Profile

Cover photo
Verified local business
Accace Czech Republic - Prague
Tax Consultant
6 followers|50,614 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Chcete se lépe orientovat v novinkách v dani z příjmu, které s sebou přinesl letošní rok? Přečtěte si přehled hlavních změn v roce 2017, který jsme pro Vás připravili.

 ·  Translate
Potřebujete se zorientovat v novinkách v dani z příjmu, které s sebou přinesl rok 2017? Přečtěte si přehled hlavních změn v této oblasti, který jsme pro Vás připravili.
1
Add a comment...
 
Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Koncem roku se mnohé firmy tradičně připomínají svým obchodním partnerům prostřednictvím dárků. Je však takový dárek daňově uznatelným nákladem nebo není? Přečtěte si článek Karolíny Gluzové zveřejněný na stránkách Podnikatele.

 ·  Translate
Koncem roku se mnohé firmy tradičně připomínají svým obchodním partnerům prostřednictvím dárků. Je však takový dárek daňově uznatelným nákladem nebo není? Přečtěte si článek Karolíny Gluzové zveřejněný na stránkách Podnikatel zabývající se právě tématem daňové uznatelnosti reklamních předmětů a dárků.
1
Add a comment...
 
Již 1. prosince 2016 nabývá účinnosti novela zákona o trestní odpovědnosti právnických osob. Jednou z významných novinek je možnost právnických osob se za určitých podmínek zprostit trestní odpovědnosti. Zajímá Vás více?

 ·  Translate
Již 1. prosince 2016 vstupuje v účinnost novela zákona o trestní odpovědnosti právnických osob. Významnou novinkou bude možnost se za určitých podmínek zprostit trestní odpovědnosti. Přečtěte si více!
1
Add a comment...
 
Blíží se termín zavedení EET, jste na tuto povinnost připraveni?
Přečtěte si shrnutí, jaké kroky je nutné učinit před zahájením evidence nebo o postupu při evidování tržeb.
 ·  Translate
Již 1. prosince nabývá účinnosti zákon č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb. Jste na EET dobře připraveni?
1
Add a comment...
 
Zajímá Vás, jaké povinnosti musí e-shop plnit, aby jeho podnikání bylo v souladu s platnými předpisy? Jak ovlivní EET obchodování přes e-shop? Přijměte tedy pozvání na náš seminář, tentokrát zaměřený právě na problematiku e-shopů. O své zkušenosti z praxe se s námi podělí i zakladatelka Zásilkovny s.r.o. Simona Kijonková.

 ·  Translate
Náš další seminář se tentokrát komplexně zabývá problematikou e-shopů, podíváme se na ně nejen z právního a daňového hlediska, ale o zkušenosti z praxe se s Vámi podělí zakladatelka Zásilkovny s.r.o. Simona Kijonková.
1
Add a comment...
 
Tak jako v loňském roce Vám přinášíme přehledný daňový kalendář s důležitými termíny roku 2017, které je lépe neopomenout, chcete-li se vyhnout penalizacím ze strany finančního úřadu a dalších institucí.
 ·  Translate
Stejně jako v loňském roce Vám přinášíme kalendář daňových povinností pro podnikatele 2017 s přehledem nejdůležitějších termínů, které byste neměli opomenout.
1
Add a comment...
 
Nezapomeňte! Od Nového roku se v Česku zvyšuje minimální mzda z 9 900 Kč na 11 000 Kč. Pokud zaměstnanec nebude dosahovat úrovně zaručené mzdy, vystavuje se zaměstnavatel postihu ze strany státních kontrolních orgánů. 
 ·  Translate
Minimální měsíční mzda v České republice se od 1. ledna 2017 zvýší ze současných 9 900 Kč na 11 000 Kč
1
Add a comment...
 
Accace představuje čtyři nové partnery!
Krátce po oslavách úspěšných deseti let existence Accace Vám s potěšením představujeme nově jmenované partnery společnosti.

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nezapomeňte na povinnost přizpůsobit do konce tohoto roku stanovy společenství vlastníků jednotek ("SVJ") občanskému zákoníku. Tato povinnost se vztahuje na SVJ vzniklá do 31. 12. 2013.

 ·  Translate
Připomínáme zákonnou povinnost přizpůsobit stanovy společenství vlastníků jednotek (SVJ) nové legislativě. Které změny to jsou a jaká pokuta hrozí při nesplnění této povinnosti?
1
Add a comment...
 
Podle schválené novely zákona o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu bude povinností Právnických osob evidovat a zapisovat do veřejných rejstříků údaje o svém skutečném majiteli.
Přečtěte si odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se nové povinnosti!

 ·  Translate
Novela zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, o níž jsme Vás dříve informovali, byla schválena oběma komorami Parlamentu ČR. Přinášíme Vám odpovědi na nejčastější dotazy týkající se nové evidenční povinnosti skutečných majitelů.
1
Add a comment...
 
Jaké změny čekají podnikatele v příštím roce? Zveme Vás na již tradiční pracovní snídani na téma Daňové a právní novinky 2017. Můžete si vybrat z několika termínů, letos nově také v Brně!

 ·  Translate
Nový rok 2017 opět firmám přichystal novinky v daňové i právní oblasti. Chcete být v obraze? Přijďte na náš seminář, na výběr jsou k dispozici 4 termíny - nově jeden také v Brně!
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Hvězdova 1716/2b 140 78 Praha Czechia
Hvězdova 1716/2bCZPraha140 78
+420 222 753 480accace.cz
Tax Consultant, Business Service
Tax Consultant
Business Service
Corporate Office
Economy
Employment Attorney
Estate Planning Attorney
General Practice Attorney
Justice
Legal Expert
Legal Services
Personal Services
Tax
Tax Attorney
Tax Department
Tax Preparation
Tax Preparation Service
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
Be the first to review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Upload public photo
Your Activity