Profile cover photo
Profile photo
AGDmaster.com
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Buł już Twitter, teraz pora na Youtube. Na naszym nowo otwartym kanale jeszcze nie znajdziecie żadnych ekscytujących filmów, ale na pewno wkrótce tam zagoszczą. Zachęcamy do subskrybowania nasze kanału - obiecujemy, że niebawem się zapełni!

https://www.youtube.com/c/Agdmaster_com
Photo
Add a comment...

Akcentów społecznościowych ciąg dalszy. Dzisiaj na warsztat poszedł Twitter. Od 20. lipca możecie śledzić ciekawostki z branży AGD również za pomocą naszych mikro-wpisów w serwisie Twiiter. Oto adres naszego oficjalnego profilu na Twitterze:

https://twitter.com/AGDmaster_com
Add a comment...

Uruchamiamy nasz oficjalny profil w serwisie Instaragram. Zgodnie z filozofią serwisu Instagram będziemy na nim publikować najciekawsze zdjęcie z życia AgdMaster.com - czasem może i nawet nieco bardziej frywolne, aniżeli te, które lądować będą na Facebook'u czy też Google+ ;)

https://instagram.com/agdmaster_com/
Add a comment...

Na naszym brand page'u na Google+ będziemy regularnie publikować ciekawostki dotyczące nasze sklepu, także zapraszamy do śledzenia wszystkich zainteresowanych. Wszystkich, którzy wolą na co dzień korzystać z serwisu Facebook, odsyłamy na nasz fanpage:

https://www.facebook.com/AGDmaster
Add a comment...

11. lipca 2015 - AgdMaster.com oficjalne staruje ze swoim profilem w serwisie Google+. Będziemy tutaj publikować najciekawsze newsy z życia AgdMaster a także informacje o nowych promocjach i nadchodzących konkursach.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded