Profile cover photo
Profile photo
InfoConsulting
12 followers
12 followers
About
InfoConsulting's posts

Post has attachment
OPWiK stawia na najnowocześniejsze rozwiązanie klasy ERP

Firma Advanced Business Solutions Sp. z o.o., partner biznesowy IFS, rozpoczęła aktualizację systemu IFS Applications™ z wersji 7.5 do najnowszej wersji systemu 9 w Otwockim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wdrożenie dodatkowo wzbogaci obecne rozwiązania wspomagające zarządzanie o nowe funkcjonalności, umożliwiając dalsze usprawnienie procesów biznesowych w spółce.

http://absolutions.com.pl/opwik-stawia-najnowoczesniejsze-rozwiazanie-klasy-erp/


Post has attachment
Advanced Business Solutions Sp. z o.o po raz drugi zdobyła tytuł Gazela Biznesu 2015. Mimo trudnego rynku, ogromnej konkurencji i wysokiej specjalizacji oferty w zakresie rozwiązań dla biznesu klasy ERP – ABS dynamicznie poszerza grono klientów oraz portfolio ofertowe.
Ranking przygotowuje wywiadownia gospodarcza Coface Poland dla Pulsu Biznesu i od 2000 roku wyróżnia małe lub średniej wielkości firmy, które dzięki dynamicznemu rozwojowi sukcesywnie zwiększają swoje obroty.
Uroczysta Gala Gazeli Biznesu, odbędzie się w Warszawie 9 marca 2016 r.
Wyróżnienie to jest dla Advanced Business Solutions Sp. z o.o. potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług.

Photo

Post has attachment
Miło nam poinformować, że spółka ABS i FinCode znalazły się jako jedna z trzech polskich firm w gronie integratorów IFS.
http://www.ifsworld.com/pl/news-and-events/newsroom/2016/01/28/13/00/three-system-integrators-in-poland-join-ifs-partner-network/

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Świetny zespół, doskonała atmosfera i duże możliwości rozwojowe.
Photo
Photo
25.01.2016
2 Photos - View album

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z aplikacją Elektroniczna Obsługa Pracownika, realizowaną przez ABS.

Post has attachment
Zakończenie wdrożenia w Kuźni Polskiej S.A
Advanced Business Solutions  zakończyła projekt wdrożenia IFS Applications™8 w firmie Kuźnia Polska S.A. Umowa wdrożeniowa objęła następujące moduły: produkcja i zarządzanie jakością, zakupy i sprzedaż, gospodarka magazynowa, finanse i księgowość, kadry i płace, zarządzanie projektami, serwis i remonty. Prace wykonane zostały zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem, a otrzymane referencje świadczą o zadowoleniu Klienta ze współpracy.
Kuźnia Polska S.A.  jest wiodącym producentem wysokiej jakości odkuwek matrycowych kutych na gorąco, stalowych, przeznaczonych przede wszystkim dla motoryzacji, a także dla górnictwa, kolejnictwa i przemysłu maszynowego. Posiada ponad 200-letnie doświadczenie w kuźnictwie.
http://absolutions.com.pl/pl/aktualnosci/381-zakonczenie-wdrozenia-w-kuzni-polskiej-s-a.html  

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy na warsztat: Jak zoptymalizować koszty przedsiębiorstwa, wykorzystując odpowiednie narzędzia IT? 
http://www.absolutions.com.pl/pl/component/content/article/35-oferta-abs/342-zarzadzanie-firma-w-chmurze.html
Photo

Post has attachment
ABS wdraża eBOK w OPWiK

Oferta Advanced Business Solutions Sp. z o.o. została wybrana jako najkorzystniejsza w prowadzonym postępowaniu na ”Budowę elektronicznego Biura Obsługi Klienta z elementami dodatkowymi” w Otwockim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 
http://www.absolutions.com.pl/pl/aktualnosci/353-abs-wdraza-ebok-w-opwik.html

Post has attachment
LUMAG z nowoczesnym systemem klasy ERP
Advanced Business Solutions Sp. z o.o. rozpoczęła realizację wdrożenia światowej klasy systemu ERP – IFS Applications 8 ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność B2B w firmie LUMAG. 
Rozwiązanie usprawni zarządzanie firmą, optymalizując główne procesy biznesowe w spółce oraz usprawniając współpracę z klientem.
http://www.absolutions.com.pl/pl/
Wait while more posts are being loaded