Profile cover photo
Profile photo
abrasoftware
18 followers -
INFORMAČNÍ SYSTÉMY PRO KAŽDOU FIRMU
INFORMAČNÍ SYSTÉMY PRO KAŽDOU FIRMU

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolem ‪#EET‬ je zatím mnoho neznámých a řada podnikatelů má z jeho spuštění obavu. +abrasoftware  podnikatelům pomáhá, a proto pečlivě sledujeme a reagujeme na plán ministerstva financí na nasazení elektronické evidence tržeb, který s vámi sdílíme: https://goo.gl/Xs741C

Sdílejte jej dál i vy, a přispějte tak k většímu klidu a pohodě všech firem i živnostníků!
Add a comment...

Post has attachment
Aby nezůstalo jen u šlapání na kole do práce, budeme v rámci akce ‪#abyfirmyšlapaly‬ zveřejňovat i tipy na zajímavé cíle vašich výletů.

První z nich dostane od nás poetický název - Spotterův sen (50.1032761N, 14.2498269E) a jeho 3 části mají dohromady 15,6 Km.
Trasa výletu začíná na vlakovém nádraží Praha-Ruzyně, pokračuje polní cestou mezi retenční nádrží Jiviny (zde je možné koupání) a Výzkumným ústavem rostlinné výroby. Jakmile podjedete pod Pražským okruhem, pokračujete podél plotu Letiště Václava Havla Praha, kde minete i několik malebných opuštěných zemědělských stavení. Po krátké době dorazíte do místa, kde se kříží přistávací dráhy letiště, kde je přímo za plotem umístěna vyhlídková plošina, kde uvidíte provoz na letišti z opravdu bezprostřední vzdálenosti. Jde o velmi intenzivní zážitek, nejen pro děti. Ty jistě ocení i to, že celá cesta od nádraží až po vyhlídkovou plošinu má příjemných 6,6 Km s nízkým převýšením a je kompletně bez aut.

Pokud budete mít chuť si výlet prodloužit, můžete cestou zpět přejet přes velmi málo frekventovaný most D6 (E48) do Hostivice, kde stojí za návštěvu Přírodní památka Hostivické Rybníky. Z vyhlídkové plošiny ujedete zvládnutelných 6,5 Km, navíc se dostanete na dohled restaurace Pivovarský dvůr Chýně vzdálené 2,5 Km, kde můžete doplnit minerály a vitamín B díky zdejšímu minipivovaru. Dětem se určitě bude zamlouvat živý loskuták se svými veselými průpovídkami (slovní zásobu má opravdu dobrou) :-)

Líbil se vám výlet? Máte tip na jinou zajímavou destinaci? Podělte se s námi do komentářů.
PhotoPhotoPhoto
2016-06-09
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Chystáte se dnes na konferenci Průmysl 4.0 v Mladé Boleslavi? My určitě ano!

Ve 12:00 zde vystoupí i zakladatel +abrasoftware  Jaroslav Řasa s případovou studií o +ELKO EP, s.r.o. Tato firma je totiž z velké části řízená softwarově pomocí #ERP systému ABRA. Již v počátcích využívá výhod nastupujícího trendu digitální revoluce Průmysl 4.0.

Na konferenci na vás čekají i zástupci ABRA Software, kteří si s vámi rádi promluví o výhodách, které přinese implementace ERP systému do vaší společnosti.
Photo
Photo
2016-06-07
2 Photos - View album
Add a comment...

V prostorách Kavárny co hledá jméno se uskutečnila další kreativní snídaně, tentokrát s Adrianou Skálovou.

O tom, že to byl opět mimořádný zážitek svědčí i inspirativní zamyšlení kolegy z ABRA Software, Radima Horáka:

„Bylo to mimořádně silné! Přednáška paní Adriany z organizace Cesta domů mě donutila se zamyslet, jak to pro mě všechno skončí ... i jak to už u mých blízkých skončilo… Ale hlavně jak pracovat na tom, aby konec života prožil člověk důstojně, bez bolesti a obklopen svými blízkými, nejlépe těmi, které má rád. A to je přesně úkolem Cesty domů. Klobouk dolů a obdiv tomu, co dělají a čeho dosáhli! Překvapením pro mě bylo i kolik mladých lidí, na první pohled řešících jiné problémy, se o tuto problematiku zajímá. Prostor "Kavárny co hledá jméno", nabízí inspirativní prostředí a silný příběh. Stojí rozhodně za návštěvu, neváhejte. Jak přednáška, tak tiramisu byly vynikající. Příště půjdu zase!“
Add a comment...

