Profile cover photo
Profile photo
Adomas Rutkauskas
878 followers -
Geek. Photographer. Journalist. Kind of musician. Geek again.
Geek. Photographer. Journalist. Kind of musician. Geek again.

878 followers
About
Posts

Post has attachment
To Valhalla?

Anyway, kol neužsidaro FB, galite mane rasti ten.
Add a comment...

Post has attachment
Kažkada seniai seniai, prieš 12 metų, pasirodė pirmas tikrai stambus lietuvių sukurtas kompiuterinis žaidimas „PSI: Sibiro konfliktas“. Tiesą sakant projekto dydžiu jis nėra perspjautas ir iki šiol. Kurtas 2-3 metus, dirbo ~20 žmonių. Kurtas ne Lietuvos rinkai (bet žinoma, buvo platintas ir čia), išleistas Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Italijoje ir Kanadoje.

Teko garbė ir džiaugsmas dirbti prie šio žaidimo misijų dizaino ir scenarijaus (ir lietuviško įgarsinimo) – čia nešaržuoju, buvo tikrai įdomu, fun, ir dar už tai pinigus mokėjo.

Žaidimas pateko ir į Lietuvos dizaino istorijos parodą, kuri kaip tyčia šį savaitgalį NDG užsidarinėja.

Tai va kviečiu – ir į paskutinę progą aplankyti tikrai įdomiai parodą (aš ir parodos paprastai sunkiai suderinami dalykai, bet šita nuoširdžiai patiko, daug pažįstamų, bet pamirštų daiktų – tačiau dabar jau su visomis jų istorijomis), ir išklausyti „PSI: Sibiro konflikto“ istoriją, kurią bandysim prisiminti su +Renaldas Zioma.

Įėjimas parodos uždarymo proga – 20 centų. NDG šeštadienį dirba 11-19, sekmadienį – 11-17, o PSI istorija bus narstoma ŠEŠTadienį, ŠEŠioliktą val. (ir gar dar ŠEŠTą minutę, bet 15.50 renkamės prie bilietų kasos, kad visus susidomėjusius pavyktų sugaudyti).

Add a comment...

Post has attachment
Vienas geriausių Lietuvos fotografų +Ramunas Danisevicius dalyvauja mobiliosios fotografijos konkurse, ir jam nepakenktų publikos palaikymas.

Jei jums tikrai patiks konkurse dalyvaujantys kadrai - kviečiu prabalsuoti. IMHO kadrai to tikrai verti.
Painter
Painter
campaign.consumer.huawei.com
Add a comment...

Post has attachment
Sveiki,

Rytoj (antradienį) nuo 12 val. "Lietuvos ryto" studijoje lankysis Kūtvėlos kelionių ir klajonių autorė +Ele Pranaityte - ir ta proga, kad dar liko trys vasaros savaitgaliai, pradėsim kalbėtis nuo to, ką gero ir įdomaus galima dar suspėti aplankyti čia pat vietoje, Lietuvoje.

O kuo baigsis pokalbis, tai niekas nežino. Gal planais perimti Turizmo departamentą. Gal - kabaretų rekomendacijomis Paryžiuje. O gal - vieta, kur galima nusipirkti geriausios uogienės Anglijoje, iš vietinių bobučių.

Jei turite klausimų - kviečiu juos palikti čia.

O stebėti kviečiu nuo 12 val. pagrindiniame lrytas.lt profilyje.
- Home | Facebook
- Home | Facebook
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Vyraujant tokioms visiškai nefantastiškoms temperatūroms primenu šitą visiškai fantastišką išradimą.
Add a comment...

Post has attachment
O gražūs gi jie.
Add a comment...

Rytoj (trečiadienį) nusimato įdomi diena.

Nes rytoj į "Lietuvos ryto" studiją pasikalbėti apie visokius propagandinius ir kontrpropagandinius reikalus internete ateina Visatos Valdovo +Rokiškis Rabinovičius inkarnacija šioje žmonių erdvėje, tas kažkoks Ričardas ir dargi Savukynas.

Kad ne aš vien plepėčiau sau rūpimais klausimais, Jums įdomius klausimus skaitmeninių karų, propagandos ir technologijų tema kviečiu palikti čia, komentaruose.
Add a comment...

Post has attachment
Pirmas įspūdis biškį pasivažinėjus viešuoju autonominiu transportu.
Add a comment...

Post has attachment
Na ir ko gero paskutinį kartą šia tema.

Jei yra ir daugiau tokių žmonių, kaip aš - t.y. kurie nemato prasmės švaistyti laiką žiūrint video, kai viską tekstu gali perskaityti kokius 10 kartų greičiau - tai čia va dovanėlė tokiems.

Beveik viso pokalbio su +Urtė Neniškytė išrašas. Enojy!
Add a comment...

Post has attachment
Čia linkas į FB, nes yra tik FB Live formatu, bet apturėjau (mano vertinimu) įdomų pokalbį su neuromokslinine, biochemijos mokslų daktare +Urtė Neniškytė.

Apie viską. Sapnus. Mus (ir save) išdūrinėjančias smegenis. Sąmonės perkėlimą į kompiuterį. Dirbtinį ir natūralų intelektą. Nu žodžiu, viską.

Nežinau ar rodys neturintiems FB accounto, bet mažu ką.
lrytas.lt
lrytas.lt
facebook.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded