Profile

Cover photo
Afshin Alizadeh
Attends Science and Research University of Tehran
80 followers|103,067 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
به منظور راه اندازی خط کش دیجیتال سینو (SINO) ما یک مدار راه انداز طراحی نموده ایم که اطلاعات دریافتی از خط کش را بعد از انجام یکسری محاسبات با پروتکل USB به کامپیوتر ارسال می کند .

این پروژه قابلیت راه اندازی سه عدد خط کش KA300 به منظور اندازه گیری میزان جابه جایی در محورهای XYZ را دارا می باشد و می تواند به صورت همزمان اطلاعات را به کامپیوتر ارسال نماید. طراحی این مدار با ملاحضات صنعتی صورت گرفته است و این مدار می تواند در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد .
 ·  Translate
ما یک مدار راه انداز به منظور راه اندازی خط کش دیجیتال سینو SINO، طراحی نموده ایم که اطلاعات دریافتی از خط کش را بعد از انجام یکسری محاسبات با پروتکل USB به
2
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
معمولاً همه ما بهترین و بدون دردسرترین زمان برای شارژ گوشی های هوشمند خود، موعد شب تا صبح را انتخاب می کنیم چون این موعد علاوه بر اینکه هیچ زحمتی برایمان ندارد!  باعث می شود در طول روز بدون کمترین دغدغه از بابت خالی شدن باتری، از گجت هوشمند خود استفاده نمائیم. ولی به دلیل شارژ مدام و بیش از مدت زمان لازم، در طولانی مدت این الگوی شارژ به باتری گوشی موبایل یا تبلت، آسیب جدی وارد می کند بطوریکه بعد از گذشت مدتی متوجه می شویم که باتری کم کم کارایی خود را از دست می دهد که در حقیقت این عمل، باعث آسیب دیدن سلولهای داخلی باتری و در نتیجه کاهش طول عمر آن می شود.
ما دستگاهی را طراحی نموده ایم که علاوه بر کاربردهای متنوع، می تواند این مشکل را براحتی مرتفع نماید:
 ·  Translate
عملکرد اصلی این محصول به اینصورت می باشد که شما می توانید به کمک این دستگاه، دو وسیله الکترونیکی با ورودی مستقیم ۲۲۰ ولت برق شهر را بصورت کاملا مستقل تحت یک
2
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
ریموت های کد لرن ریموت هایی بسیار کاربردی می باشند که شاید راه اندازی دکدر آنها برای اکثریت کار ساده ای نباشد. از این رو بر آن شدیم تا کتابخانه مرجعی را به منظور راه اندازی راحت و بدون دغدغه این نوع ریموت در پروژه ها، تهیه نماییم. نهایتاً کتابخانه ای به زبان C تحت هر دو کامپایلر Codevision و Atmel Studio (بصورت جداگانه) طراحی نموده ایم که براحتی با پیوست کردن این کتابخانه به پروژه خود می توانید تنها در عرض یک دقیقه، ریموت کنترل های کدلرن را به پروژه خود بیافزایید .
 ·  Translate
ما در این پروژه، کتابخانه مرجعی را به منظور راه اندازی راحت و بدون دغدغه ریموت کنترل های لرن کد آماده نموده ایم
2
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
این دستگاه به منظور مدیریت تراکنش های مالی در باجه های داخلی شهربازی ها طراحی شده است.
در فضای داخلی شهربازی ها به منظور تفریح و سرگرمی تعدادی باجه بازی وجود دارد که برای شرکت در این بازی ها، بازدیدکنندگان می بایست هزینه ای را پرداخت نمایند. پرداخت این هزینه بصورت نقدی در باجه امکان پذیر نمی باشد و بازی کننده باید از طریق بخش فروش بلیط، اقدام به تهیه بلیط نموده و سپس در بازی ها شرکت نماید.
 ·  Translate
این دستگاه به منظور مدیریت تراکنش های مالی در باجه های داخلی شهربازی ها طراحی شده است
2
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
در این دستگاه با نزدیک کردن کارت RFID، کد UID کارت خوانده شده و از طریق پروتکل WiFi تحت استاندارد UDP، سیستم با سروری که فاصله کمی از دستگاه دارد ارتباط لوکال برقرار می کند سپس عملیات تصدیق ثانویه کارت به منظور اجازه ورود به محیط خاصی (مانند سلف سرویس) را صادر می کند.
 ·  Translate
در این پروژه هدف اصلی طراحی دستگاهی به منظور اجرای اتوماسیون داخلی در یک همایش دانشگاهی بود. در نهایت دستگاهی بدین منظور طراحی گردید که علاوه بر عملکردی بسیار
2
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
سیستم یکپارچه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، جهت مدیریت پرداخت مالی در ناوگان تاکسیرانی با استفاده از تکنولوژی RFID و GPRS به همراه نمایشگر داخل خودرو توسط ما طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این محصول مدیریت یکپارچه ارتقاء سطح خدمات رسانی از شیوه محلی و در مقیاس کوچک به شیوه مدرن و قابل کنترل در مقیاس بزرگتر (استانی،کشوری و حتی ملی) که موجبات رضایتمندی عمومی مشتریان، تاکسی رانان و مدیران سازمان های تاکسیرانی می شود را فراهم آورید.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
بالاخره بعد از پروژه های متعدد صنعتی/دانشجویی که با ماژول SIM900 انجام دادیم بر آن شدیم تا بر اساس درخواست های مکرری که مشتریان محترم درباره فروش مستقل کتابخانه راه انداز این ماژول داشته اند، این محصول را آماده نمائیم .
کاری که ما انجام داده ایم این است که برای این ماژول کتابخانه راه انداز بسیار کاملی را آماده نموده ایم که شما می توانید توسط آن بدون هیچ گونه دغدغه ای این ماژول را تنها در عرض ۲ دقیقه راه اندازی نمایید!
 ·  Translate
ما برای ماژول sim900 کتابخانه راه انداز کاملی را آماده نموده ایم که شما می توانید توسط آن بدون هیچ گونه دغدغه ای این ماژول را با تمام امکانات تنها در عرض چند
4
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
در این پروژه هدف اصلی اندازه گیری میزان ولتاژ و جریان مصرفی یک بار الکتریکی و ارسال بی سیم آن می باشد که در نهایت می بایست در سمت مدار گیرنده این ولتاژ و جریان بصورت آنالوگ بازسازی شود.
 ·  Translate
در این پروژه هدف اصلی اندازه گیری میزان ولتاژ و جریان مصرفی یک بار الکتریکی و ارسال بی سیم آن می باشد که در سمت مدار گیرنده این ولتاژ و جریان بصورت آنالوگ
3
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
ما پروژه ای را طراحی نموده ایم که شما می تواند در هر فاصله و مکانی که پوشش شبکه تلفن همراه وجود داشته باشد وسایل برقی را از راه دور بوسیله تک زنگ یا SMS کنترل کنید. این دستگاه همچنین با رعایت نکات امنیتی مختلف طراحی گردیده است و تنها از شمارههای از پیش تعریف شده توسط کاربر فرمانپذیر است. عنایت داشته باشید که این دستگاه در نوع خود کم نظیر، بی خطا و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد .
 ·  Translate
شما توسط این دستگاه می تواند در هر فاصله و مکانی که پوشش شبکه تلفن همراه داشته باشد، طیف وسیعی از وسایل برقی را از راه دور بوسیله تک زنگ یا SMS کنترل کنید
3
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
در محیط اینترنت برنامه های زیادی در رابطه با راه اندازی سنسور DS18B20 وجود دارد ولی هیچ کدام از آنها بصورتی برنامه نویسی نشده اند که یک کاربر به راحتی بتواند به اطلاعات خروجی این سنسور دسترسی راحتی داشته باشد و از آن در پروژه خود استفاده نماید. ما کتابخانه بسیار کاملی را برای راه اندازی این سنسور به زبان C تحت کامپایلر قدرتمند Atmel Studio آماده کرده ایم که به ساده ترین صورت با پیوست کردن این کتابخانه به پروژه خود تنها با به بکار گیری چند تابع، می توانید از لذت راه اندازی بدون دغدغه این سنسور کمال لذت را ببرید!
 ·  Translate
ما کتابخانه بسیار کاملی را برای راه اندازی این سنسور به زبان C تحت کامپایلر قدرتمند Atmel Studio آماده کرده ایم که به ساده ترین صورت با پیوست کردن این کتابخانه
4
Add a comment...

Afshin Alizadeh

Shared publicly  - 
 
به دلیل اینکه اپراتور کامیون های معدنی قادر به دیدن هر جسم یا مانعی با ارتفاع زیر ۱۸۰ سانتی متر نمی باشند بر آن شدیم تا پروژه ای در این زمینه طراحی کنیم. این پروژه از دو مدار تشکیل شده است که یکی از مدارت در داخل کابین کامیون و مدار دوم در کامیون یا مانع دیگر نصب می گردد. این دو مدار اگر به همدیگر نزدیک شوند و فاصله بین آنها از حدود ۳۰ متر کمتر شود، بلافاصله هر دو مدار یک آلارم قوی تولید می کنند و اپراتورهای خود را از وجود فاصله کم بین خود باخبر می سازند.
 ·  Translate
در این پروژه اگر فاصله بین کامیون های معدنی و مانع دیگر از یک حدی کمتر بشود، با یک آلارم اپراتور خود را مطلع می سازد
3
Add a comment...
Story
Tagline
Simplicity is the ultimate perfection
Introduction
I'm interested in the fields of electronics, computers also have philosophy of freedom
Education
  • Science and Research University of Tehran
    Ph.D, Electrical Power Engineering, 2016 - present
  • University of Urmia
    MSc, Electrical and Electronic Engineering, 2012 - 2014
  • Azad University of Urmia
    BSc, Electrical and Electronic Engineering, 2006 - 2010
Work
Occupation
Hardware Designer and Program Developer
Basic Information
Gender
Male
Other names
Division
Afshin Alizadeh's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.