Post has attachment
Máme za sebou první měsíc druhého ročníku soutěže #Abyfirmyšlapaly‪ ‬!
A jak se vaše snažení promítlo do průběžných výsledků?
Průběžné první místo drží +SDH Karviná Ráj, v těsném závěsu je na průběžném druhém místě Domov pro seniory Hvízdal a první trojici uzavírá ZŠ Dolní Lhota.

Pojďme se blíže podívat na majitele žlutého dresu pro vedoucí tým závodu :-)

SDH Karviná-Ráj bylo založeno r. 1924, má tak již téměř stoletou historii své existence i pomoci lidem z jejich spádových oblastí. O tom, že 40 registrovaných členů dělá svou práci více než dobře, svědčí 3 obdržená vyznamenání –medaile sv. Floriána, medaile Za zásluhy a medaile Za příkladnou práci. Nejmladšímu členovi sboru je 16 let, nejstaršímu úctyhodných 78.

Všem držíme palce, aby jim to šlapalo i nadále!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Už jste se stihli zaregistrovat na konferenci #Průmysl  4.0, kterou 7.6.2016 pořádá v Mladé Boleslavi vydavatelství Economia?

Ne? V tom případě neváhejte a registrujte se.

V době digitalizace jsou změny v průmyslu a zejména ve výrobě nevyhnutelné. Povedou k vyšší efektivitě, automatizaci i změnám na trhu práce.

O tom, jak #ERPsystémy  reagují na přicházející změny digitální průmyslové revoluce již nyní, se dozvíte od zakladatele společnosti +abrasoftware  , Jaroslava Řasy, který vše ukáže na příkladech z praxe.

https://events.economia.cz/16411-prumysl-4-0
Events
Events
events.economia.cz
Add a comment...

Post has attachment
V +abrasoftware  s kolegy rádi trávíme čas i mimo běžný pracovní rámec. Minulou sobotu proběhla oblíbená akce #firemnílezení   , kde všichni zažijeme příjemnou směs adrenalinu a zapojení celého těla i mysli, která pro lezení musí být klidná a vyrovnaná.

Co na poslední lezení na +Bigwall  říkají kolegové?

„Že se to líbilo dětem asi není potřeba psát. Ale že si to užili i rodiče, kteří museli překonat strach z výšek. Vyzkoušel jsem hodně sportů, na lezení mě překvapila komplexnost: Zapojení celého těla, koordinace s hlavou, důvěra v partnera, který tě jistí.“

„My už jsme byly na lezení podruhé a sedmiletá dcera je úplně nadšená. Pěkný prostor s dobrým zázemím, výborná organizace!“

„Hodně příjemně mě to překvapilo, dcery (hlavně ta starší) byly nadšené a opakování bych určitě uvítal.“

„Super zážitek, návrat do dětských let, kdy jsem na táborech hodně lezl. Dcerka si to také moc užila. Nejprve se bála a pak s nadšením opakovaně dosahovala vrcholu ;-) Líbilo se nám to dokonce tak, že do toho jdeme určitě znovu.“

„Vylézt do té výšky je makačka, ale pak přijde božský pocit výhry nad stěno/skálou, když se plácne do posledního úchytu. A nakonec sladká odměna: možnost se slanit.“

„Bolo to super, obzvlášť pre mňa jako nováčika v ABRA Software a.s.; mám možnosť sa trošku zoznámiť s kolegami.“
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-27
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
V +abrasoftware máme rádi projekty s přidanou hodnotou pro společnost. Takovým projektem je i +DOBRÝ ANDĚL. Neustále se rozvíjí a dokazuje, že stát se Dobrým andělem má smysl.

Jsou na mapě i andělská křídla ve vaší obci? Nejsou? Tak neváhejte a zapojte se také, každý anděl se počítá!
V nejseverněji položeném městě České republiky - Šluknově - žije aktuálně 20 Dobrých andělů :)
Umístěte na svůj web či blog banner s aktuálním počtem Dobrých andělů právě ve Vašem městě či obci - stačí si vygenerovat kód na našich stránkách, děkujeme!
dobryandel.cz/mapa-bannery
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Video z konference Návrat ke kořenům, aneb Jak vrátit národu podnikavého ducha Tomáše Bati
Add a comment...

Post has attachment
Měsíc uběhl jako voda a další téma +Creative Mornings Prague  je tady!

Krásný smíchovský prostor +Kavárna co hledá jméno navštíví akademická malířka Adriana Skálová, patřící k zakladatelům občanského sdružení +Cesta domů.

Adriana Skálová se od mládí věnuje #dobrovolnictví   a  i díky těmto zkušenostem vnímá, že #realita   má více vrstev, které budeme společně rozkrývat již v pátek 27.5. od 8:30.

Uvidíme se u snídaně ;-)

https://creativemornings.com/talks/adriana-skalova
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded