Profile

Cover photo
Agron Veseli
Works at 3CIS
Attends University of Prishtina
Lives in Prishtina
92,701 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Agron Veseli

Shared publicly  - 
 
Portal Pune LLC Mission of Portal Pune l.l.c is to inform the job seekers in real time about the vacancies and to lobby to the employers for its members to get a job.
1
Add a comment...

Agron Veseli

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Agron Veseli

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Agron Veseli

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Wow, nice!!!

Agron Veseli

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Sot pas 14 vite qe ka perfunduar Lufta kemi ende keso rastesh. Ja vlen te shikohet ky FILM. Dhe ju qe e harruan Luften, i harruan Heroit, i harruan Invalidet dhe Veterant e Luftes, i harruan Jetimet e Luftes, harruat cdo gje shqiptare dhe jeni bere gati si ata qe ishin, nje dite do me dhimbseni se heret a von do paguani per te bemat e sotit.

Me dhimbje e theme por kete se kam pritur dhe se kam besuar se ka shqiptare kesi fare e prishur qe harroin cdo gje vetem per kariera politike dhe koltuqe te buta.

Turp!!!
 ·  Translate

Agron Veseli

Shared publicly  - 
 
Portal Pune prej 1 Nentorit edhe ne tregun e Shqiperise.

Vizito --> www.portalpune.al

Suksese...
 ·  Translate
2
Add a comment...

Agron Veseli changed his profile photo.

Shared publicly  - 
 
My son.
2
Add a comment...

Agron Veseli

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Agron Veseli

Shared publicly  - 
 
Marketingu dhe shitja me pakicë 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Agron Veseli

Shared publicly  - 
 
Keni nevoj per pune vizito Portal Pune eshte dritarja juaj e punesimit...
1
Add a comment...
Education
  • University of Prishtina
    present
Basic Information
Gender
Male
Work
Occupation
Portal Pune
Employment
  • 3CIS
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Prishtina
Links