Profile cover photo
Profile photo
Afshin Alizadeh
74 followers -
Senior IoT Hardware Designer & Software Developer
Senior IoT Hardware Designer & Software Developer

74 followers
About
Posts

Post has attachment
این برد به صورت کاملا اختصاصی توسط خود ما طراحی و تولید شده است و برای یادگیری اصول و مبانی راه اندازی میکروکنترلر LPC2378 بسیار مناسب می باشد. همچنین همراه برد آموزشی LPC2378، ده ها مثال تست شده و آموزشی را برایتان ارایه خواهیم کرد تا در یادگیری هرچه بهتر این نوع میکروکنترلر ARM بی نیاز شوید .

برد آموزشی LPC2378
برد آموزشی LPC2378
afshinalizadeh.com
Add a comment...

Post has attachment
طرز کار پروژه ساعت و تقویم با DS1307، به اینصورت است که اطلاعات زمان از آی سی DS1307 دریافت کرده و بر روی نمایشگر گرافیگی نشان می دهد، ولی عاملی که باعث جالب تر شدن این پروژه می شود استفاده از تاچ اسکرین به منظور حرکت بین صفحات و تنظیم ساعت و تقویم می باشد یا به عبارت بهتر به غیر از تاچ اسکرین هیچ ابزاری برای تنظیمات دستگاه لحاظ نشده است! از این رو کلیه منوهای دستگاه به صورت دینامیک هماهنگ شده با تاچ اسکرین طراحی شده اند. طراحی سخت افزاری پروژه ساعت و تقویم با DS1307، نیز دقیقا هم سایز نمایشگر گرافیکی می باشد بطوری که نمایشگر با اسپیسر در قسمت فوقانی برد کنترلی قرار میگیرد و به اینصورت سایز مدار کوچکتر می شود .

Add a comment...

Post has attachment
هدف در این پروژه تحت وب، دریافت اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی از دستگاه ردیاب آنلاین (که از محصولات خود ما می باشد) و نمایش اطلاعات به صورت موقیت جغرافیایی در نقشه برای کاربران تعریف شده است. دستگاه ردیاب هماهنگ شده با این سامانه، مجهز به ماژول های GPS و GPRS برای استخراج موقعیت جغرافیای و ارسال آن به این سامانه می باشد
Add a comment...

Post has attachment
در پروژه دماسنج چهار کانال، از میکروکنترلر ATMEGA8A، چهار عدد سنسور دما LM35، چهار عدد سون سگمنت مالتی پلکسی چهار رقمی با درایو توسط شیفت رجیسترهای SN74HC595 استفاده شده است .
Add a comment...

Post has attachment
این دستگاه ردیاب کوچک ولی کارآمد جهت کنترل اشخاص و اشیاء با قابلیت شنود مخفی جهت استفاده در کارهای شخصی می باشد. این پکیج بر اساس GPS، (موقعیت یاب ماهواره ای) و GSM (جهت ارسال و دریافت اطلاعات ازقبیل SMS و GPRS) عمل می کند. دستگاه ردیاب طراحی شده ما می تواند مختصات جغرافیایی خود را (انسان ، خودرو و یا اشیاء) بر روی گوشی موبایل SMS کند که در نهایت توسط نقشه ناویتل و یا گارمین موقعیت دقیق را با دقت ۳ متر نشان دهد. همچنین توانایی نمایش سرعت حرکت، ارتفاع و ولتاژ باطری را نیز دارد. دستگاه ردیاب آنلاین علیرغم اینکه می تواند بصورت Online متحرک را کنترل کند، قابلیت نصب کارت حافظه را نیز دارد تا در صورت نبود سیگنال موبایل برای ارسال اطلاعات، داده های موقعیتی را در داخل خود بصورت offline روی یک کارت حافظه ذخیره نماید .

Add a comment...

Post has attachment
در پروژه وب سرور با AVR از ماژول Arduino Ethernet shield که راه انداز آی سی شبکه W5100 می باشد به همراه میکروکنترلر ATMEGA8A استفاده شده است .
Add a comment...

Post has attachment
محصول آموزش سیستم عامل بلادرنگ، در قالب یک حلقه DVD حاوی آموزش هایی در ۵۰ جلسه یک و نیم ساعته از سیر تا پیاز طراحی سیستم عامل برای میکروکنترلر AVR را توضیح می دهد. همچنین این مجموعه شامل یک سری مقالات بسیار آموزنده هم به زبان فارسی و هم زبان انگلیسی می باشد که می تواند شما را در درک هر چه بهتر مبانی طراحی سیستم عامل بلادرنگ یاری رساند و در نهایت کلیه نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی یک سیستم عامل RT در داخل آن گنجانده شده است.

Add a comment...

Post has attachment
هدف اصلی در این پروژه سامانه تحت وب دماسنج، دریافت اطلاعات ارسالی دستگاه دماسنج آنلاین از طریق پروتکل GPRS و نمایش آن بصورت لحظه ای تحت وب می باشد به طوریکه دیگر نیازی به مراجعه حضوری به محل نصب دستگاه دماسنج نباشد و بتوان آن را از راه دور کنترل و مانیتور نمود. دستگاه دماسنج آنلاین ما نیز مجهز به ماژول SIM900 بوده و پس از اندازه گیری میزان دمای محیط، اطلاعات را برای این سامانه از طریق پروتکل GPRS ارسال می کند. در ادامه از قابلیت های مهم سامانه تحت وب دماسنج، گزارش گیری از اطلاعات ثبت شده در پایگاه داده می باشد .

Add a comment...

Post has attachment
هدف در این سامانه آب و فاضلاب، ارسال اطلاعات مربوط به آخرین میزان مصرف کنتور آب از طریق دستگاه GPRS به روی سرور و نمایش اطلاعات برای امور مشترکین ادارت آب و فاضلاب و همچنین خود مشترکین بصورت آنلاین می باشد به طوریکه دیگر نیازی به مراجعه حضوری مامور اداره آب و فاضلاب به منظور قرائت کنتور در محل مشترک نمی باشد. دستگاه نصب شده که مجهز به ماژول SIM900 می باشد، میزان مصرف را خوانده و برای شبکه از طریق پروتکل GPRS ارسال می کند و در ادامه از قابلیت های مهم این سامانه صدور آخرین صورتحساب برای مشترک و امکان پرداخت آنلاین آن از طریق درگاه الکترونیکی پرداخت بانک ملت می باشد .

Add a comment...

Post has attachment
طراحی و ساخت تابلو روان بصورت تک رنگ و سه رنگ با کیفیت و شدت نور بسیار بالا در اندازه های مختلف پذیرفته می شود .

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded