Profile cover photo
Profile photo
abiyekumas
39 followers -
En şık abiye kumaş modelleri için en uygun kumaş fiyatları
En şık abiye kumaş modelleri için en uygun kumaş fiyatları

39 followers
About
Posts

Post has attachment
Abiye dantel kumaş fiyatları için en cazip fırsatlar sunduğumuz abiye kumaş modelleri 2015, 2016 Kaptan International Textile kumaş koleksiyonları kumaş mağazalarımız raf ve reyonlarımızda beğeninize sunulmaktadır. Abiye dantel çeşitleri için yaklaşık 20.000 kumaş çeşidi ile sizlere kumaş tedariki sağladığımız mağazamızda alternatif çok sayıda renk ve model önerisi sunmaktayız. Yeni sezon dantelli kumaşlar için mağazamızda yer alan dantelabiye kumaş çeşitlerimizi incelemenizi öneririz. Türkiyemizin ve dünya'nın her yerinde adresinize kumaş teslim etmekte olan firmamaıza 4447578 ve +902122961758 no'lu telefon hatlarımızdan mesai saatleri içinde ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm abiye kumaş ile ilgili sorularınıza cevap alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
İşli dantel kumaş modelleri için en uygun işli dantel kumaş fiyatları sunuyoruz. Kaptan International textile kumaş koleksiyonları dahilinde yer alan 20.000 kumaş çeşidi içerisinde sizlere birbirinden özel dantelli işli kumaşlar tedarik etmekteyiz. 4447578 alo kumaş hattımızdan bize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde adresinize kumaş teslim edebilmekteyiz. 2015, 2016 işli dantel kumaşlar için Nişnataşı ve Osmanbey kumaş mağazalarımızı ziyaret etmek isteyen sayın müşterilerimizide ağırlamaktan büyük onur duyacağımızı önemle bilgilerinize hatırlatırız.
Add a comment...

Post has attachment
Yeni sezon gelinlik kumaşları trendleri sizler için takip edilmekte ve sezonun gelinlik modası ile uyumlu gelinlik kumaşları Nişantaşı Kaptan International Textile kumaşçı mağazaları raf ve reyonlarında beğeninize sunulmaktadır. En şık gelinlikler için en sıradışı gelinlik kumaşları arıyorsanız sizlere gelinlik kumaş koleksiyonları ve ithal gelinlik kumaşlar sunuyoruz. Türkiyemizin her yerinden bize mesai saatleri içinde 4447578 no'lu telefonumuz ile ulaşarak; ister gelinlik kumaşlar hakkındaki tüm sorularınız için danışabilir, ister ister bir metre isterseniz de bin metre perakende veya toptan gelinlik kumaşı siparişi verebilirsiniz. Genç kızlarımızın hayatlarının en özel günlerinden biri olan düğün törenleri için giyecekleri gelinlik modeli dikimi için kullanacakları bu özel kumaşlar konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı saygılarımızla bilgilerinize sunarız.
Add a comment...

Post has attachment
İthal kumaş çeşitleri ve yeni sezon ithal kumaş modelleri Nişantaşı Kaptan International Textile kumaşçı mağazası raf ve reyonlarında beğeninize sunulmak üzere hazır beklemektedir. Birbirinden şık ithal kumaşlar ile en şık gece elbisesi kumaşı ve abiye elbise kumaşı modelleri mağazamızda sizleri beklemektedir. İster toptan ithal kumaş, ister perakende ithal kumaş siparişi vermek için Türkiye'mizin her yerinden bize 4447578 no'lu telefon hattımızdan ulaşabilir, çekinmeden ithal kumaşlar hakkındaki tüm sorularınız için danışabilirsiniz. Dilerseniz de ister 1 metre ister 1000 metre ithal kumaş siparişi verebilirsiniz. Dünya'nın heryerinde adresinize kargo ile kumaş teslimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Yeni sezon ithal kumaş çeşitleri ve ithal kumaş modelleri sayfalarımızda beğeninize sunulmaktadır. Günün kadın modası ve kadın tarzları ile uyumlu ithal kumaşlar Nişantaşı Kaptan International Textile Nişantaşı kumaş mağazaları raf ve reyonlarında beğeninize sunulmak üzere mevcutlu olarak hazır beklemektedir. Kumaşçı hizmeti sunduğumuz firmamızdan dilerseniz 1 metre, dilerseniz 1000 metre ithal kumaş siparişi verebilirsiniz. Türkiye'nin ve dünya'nın her yerine adrese teslim kumaş sipariş gönderimi yapıyoruz. Mesai saatleri içinde 444 7 578 no'lu telefonumuzdan veya +902122961758 no'lu telefonumuzdan bize ulaşabilir ithal kumaşlar hakkında aklınızdaki tüm sorular için çekinmeden danışabilirsiniz. Yolunuz İstanbul Şişli Nişantaşı Osmanbey civarına da düşerse de, sizleri; Şafak sokak No:1 adresimizdeki Kaptan İnternational Textile kumaş mağazamızda ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Add a comment...

Post has attachment
Taşlı boncuklu ithal kupon abiyelik kumaşlar ile hizmetinizdeyiz. Günün trendleri doğrultusunda kadın abiye giyim modası sizin için takip edilmektedir. Kaptan International Nişantaşı mağazaları raf ve reyonlarında birbirinden farklı ve şık ithal kupon gece elbisesi kumaşları ile en şık abiye elbise kumaşı modelleri sizlerin beğenisine sunulmak üzere hazır beklemektedir. Türkiye'nin her yerinden bize 4447578 no'lu telefonumuz ile mesai saatleri içinde ulaşabilir, kumaşlar hakkındaki tüm sorularınız için çekinmeden danışabilirsiniz (:
Add a comment...

Post has attachment
Taşlı kumaşlar, toptan perakende taşlı kumaşçılar, yeni sezon taşlı elbise kumaşı modelleri için en uygun taşlı kumaş fiyatları.
Add a comment...

Post has attachment
Toptan perakende kumaşçı için gelinlik kumaş, tül, dantel ve diğer gelinlik elbise kumaşı modelleri ve desenleri ile Kaptan International Textile hizmetinizdedir. En ugun gelinlik gelinlik dantel fiyatları ile sizleri mağazamızda bekliyoruz.  http://www.abiyekumas.org
Add a comment...

Post has attachment
Toptan perakende fransız danteli gelinlik abiyelik elbiselik fransız dantelleri, fransız danteli çeşitleri ve modelleri ile Kaptan International Textile hizmetinizdedir.
Add a comment...

Post has attachment
Fantazi kumaş modelleri ve abiye kumaş çeşitleri ile Kaptan International Textile hizmetinizdedir.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded