Profile cover photo
Profile photo
Afshin Alizadeh
78 followers -
Simplicity is the ultimate perfection
Simplicity is the ultimate perfection

78 followers
About
Posts

Post has attachment
عملکرد این دستگاه به اینصورت می باشد که با ارسال پیامک یا تک زنگ می توانید خروجی های این سامانه که به صورت رله می باشند را روشن و خاموش کنید. همچین با ارسال پیامک با فرمت از قبل تعیین شده، می توانید از میزان دمای هر کانال دماسنج، مطلع گردید.

دستگاه کنترل از راه دور صنعتی با پیامک دارای ۲ ورودی سنسور دمای دیجیتال DS18B20 و ۴ خروجی رله ۱۰ آمپری مستقل می باشد. با استفاده از شبکه تلفن همراه می تواند در هر فاصله و مکانی که پوشش شبکه تلفن همراه وجود داشته باشد وسایل برقی را از راه دور بوسیله تک زنگ یا SMS کنترل کنید و با اتصال حسگرهای دمای پیش بینی شده به دستگاه بر محیط اطراف نظارت و کنترل داشته باشد.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
سیستم یکپارچه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، جهت مدیریت پرداخت مالی در ناوگان تاکسیرانی با استفاده از تکنولوژی RFID و GPRS به همراه نمایشگر داخل خودرو توسط ما طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این محصول مدیریت یکپارچه ارتقاء سطح خدمات رسانی از شیوه محلی و در مقیاس کوچک به شیوه مدرن و قابل کنترل در مقیاس بزرگتر (استانی،کشوری و حتی ملی) که موجبات رضایتمندی عمومی مشتریان، تاکسی رانان و مدیران سازمان های تاکسیرانی می شود را فراهم آورید.
Add a comment...

Post has attachment
بالاخره بعد از پروژه های متعدد صنعتی/دانشجویی که با ماژول SIM900 انجام دادیم بر آن شدیم تا بر اساس درخواست های مکرری که مشتریان محترم درباره فروش مستقل کتابخانه راه انداز این ماژول داشته اند، این محصول را آماده نمائیم .
کاری که ما انجام داده ایم این است که برای این ماژول کتابخانه راه انداز بسیار کاملی را آماده نموده ایم که شما می توانید توسط آن بدون هیچ گونه دغدغه ای این ماژول را تنها در عرض ۲ دقیقه راه اندازی نمایید!
Add a comment...

Post has attachment
به منظور راه اندازی خط کش دیجیتال سینو (SINO) ما یک مدار راه انداز طراحی نموده ایم که اطلاعات دریافتی از خط کش را بعد از انجام یکسری محاسبات با پروتکل USB به کامپیوتر ارسال می کند .

این پروژه قابلیت راه اندازی سه عدد خط کش KA300 به منظور اندازه گیری میزان جابه جایی در محورهای XYZ را دارا می باشد و می تواند به صورت همزمان اطلاعات را به کامپیوتر ارسال نماید. طراحی این مدار با ملاحضات صنعتی صورت گرفته است و این مدار می تواند در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد .
Add a comment...

Post has attachment
در این پروژه هدف اصلی اندازه گیری میزان ولتاژ و جریان مصرفی یک بار الکتریکی و ارسال بی سیم آن می باشد که در نهایت می بایست در سمت مدار گیرنده این ولتاژ و جریان بصورت آنالوگ بازسازی شود.
Add a comment...

Post has attachment
معمولاً همه ما بهترین و بدون دردسرترین زمان برای شارژ گوشی های هوشمند خود، موعد شب تا صبح را انتخاب می کنیم چون این موعد علاوه بر اینکه هیچ زحمتی برایمان ندارد!  باعث می شود در طول روز بدون کمترین دغدغه از بابت خالی شدن باتری، از گجت هوشمند خود استفاده نمائیم. ولی به دلیل شارژ مدام و بیش از مدت زمان لازم، در طولانی مدت این الگوی شارژ به باتری گوشی موبایل یا تبلت، آسیب جدی وارد می کند بطوریکه بعد از گذشت مدتی متوجه می شویم که باتری کم کم کارایی خود را از دست می دهد که در حقیقت این عمل، باعث آسیب دیدن سلولهای داخلی باتری و در نتیجه کاهش طول عمر آن می شود.
ما دستگاهی را طراحی نموده ایم که علاوه بر کاربردهای متنوع، می تواند این مشکل را براحتی مرتفع نماید:
Add a comment...

Post has attachment
ما پروژه ای را طراحی نموده ایم که شما می تواند در هر فاصله و مکانی که پوشش شبکه تلفن همراه وجود داشته باشد وسایل برقی را از راه دور بوسیله تک زنگ یا SMS کنترل کنید. این دستگاه همچنین با رعایت نکات امنیتی مختلف طراحی گردیده است و تنها از شمارههای از پیش تعریف شده توسط کاربر فرمانپذیر است. عنایت داشته باشید که این دستگاه در نوع خود کم نظیر، بی خطا و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد .
Add a comment...

Post has attachment
ریموت های کد لرن ریموت هایی بسیار کاربردی می باشند که شاید راه اندازی دکدر آنها برای اکثریت کار ساده ای نباشد. از این رو بر آن شدیم تا کتابخانه مرجعی را به منظور راه اندازی راحت و بدون دغدغه این نوع ریموت در پروژه ها، تهیه نماییم. نهایتاً کتابخانه ای به زبان C تحت هر دو کامپایلر Codevision و Atmel Studio (بصورت جداگانه) طراحی نموده ایم که براحتی با پیوست کردن این کتابخانه به پروژه خود می توانید تنها در عرض یک دقیقه، ریموت کنترل های کدلرن را به پروژه خود بیافزایید .
Add a comment...

Post has attachment
در محیط اینترنت برنامه های زیادی در رابطه با راه اندازی سنسور DS18B20 وجود دارد ولی هیچ کدام از آنها بصورتی برنامه نویسی نشده اند که یک کاربر به راحتی بتواند به اطلاعات خروجی این سنسور دسترسی راحتی داشته باشد و از آن در پروژه خود استفاده نماید. ما کتابخانه بسیار کاملی را برای راه اندازی این سنسور به زبان C تحت کامپایلر قدرتمند Atmel Studio آماده کرده ایم که به ساده ترین صورت با پیوست کردن این کتابخانه به پروژه خود تنها با به بکار گیری چند تابع، می توانید از لذت راه اندازی بدون دغدغه این سنسور کمال لذت را ببرید!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded