Profile

Cover photo
Verified local business
Accace Czech Republic - Brno
Accountant
Today 9AM–5PM
5 followers|41,971 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Chcete se lépe orientovat v novinkách v dani z příjmu, které s sebou přinesl letošní rok? Přečtěte si přehled hlavních změn v roce 2017, který jsme pro Vás připravili.

 ·  Translate
Potřebujete se zorientovat v novinkách v dani z příjmu, které s sebou přinesl rok 2017? Přečtěte si přehled hlavních změn v této oblasti, který jsme pro Vás připravili.
1
Add a comment...
 
Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jaké změny čekají podnikatele v příštím roce? Zveme Vás na již tradiční pracovní snídani na téma Daňové a právní novinky 2017. Můžete si vybrat z několika termínů, letos nově také v Brně!

 ·  Translate
Nový rok 2017 opět firmám přichystal novinky v daňové i právní oblasti. Chcete být v obraze? Přijďte na náš seminář, na výběr jsou k dispozici 4 termíny - nově jeden také v Brně!
1
Add a comment...
 
Minimální mzda ve střední a východní Evropě
Zajímá vás, jak se v posledních 10 letech vyvíjela výše minimální mzdy v zemích střední a východní Evropy? Podívejte se na naši infografiku!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Od 1. července 2016 je účinná novela trestního zákona, která mimo jiné zavádí trestnost přípravy trestného činu zkrácení daně.
 ·  Translate
Od 1. července 2016 je účinná novela trestního zákona, která mimo jiné zavádí trestnost přípravy trestného činu zkrácení daně. Motivací pro zavedení tohoto opatření byly dle zákonodárce špatné zkušenosti v oblasti postiho...
1
Add a comment...
 
Rodinám se dvěma a více dětmi zůstane z květnové mzdy více peněz. S účinností od 1. května 2016 totiž dle zákona č. 125/2016 Sb. dochází ke zvýšení daňového zvýhodnění na druhé, třetí a každé další dítě. Zaměstnanců s jedináčky se zvýšení daňové slevy netýká.
 ·  Translate
Download PDF! Rodinám se dvěma a více dětmi zůstane z květnové mzdy více peněz. S účinností od 1. května 2016 totiž dle zákona č. 125/2016 Sb. dochází ke zvýšení daňového zvýhodnění na druhé, třetí a každé dalš...
1
Add a comment...
 
Tak jako v loňském roce Vám přinášíme přehledný daňový kalendář s důležitými termíny roku 2017, které je lépe neopomenout, chcete-li se vyhnout penalizacím ze strany finančního úřadu a dalších institucí.
 ·  Translate
Stejně jako v loňském roce Vám přinášíme kalendář daňových povinností pro podnikatele 2017 s přehledem nejdůležitějších termínů, které byste neměli opomenout.
1
Add a comment...
 
Accace představuje čtyři nové partnery!
Krátce po oslavách úspěšných deseti let existence Accace Vám s potěšením představujeme nově jmenované partnery společnosti.

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nezapomeňte! Od Nového roku se v Česku zvyšuje minimální mzda z 9 900 Kč na 11 000 Kč. Pokud zaměstnanec nebude dosahovat úrovně zaručené mzdy, vystavuje se zaměstnavatel postihu ze strany státních kontrolních orgánů.
 ·  Translate
Minimální měsíční mzda v České republice se od 1. ledna 2017 zvýší ze současných 9 900 Kč na 11 000 Kč
1
Add a comment...
 
Věřte nebo ne, je to už 10 let od doby, kdy jsme otevřeli naši první kancelář na Slovensku! V současnosti poskytujeme své služby zákazníkům ve více než 20 zemích prostřednictvím 7 poboček a evropské sítě partnerů. Děkujeme za Vaši přízeň!
 ·  Translate
Společnost Accace v září 2016 oslaví deset let své existence.
1
Add a comment...
 
Dne 31. května 2016 prošel prvním čtením Poslanecké sněmovny návrh novely zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.
 ·  Translate
Download PDF! Dne 31. května 2016 prošel prvním čtením Poslanecké sněmovny návrh novely zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu. Tato novela navazu...
1
Add a comment...
 
Založení s.r.o. ve střední Evropě | eBook
 ·  Translate
Stáhněte si naši studii! Praha – V České republice lze společnost s ručením omezeným založit ve srovnání s ostatními zeměmi střední Evropy velmi levně. Vyplynulo to ze srovnávací studie poradenské společnosti Accace, k...
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Vídeňská 995/63 639 00 Brno Czechia
Vídeňská 995/63CZJihomoravský krajBrno639 00
+420 511 188 000accace.cz
Accountant, Bookkeeping Service
Accountant
Bookkeeping Service
Business Service
Certified Public Accountant
Consultant
Economy
Financial Consultant
Human Resource Consulting
Tax
Tax Consultant
Tax Department
Tax Preparation
Today 9AM–5PM
Monday 9AM–5PMTuesday 9AM–5PMWednesday 9AM–5PMThursday 9AM–5PMFriday 9AM–5PMSaturday ClosedSunday Closed
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
Be the first to review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Upload public photo
Your Activity