2-3 TYGODNI od zdania egzaminu!
Kurs instruktora nordic walking przygotowuje kursantów do pracy w ośrodkach wypoczynku, na obozach i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia. Posiadając legitymację instruktora można prowadzić samodzielnie lekcje nordic walking, lub założyć własną szkółkę nordic walking.
Wszystkie legitymacje wydaje Centrum Kształcenia Kadr Sportu, następnie są one rejestrowane w bazie absolwentów i mogą być honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.
CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA cena 490 zł
CZĘŚĆ OGÓLNA:
Część ogólną robicie przez internet (e-learning). Przyjeżdżacie tylko na egzamin w dniu kursu. Materiały na część ogólną dostępne poz wypełnieniu zgłoszenia na e-mail. Zwolnieni z części ogólnej są: absolwenci AWF (licencjat, magisterskie), absolwenci TiR (licencjat, magisterskie), instruktorzy rekreacji ruchowej, sportu, trenerzy.
cena części ogólnej: gratis dla uczestników części specjalistycznej!
Zatem całość kursu to tylko 490 zł!

http://akademianordicwalking.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Dostaliśmy oficjalną informację od firmy KOMPERDELL:
do odwołania czyli nie wiadomo do kiedy przy produkcji kijków, nie będą stosowane ostre końcówki.
Ponieważ nie wierzymy w kijki z grotami okrągłymi, robimy wyprzedaż zapasów i czekamy na nowe kije z ostrymi końcówkami.

Kije z wyprzedaży schodzą jak woda, zostało dosłownie kilka sztuk, kto pierwszy ten lepszy:)
http://akademianordicwalking.pl/sklep/pl/c/Kije-Komperdell/1
Add a comment...

Post has attachment
KIJE EXEL NW PRO ALIS BLACK/ORANGE ADJUST
100% carbon
wypinana rękawiczka
ostra , wymienna końcówka
dwie pary spod lady
nowa cena

Co tu więcej dodać??!!.......

340 zł do wzięcia, na hasło FB przesyłka pocztą gratis Emotikon smile
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Exel Polska ma puste magazyny:)
a my mamy dla Was kilka fajnych cukiereczków 110 cm i 115 cm w wyjątkowych cenach, pojedyncze pary
Kto chętny?:)

http://akademianordicwalking.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded