Profile cover photo
Profile photo
Adee-Soft Komputery
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W Samsungu zajmujemy się:

-Udrażnianiem układów chłodzenia
-Wymianą i naprawą matryc LCD
-Naprawą inventerów w Katowicach
-Reballingiem, naprawą, wymianą układów BGA
-Naprawą klawiatur
-Czyszczeniem laptopów po zalaniu
-Instalacją systemów operacyjnych
-Przeprowadzeniem aktualiacji oprogramowania
-Odzyskiwaniem danych
-Wymianą gniazd USB, LN, VGA i inne
-Wymianą napędów
-Diagnostyką laptopów

Post has attachment
Microsoft bardzo aktywnie reklamuje swój nowy system operacyjny, czasami nawet zbyt nachalnie, co może irytować użytkowników. Tego typu przykładem jest niewielka ikonka z logo Windows 10, jaka pojawia się w zasobniku systemowym i informuje o możliwości zarezerwowania sobie opcji darmowej aktualizacji, gdy system będzie dostępny w wersji finalnej.

Oczywiście przekazanie użytkownikom nowego systemu zupełnie za darmo jest zaletą, tym bardziej że Windows 10 pod wieloma względami zapowiada się na system bardzo udany. Z drugiej jednak strony tego typu reklamy potrafią być prawdziwą udręką, a nie każdy wie, jak sobie z nimi poradzić. Nie każdy chce również, aby bez jego pozwolenia na komputerze wyświetlane były tego typu informacje. Na szczęście istnieje sposób na usunięcie natrętnych powiadomień, są one bowiem instalowane w ramach mechanizmu Windows Update. Microsoft ukrywa prawdziwe znaczenie niektórych z paczek aktualizacyjnych – ta dodająca moduł pobierający Windows 10 ma rzekomo naprawiać niektóre z błędów w systemie i zwiększać jego niezawodność.

Post has attachment
Modyfikacje i poprawki na istniejącej stronie www to wymóg naszych czasów. Technologia ciągnie się zmienia a i urządzenia na których przeglądamy strony www również.

Post has attachment
Zadowolony klient który powraca żeby to powiedzieć to prawdziwa przyjemność. Feed-back tego rodzaju to najlepsza zapłata za nasze wysiłki przy naprawie laptopa.
Http://naprawalaptopakatowice.sprawy.udl.pl
Photo

Post has attachment
Powstaje nowa strona www dla restauracji moccadoro w mikolowie. Strona www docelowo będzie Polsko i anglojęzyczne. Strona www będzie mobilna czyli prawidłowo wyświetlana na smartfony chyba i tabletoach również a jej szerokość będzie się dopasowywać do szerokości urządzenia na którym jest wyświetlana. Strona wygląda obecnie tak http//http://www.moccadoro.pl

Tworzymy strony mobilne w mikolowie
Adres znajdziesz na http://projektwww.sprawy.udl.pl


Post has attachment
Nawa strona internetowa dla Śląskiego Centrum Laryngologii Dziecięcej . Strona www responsywna w technologii RWD na Smartfony i tablety. Chcesz taka stronę skontaktuj się z nami www.projektstron.adeesoft.com
Photo

Post has attachment
Centrum Laryngologii Dziecięcej - Małopolska
Photo

Post has attachment
To nowy portal internetowy dla Małopolskiego Centrum Laryngologii Dziecięcej w Krakowie
PhotoPhotoPhoto
Relizacje witryn internetowych
10 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded