Profile

Cover photo
2 followers|22,894 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Aburc.com

Shared publicly  - 
 
İşte yıldızlar hakkında favorimiz olan sözlerin birkaçı:

Karanlık olmadan yıldızları asla göremeyeceğimizi unutmayın.

Yıldızların altında inşa eden kişiler çok alçak inşa ederler.

Gözlerinizi yıldızlarda ama ayaklarınızı yerde tutun.

Hangisini en çok sevdiniz? Ve en beğendiğiniz hangisi? Aşağıda yorum kısmına yazın.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Aburc.com

Shared publicly  - 
Burçlara dayalı fal astrolojiden elde edilen bilgiyi içerir ve bu bilgi atalarımızdan ve öngörü sanatından kaynaklanmaktadır. www.aburc.com size Burcun...
1
Add a comment...

Aburc.com

Shared publicly  - 
 
2016 Dolunayları ve Yeni ayları

Yeni yılda bile gezegenlerin konumlarında meydana gelen değişikliklerin sizi tedirgin etmesine izin vermemelisiniz. Makaleler bölümü içerisinde, Ay ve onun sağlık ve zihin üzerindeki etkileri ve negatif etkilerinden 2016 yılında da nasıl sakınacağınızı okuyabileceğiniz 2016 Dolunayları ve 2016 Yeni ayları hakkında makaleler bulabilirsiniz. Ay'ın sizin üzerinizde en büyük etkisi ne zaman olacak?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Aburc.com

Shared publicly  - 
 
Ay'ın Dünya'nın doğal verilmiş tek uydusu olması, astroloji için gerçekten çok önemlidir. Bu güne kadar başlangıç noktası belirsizdir, ancak bu konu ile ilgili olarak sayısız kuram ve spekülasyonlar vardır.

Dünya ile karşılaştırıldığında, Ay'ın manyetik alanı ve yerçekimi çok daha zayıftır. Atmosferi de son derece incedir. Ancak, bütün bunlara rağmen, çok önemli çeşitli doğal süreçler üzerinde etkilerinin olmasının yanı sıra hayatın ta kendisi üzerinde de vardır. Sadece gelgitlerin gücünü değil, hatta sağlığımızı bile etkiler. Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan. Bu nedenle ayın evrelerinin dikkatli bir şekilde izlenmesi önemlidir, böylece ne zaman tıbbi müdahale, ameliyat veya psikotropik maddelerden uzak durmamız gerektiğini biliriz.

Bir dolunay, Ay'ın tüm yüzeyinin aydınlatılmış ve bu nedenle görülebilir olduğı tek konumdur. İnsan vücudu üzerinde olumsuz etkileri vardır. Bu dönemdeki hastalığı ve yaraların iyileşmesini etkiler, iyileşme belirgin biçimde daha yavaştır ve hatta daha enfekte hale gelebilir. Bu süre boyunca herhangi bir ameliyattan kaçınılması şiddetle önerilmektedir. Aksine, bu zaman, kuantum homeopati için çok uygundur.

Yeni ay, fiziksel ve zihinsel sağlık açısından çok olumlu bir zaman olmasına rağmen, bazı kişilerin bazı zorluklar yaşayabilmesi kaçınılmazdır. Bu sebepledir ki tıbbi müdahaleden kaçınılmalıdır - özellikle Yeni Ay olumsuz açıda olduğunda. Aksi halde tıbbi müdahaleden korkmaya gerek yoktur.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Aburc.com

Shared publicly  - 
 
Astroloji nesneler ve uzayda gerçekleşen eylemlerle ilgili bilim dalıdır. Kesin mantığa sahip değildir sadece trendleri ve eğilimleri açıklar. Geçmiş ve şimdiki olayları açıklayabilir ve kavrayabilirsek, gelecek olanları tahmin edebiliriz ve bu gök olaylarının insan ruhu ve sağlığı üzerindeki etkisini ölçebiliriz.

Açılar - gezegenler arasındaki açılar diyelim - burçların yorumlanmasında en önemli faktörlerdir. Üç, altı veya yirmi ile bölünebilen açılar, genellikle olumlu açılar olarak kabul edilir. Tersine ondört veya sekiz ile bölünebilenler genellikle olumsuzdur.İdeal açı düzeltmeleri veya sapmaları olmayan açıdır. İki gezegenin Dünya ile sıfır açısı olduğunda söz konusu olan gezegenlerin konumlarının özel bir durumu vardır -kavuşum olarak nitelendirilir.

Astroloji ve onun aracılığı sayesinde horoskop kişiliğimizin - güçlü ve zayıf yönlerimizi, planlarımızı, arzularımızı ve daha pek çoğunu - nispeten tam "resmini" bize gösterebilir. Bize belirli durumlardaki tepkimizi gösterebilir ve biz gelecek zamanlar için hazırlanmış olabiliriz ve çok çalışırsak, bu gerçek sayesinde uyum içinde yaşarız veya daha büyük bir kişi oluruz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Burc, burc 2015, burc 2016
Introduction
www.aburc.com size Burcunuzun özelliklerini göstermek için burada. Bir astroloğun bakış açısıyla, ilişkiler hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, bu alandaki uzmanımıza danışabilirsiniz.