Profile cover photo
Profile photo
Ahron lev ari
33 followers -
גרפולוג, איש קבלה, מפתח דנ"א של המקרא, שפת גוף ופנים
גרפולוג, איש קבלה, מפתח דנ"א של המקרא, שפת גוף ופנים

33 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
פריצת דרך בחקר המקרא: נתגלה דנ"א של האנושות
Add a comment...

Post has attachment
מהי חרדה?
Add a comment...

Post has attachment
נעים להכיר
שמי אהרון לב הארי ואני מתעסק בקבלה שנים רבות. למעשה מדובר בשפה, שהיא דרך חיים לתרגם את המהלכים של החיים, לראות אותם לעומקם. כי הכל זה סימנים.
על מנת שאוכל להציג את עצמי כראוי אני אדבר בשפה שאני מכיר.
אני רוצה שתדמיין את עצמך נכנס לאח הגדול בו תלויות מצלמות מכל עבר. בכל פינה של החדר יש מילה מרכזית ולידה מילה סמוכה. בסלון אתה רואה את המילה "give". בפינה הכתומה נוספו לה האותיות up – ואתה מבין שכאן אתה צריך להכנע (giveup). בפינה הירוקה אתה רואה את המילה for – כאן מזמינים אותך לסלוח (foregive).
אני אקרא לזה צירופים של אותיות משלימות או מסייעות - להיות במקום הנכון ובזמן הנכון.
אתה מבין שבכל פינה וחדר מציעים לך רעיון או הצעה ואתה צריך לבחור. ככה זה בחיים.
***
במקום אחר, בחדר חקירות יש חדר ובו חוקר ונחקר. הנחקר לא מודע לכך שמאחורי הזכוכית התמימה למראה מתבוננים בו כל העת קבוצה של אנשים שתפקידם לאמת את הסיפור שלו. נקרא לזה "האמת מאחורי הקלעים".
התפיסה שלנו לגבי החיים די ברורה: מה שאני יכול לראות ולמשש אלו החיים ומי שעומד מאחורי ומצדדי ואינו נראה לי דרך החושים - משמע אינו קיים.
***
מסתבר שהפסוקים של התורה התמימים למראה הם בעצם שורות של קודים הבנויים בצורת שתי וערב המאפשרים להוציא מידע על כל אדם ואירוע בארץ ובעולם. לקח לי 14 שנה למצוא את הדרך לעקוב אחר האירועים דרך פסוקים מהמקרא.
***
מסתבר שאם אקח 3 פרקים כלשהם מהמקרא (נאמר 1000 אות) ואחלק אותם לשורות (נאמר 35 אות בכל שורה) אוכל למצוא את הסיפור המסויים של כל אדם. על ידי קריאת הטקסט מימין לשמאל, מעלה ומטה, משמאל לימין. בדרך זו אגלה את המידע המוסתר "מאחורי הקלעים".
אני מודע לכך שאחרים יציעו לי לנסות לראות כל טקסט ארוך דיו ולבצע מניפולציות עליו. ואתם צודקים. כל טקסט אפשר לשחק איתו.
אבל בטקסט המקראי בשונה מכל טקסט הוא בנוי ברובדים ותלי תילים כך כאשר אני מניח עליו חיפוש בכח - הוא גם יספר לי אודות מה שאני מחפש. כלומר, יוסיף לי מידע שלא ידעתי על קיומו.
איך זה עובד באמת?
אתה מחבר את פרטי האדם כמו שם פרטי ומשפחה ותאריך לידה יחד עם נושא האירוע. עתה עליך לחפש פסוק המאזן אותו. בנקודה זו יש לאמת את הסיפור עם פסוקים מהמקרא.
מקרה שקרה:
לפני כ 5 שנים התראיין אב בטלוויזיה בנוגע לבתו אשר נעדרת כשבועיים. שמה של הנערה נופר בן חמו בת 15.5 מלוד. בכל כלי התקשורת דיווחו על העדרה והמשטרה אף ביקשה את עזרת הציבור. דיברתי עם אביה וביקשתי את פרטי בתו. מצאתי שבתו בריאה ושלמה, התאהבה בחבר ערבי וברחה. דרך מאוד מוזרה להתאהב ולברוח. הצעתי לו את הדרכים "מאחורי הקלעים" להשיב את בתו. לאחר חודשיים וחצי משטרת ישראל הגיעה לבית בו היא שהתה בקלנסוואה והוציאה אותה בריאה ושלמה.
אירוע אחר,
6 מיליארד דולר השקיעו במעבורת החלל קולומביה על מנת להטיס אותה לחלל. 60 אלף מהנדסים ושעות רבות של חכמה. למעבורת זו הצטרף האסטרונאוט אילן רמון ז"ל. שלושה ימים לפני התקשרו עם החזאית לברר האם מזג האוויר נכון לשיגורה. איני עוסק בעתיד או בניבוי אבל ישנם מקרים בהם המידע מונח לפתחינו. יען כי הכל צפוי והרשות נתונה.
אני מאמין,
אומרים שקיימת השגחה פרטית, עין צופיה עליך כל הזמן, וכי הכל לטובה. אני מאמין שכל בני האנושות יושבים על עץ החיים של המקרא. ככל שיותר עיניים צופים בטקסט כך גדל הסיכוי למצוא פתרון לבעיות ועניינים נסתרים החבויים מהעין.
הנה וידיאו מדהים על ידי במאי מדהים מערוץ כאן החדש.
Add a comment...

Post has attachment
כל שאלה וכל נושא: עסקי זוגי או אישי
דנ"א של המקרא.
Add a comment...

Post has attachment
חכמת הקבלה דנ"א של המקרא
Add a comment...

Post has attachment
אני שמח לבשר כי יצא הספר "הקוד הסודי של ההחלמה". אני יודע שרבים חיכו לו. חידושים ובעיקר הדרכים להירפא.
יחודיות הספר "הקוד הסודי של ההחלמה" בתפיסה של המח. אנחנו נוטים להפריד בין היגיון (השייך למח) ללב (השייך לרגש). ולא מבינים, הלב הוא השליט הבלעדי. המח אינו מוגבל בכלום. כחסר מגבלה יכול להגיע לכל נקודה ביקום. כחסר מגבלה יכול לרפא את המחלה (כל מחלה). ורק הלב לא מאמין. ספקני, לעיתים ציני, ולא פעם חסר אמונה.
מגיע אדם (קטן אמונה) לאיש הגדול (למח שלו) ורוצה לשלוט בו. זה נשמע לכם הגיוני!
חושב האדם שהוא כבר ראה הכל, יודע הכל, וכן - שהוא אדון לעצמו (המחליט הבלעדי). ובמציאות, כמו במציאות מישהו משחק בחוטים האחוריים שלו מבלי שירגיש. חברות התרופות, הבחירה לנשיאות, ואפילו מה יקנה בסופר!!!
להזמנת הספר 050-6359000 אהרון לב הארי
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded