Profile cover photo
Profile photo
Ahoroskop.pl
1 follower -
Horoskop, horoskop 2015, horoskop 2016
Horoskop, horoskop 2015, horoskop 2016

1 follower
About
Ahoroskop.pl's posts

Post has attachment
Tutaj są nasze ulubione cytaty dotyczące gwiazd:
Pamiętaj, że bez ciemności, nigdy nie zobaczylibyśmy gwiazd.
Ci, co budują pod gwiazdami, budują za nisko.
Trzymaj oczy w gwiazdach, a stopy na ziemi.

Który podoba ci się najbardziej? Masz swój ulubiony cytat? Napisz w komentarzach poniżej.
Photo

Post has attachment
Astrologia towarzyszy nam od tysięcy lat. Aby znaleźć jej korzenia, musielibyśmy udać się do starożytnej Babilonii. Tam księża praktykowali astrologię, aby dowiedzieć się czego chcą bogowie. Z Babilonii, astrologię zaadoptowali Grecy. Ufali oni gwiazdom i wyroczniom dla przepowiadania przyszłości. W tym samym czasie astrologię odkrywano również w Indiach, pomiędzy 5000 a 3000 BC. Udało im się stworzyć niektóre znaki, z których korzystamy na dzień dzisiejszy...

Pełnia i nowia księżyca 2016

W nowym roku nie daj się zaskoczyć zmianami w twoim życiu, spowodowanymi pozycjami planet. W sekcji artykułów możesz znaleźć artykuły o Nowiu Księżyca 2016 i Pełni Księżyca 2016 gdzie możecie się dowiedzieć jak Księżyc wpływa na nasze zdrowie, rozum i jak uniknąć jego wpływu na rok 2016. Kiedy Księżyc będzie miał na ciebie największy wpływ?

Księżyc, będąc jedynym naturalnym satelitą ziemskim, ma istotne znaczenie w astrologii. Aż do dnia dzisiejszego jego pochodzenie jest niepewne, jakkolwiek jest wiele teorii naukowych i spekulacji dotyczących tego tematu.

W porównaniu z Ziemią, księżycowe pole magnetyczne oraz siła grawitacji jest znacznie słabsza. Atmosfera jest także niesamowicie cienka. Jednak, pomimo wszystko, ma to bardzo znaczący wpływ na różne naturalne procesy jak również na samo życie. Ma wpływ nie tylko np. na siłę przypływów, ale nawet na nasze zdrowie. Zarówno nasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Dlatego jest to bardzo ważne, aby podążać dokładnie za fazami Księżyca, abyśmy wiedzieli kiedy wystrzegać się medycznych ingerencji, operacji czy spożywania substancji psychotropowych.

Pełnia Księżyca jest jedyną taką pozycją Księżyca, kiedy jego cała powierzchnia jest oświetlona i dlatego może być widziana. Pełnia Księżyca ma negatywny wpływ na organizm człowieka. Przyczynia się do chorób i wpływa na gojenia się ran, które w tym czasie jest znacznie wolniejsze i które mogą nawet być bardziej zainfekowane. W tym czasie jest to wysoce zalecane, aby unikać jakichkolwiek zabiegów chirurgicznych. Natomiast, ten czas jest bardzo korzystny dla homeopatii kwantowej.

Pomimo tego, że nowie Księżyca jest pozytywnym czasem jeśli chodzi o dobro psychiczne czy fizyczne człowieka, jest nieuniknione, że niektóre osoby mogą doświadczać pewnych trudności. Z tego powodu medyczna interwencja powinna być unikana – szczególnie kiedy nowie Księżyca jest w aspekcie negatywnym. W innych przypadkach nie ma potrzeby obawiać się medycznej ingerencji.

Astrologia jest nauką która zajmuje sie obiektami i działaniami zachodzącymi w przestrzeni kosmicznej. Nie posiada dokładnej logiki tylko opisuje kierunki i tendencje. Jeśli zrozumiemy i wyjaśnimy poprzednie i obecne zjawiska będziemy mogli przewidzieć przyszłe i określić wpływ tych niebiańskich wydarzeń na ludzką psychikę i zdrowie.

Aspekty – powiedzmy, że kąty pomiędzy planetami – są najważniejszymi czynnikami w interpretacji horoskopów . Katy, które są podzielne przez trzy, sześć lub dwadzieścia zwykle są uważane za pozytywne aspekty. Natomiast te, które są podzielne przez czternaście lub osiem są zazwyczaj negatywne. Idealnym aspektem jest kąt bez poprawek lub odchyleń. Jest też szczególny przypadek położenia planet- tak zwana koniunkcja, zdarza się gdy dwie planety mają kąt zero z Ziemią.

Za pośrednictwem horoskopu astrologia ukazuje nam stosunkowo dokładny “ obraz” naszej osobowości – nasze mocne i słabe strony, cechy charakteru, pragnienia i wiele więcej. Może nam ukazywać naszą reakcję w konkretnych sytuacjach i możemy przygotować się na przyszłe czasy a dzięki temu żyć w harmonii albo stać się lepszym, bardziej dojrzałym i odpowiedzialnym człowiekiem, jeśli będziemy mocno się starać.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded