Profile cover photo
Profile photo
Adev.ir - گروه نرم افزاری آشا - طرحی سایت‎
4 followers -
طراحی تخصصی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب و ویندوز
طراحی تخصصی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب و ویندوز

4 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
https://goo.gl/NAvCd9
یکی از جملاتی که از صاحبان وب سایت ها می توان بسیار شنید این است که “من می خواهم در جستجوها رتبه خوبی داشته باشم اما زمان و هزینه کافی برای تولید محتوا را ندارم.”

باور کنید ما راهش را پیدا کردیم. رتبه بندی خوب در جستجو مثل نون و کره در شرکت ها برای چندین سال بوده و می باشد. این یک مدل استراتژی تحت نوع استفاده و نوع انتظارات است.

تولید محتوا به طور قطع بهترین ابزار برای ارتقای ترافیک جستجو می باشد. محتوای بیشتر یعنی طعمه بیشتر در آب برای ماهیگیری.

این روش یک استراتژی بلند مدت است که نیازمند یک تکنولوژی پیچیده برای محاسبه نتایج بدست آمده است که به کسانی که تصمیم می گیرند کمک کند تا بتوانند روی سرمایه گذاری خود کار کنند.

تحقیق و تولید محتوای با کیفیت، منحصر بفرد و مرتبط با وب سایت ها کار پیچیده ای است. محتوای زیاد در یک وب سایت بسیار سخت و در عین حال بسیار با ارزش است.

اگر شما در شرایطی هستید که تولید محتوای مکرر و با کیفیت برایتان یک گزینه نیست، هنوز هم راه هایی برای انجام وجود دارد. در ادامه لیستی از راهکارهایی که می توانید به افزایش رتبه در کلید واژه ها بدون نیاز به تولید محتوا ی بسیار داشته باشید را آورده ایم. همچنین پیچیدگی آنها را از لحاظ زمان و هزینه در مقایسه با بازاریابی به روش تولید محتوا را آورده ایم.
Add a comment...

Post has attachment
9 نکته که در طراحی سایت باید به آن توجه کرد
شما ممکن است در طراحی سایت خود به اطلاعات کامل در مورد محصول یا خدمات خود توجه کرده باشید. اما اگر بازدیدکنندگان سایت شما نتوانند راه خود را براحتی در میان صفحات شما پیدا کنند دیگر هرگز آن سایت باز نمی گردند. در کنار داشتن اطلاعات مفید، مهم ترین نکته در طراحی یک وب سایت طراحی صحیح پیوندهای بین صفحات آن سایت است. که متاسفانه این نکته در طراحی بیشتر وب سایت ها نادیده گرفته می شود. 9 نکته ای که در ادامه خواهید خواند به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید پیوندهای بین صفحات وب سایتتان را کاراتر و اصولی تر طراحی نمایید.
https://goo.gl/ubqQdN
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
طراحي سايت آشا
کنید ...
شما بسیار گرسنه اید، پس به رستورانی نزدیک که هیچوقت در آن نبوده اید می روید. بلافاصله اشتهای خود را از دست می دهید. چون بوی چربی فضا را پر کرده، تعدادی مگس دارن با بقیه غذای فرانسوی مشتری قبل خودشونو سیر می کنن. شما بر میگردید و خارج می شوید
شاید در دنیای وب مگس یا روغن نباشد، اما این سناریو را می توان یه جور دیگر در این دنیا ترسیم کرد. اگر بازدید کننده ها سایت شما را مرده و کثیف بدانند بدون توجه به رتبه در گوگل یا پیشنهاد شما آن را ترک خواهند کرد.
ما در آشا رستورانی زیبا و لذت بخش را برای شما در قالب یک وب سایت طراحی می کنیم تا مطمئن باشید تمام کاربران از تماشای زیبایی آن لذت می برند و دوست دارند تمام غذاها (صفحات وب) شما را تست کنند.
Photo
Add a comment...

با سلام
بخش درخواست مشاوره و سفارش آنلاين سايت گروه نرم افزاري آشا راه اندارزي شد:

آماده شروع کار هستید؟ آیا میخواهید در مورد فرآیند و نحوه کار مشتریان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
گام به گام با هم پیش میرویم. لطفا فرم درخواست مشاوره را به صورت کامل تکمیل نمایید تا ما برای شروع مذاکره با شما اقدام کنیم.

http://www.adev.ir/تماس-با-ما
Add a comment...

Post has shared content
طراحی سایت و پورتال، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت وب سایت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت یا پورتال صورت می پذیرد.در طراحی سایت و پرتال، از زبان ASP.NET به همراه بانک اطلاعاتی SQL که متشکل از ماژولهایی است که مشتری با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد استفاده می شود. شما از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین می توانید هزینه طراحی سایت خود را با تغییر پارامترهای مورد نظر به صورت آنلاین به دست آورید. ماژول های مختلف برای طراحی سایت های استاتیک و داینامیک به صورت زیر برآورد شده است. همچنین شما می توانید از قسمت برآورد هزینه با انتخاب ماژول های مورد نیاز هزینه طراحی را محاسبه نمایید. 

برآورد هزینه و سفارش آنلاین
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded