Profile cover photo
Profile photo
Agencja Reklamowa Contact
162 followers
162 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejna nasza realizacja dla 3M Poland. Tym razem dla działu Commercial Solutions Division zaprojektowaliśmy oraz wydrukowaliśmy grafikę do oklejnia samochodu demo na którym znalazła się cała paleta folii 3M do Car Wrapu: Folia graficzna IJ180mC w wersji biała oraz metaliczna z laminatami brushed oraz carbon, odblaskowa folia wylewana IJ780mC oraz folia do zmiany koloru serii 1080. Oklejeniem zajął się nikt inny jak nasz mistrz Joda - egzaminator z certyfikowanego centrum szkoleniowego 3M - The WRAP CENTER - Rafał Żmuda, Aplikator 3M Endorsed: Mariusz Domański oraz nasi aplikatorzy z naszej drukarni wielkoformatowej www.DPSdruk.pl.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania, druku oraz wyklejania pojazdów oraz flot samochodowych.
#WRAP!T #3M #CarWrap

Drukarnia Wielkoformatowa DPSdruk.pl jest brandem Agencji Reklamowej CONTACT
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.05.2017
13 Photos - View album

Post has attachment

Post has shared content
Podczas targów reklamy nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas trzech dni Rema Days 2017 odwiedziło ponad 21 000 osób. Dziękujemy!

#WRAP!T
+3MwPolsce +3M +THE WRAP CENTER Rafał Żmuda +Firma Romulus - Materiały lakiernicze, Folie, Lakiery samochodowe
www.DPSdruk.pl jest własnością +Agencja CONTACT

Post has attachment
Kolejne szkolenie w The Wrap Center Certified 3M Training & Testing Facility za nami. Kolejni przeszkoleni pracownicy. Od strony organizacji jak zwykle pełen profesjonalizm, duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecamy www.thewrapcenter.pl

Post has attachment
Wydruk oraz aplikację grafiki na kolejnego Demo VAN'a dla firmy 3M powierzono naszej firmie. Zlecenie dotyczyło aplikacji grafiki na nietypową zabudowę realizowaną przez firmę PRENTKI. Do aplikacji została użyta wylewana folia 3M IJ180Cv3-10 z kanalikowym i pozycjonowalnym klejem (Controltac™ Comply™). Aplikacja została wykonana na wszystkie boki, dach, kabinę oraz wnętrze auta. Efekt ciągłości grafiki przy otwartych drzwiach został zachowany dzięki aplikacji tożsamej grafiki na frontach wewnętrznej zabudowy. Dodatkowo zastosowaliśmy odblaskową taśmę konturową 3M 957 S w kolorze białym oraz czerwonym. Wszystkie kolizyjne oraz wystające elementy zostały przed aplikacją zdemontowane. Na przetłoczonych elementach powierzchni zabudowy został użyty Primer 94. Wydruk wykonaliśmy w technologii HP Latex certyfikowanymi tuszami, które są komponentem gwarancji: 3M™ MCS™ Warranty. Zapraszamy na stronę naszej drukarni wielkoformatowej: www.dpsdruk.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-30
11 Photos - View album

Post has attachment
Kolejne zlecenie od 3M Poland za nami.

Druk oraz aplikację grafik ściennych, w siedzibie 3M Poland w Nadarzynie k. Warszawy, zlecono naszej firmie. Folia 3M LX480 z wydrukiem w technologii HP latex z gwarancją 3M™ MCS™ Warranty.

Agencja Reklamowa CONTACT jest właścicielem marek:
www.DPSdruk.pl | www.Fotoboard.com.pl | www.Drukarnia.Elblag.pl
‪#‎3M‬ ‪#‎HPlatex‬ ‪#‎ARCONTACT‬

LX480Cv3 to więcej niż folia.
Wyobraź sobie folię bez PVC, która jest tak wszechstronna, że można jej używać praktycznie w nieograniczonym zakresie zastosowań. Oferujemy Ci Proekologiczne wydruki w technologii HP Latex na folii bez PVC i ftalanów. Wysoką trwałość w przystępnej cenie, doskonałą jakość druku, niesamowitą łatwość aplikacji i usuwania grafik.
Niezrównana wszechstronność i ekologiczne rozwiązania.
Oferowane przez nas wydruki na foliach Envision™ LX480Cv3 przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Do oznakowania, na ściany, okna, podłogi, oklejanie grafik na pojazdach… i wiele innych. Doskonała wydajność.pod względem jakości druku, łatwości montażu i spójności w wielu aplikacjach. Bez zawartości PVC. Wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów w zakresie zielonych rozwiązań.
Szybka i łatwa instalacja.
Folie 3M Envision zawierają kanaliki uwalniające powietrze (klej kanalikowy: 3M™ Comply™) oraz możliwość pozycjonowania wydruku (klej pozycjonowany: 3M ™ Controltac ™), dla szybkiej i łatwej aplikacji pozwalającej zaoszczędzić czas. Wysoce wytrzymała. Zabezpieczenie wydruku laminatem bez PVC - Envision Gloss Overlaminate 8048G / 8050M zwiększa odporność na zarysowania i ochronę przed promieniowaniem UV. Certyfikaty przeciwpożarowe. Wydruki na 3M Envision spełniają wymagania certyfikacyjne ogniowej normy EN 45545-2 (Rail ) i EN13501-1 (budynki), dzięki czemu nadają się do szerokiego zakresu stosowania we wnętrzach komercyjnych jak i na aplikacje transportowe.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-20
20 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
CERTYFIKOWANA DRUKARNIA 3M™ MCS™ WARRANTY MANUFACTURER.

Drukarnia wielkoformatowa DPSdruk.pl jest własnością Agencji Reklamowej Contact, która spełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła cały proces certyfikacji programu 3M™ MCS™ Warranty. Nasze wydruki w technologii HP latex na foliach 3M™ są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta.

Post has shared content
Daj się zaprosić na targi Rema Days i zobacz jak powstaje ekologiczny druk! ‪#‎3M‬ ‪#‎HPlatex‬

Firma 3M Poland oraz Drukarnia Wielkoformatowa DPSdruk.pl zapraszają na jedne z największych targów reklamy na świecie - Rema Days 2016. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia pokażemy i opowiemy jak dzięki zaawansowanym technologiom i unikalnej gwarancji 3M™ MCS™ można sprostać największym wyzwaniom, jakie stawia współczesny rynek reklamy drukowanej.

Na targach pokażemy m.in. druk wykonany w technologii HP latex na folii graficznej 3M™ Envision™ 480Cv3. Jedną z największych zalet folii jest jej proekologiczność – nie zawiera ona PCW oraz ftalanów. Ten, a także wiele innych innowacyjnych produktów firmy, wykorzystywanych w produkcji materiałów reklamowych, będzie można zobaczyć na naszym stoisku!

Gdzie?
Warsaw Expo w Nadarzynie/k. Warszawy – al. Katowicka 62, Wolica 114 D, w godzinach 9.30-18.00
Zapraszamy na nasze stoisko (Hala F, stanowisko 030)!
Kiedy?
16-18.02.2016r.
Jak się zgłosić?
Już dziś zarejestruj się poprzez stronę internetową www.remadays.com, wpisz kod (RDW061) i odbierz identyfikator umożliwiający bezpłatne wejście na wydarzenie.

A po zarejestrowaniu oddaj swój głos na nasz produkt w prestiżowym konkursie - Korona Reklamy!
Dziękujemy i zapraszamy!
PhotoPhotoPhoto
18.01.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
100 000 osób na 15 Targach oraz na obchodach jubileuszu 25-lecia Inter Cars S.A. Cieszymy się, że mogliśmy w tym rekordzie uczestniczyć. Niebawem więcej informacji oraz relacja zdjęciowa z zakresu zrealizowanych przez nas działań marketingowych i produkcji reklamowych dla Inter Cars S.A. z okazji 15 Targów.

http://targi.intercars.com.pl/aktualnosci/27,rekord-na-stadionie-pge-narodowym

#madeincontact   #intercars   #stadionnarodowy   #targi  
Photo
Wait while more posts are being loaded