Profile cover photo
Profile photo
ASTRON studio CZ, a.s.
1 follower
1 follower
About
ASTRON studio CZ, a.s.'s posts

Post has attachment
Nové přírůstky pro dokončující zpracování
Počátkem roku 2016 uvedla společnost ASTRON studio CZ do provozu nový vysoce výkonný profesionální poloautomatický zavírací stroj pro vazbu Twin wire RENZ Mobi 500. Zároveň s tímto strojem byl zprovozněn i děrovač pro kalendářovou vazbu RENZ Punch 500. Oba tyto stroje výrazně zvýšily možnosti knihařského zpracování produktů jako jsou brožury, stolní i nástěnné kalendáře, diáře, manuály a další produkty, opatřené kroužkovou Twin vazbou.

RENZ Mobi 500
Formát vazby až 500 mm
Max. tloušťka vazby: 26 mm
Výkon až 800 knih/hod. nebo 700 kalendářů/hod.

RENZ Punch 500
Pracovní šířka až 500 mm
Výkon: cca 400 sad/hod.
Vazba: 4:1, 3:1, 2:1, vyměnitelná matrice
Photo
Photo
21.03.16
2 Photos - View album

Post has attachment
Křest knihy 100 let Divadla Rokoko
Městská divadla pražská si letos připomínají 100. výročí založení Divadla Rokoko. Kromě dalších akcí spojených s touto událostí, vydala MDP také unikátní publikaci „100 let Divadla Rokoko“, jež mapuje umělecké aktivity tohoto divadla od počátků až po současnost. Monografii vyrobilo ASTRON studio a symbolicky ji pokřtila zpěvačka Marta Kubišová.
Photo

Post has attachment
Komori LITHRONE LS 529M
Společnost ASTRON studio CZ ve svém výrobním závodě v Praze-Letňanech instalovala nový tiskový ofsetový stroj Komori LITHRONE LS 529M.

Touto investicí ASTRON významně posílil své kapacity a možnosti v oblasti ofsetového tisku. Nárůst výrobní kapacity s sebou nese i zkvalitnění služeb zákazníkům. Díky novému stroji bude možné rychleji reagovat na požadavky zákazníků a zkrátit výrobní lhůty.

Nová pětibarvová posila Komori LITHRONE LS 529M tiskne ve formátu B2 (530 x 750 mm) maximální rychlostí 16 000 archů za hodinu. Je ideální volbou pro zakázky menšího rozsahu, u nichž se klade zvýšený důraz na kvalitu. Stroj dokáže potisknout papírové substráty o plošné hmotnosti 40–600 g/m2 v rozmezí tlouštěk 0,04–0,8 mm a výrazně rozšiřuje možnosti ASTRONu, a tím i jeho zákazníků, pokud jde o druhy zpracovávaných materiálů.
Photo

Post has attachment
Skutečně plnohodnotnou tiskárnou se mohou nazývat pouze provozy, u kterých na samotný tisk navazuje moderní knihárna pro finální dokončení produktů. Dva naše nové přírůstky – kombinované skládací stroje MBO K 800.2/6 S-KTL a MBO K 530, doplňují vybavení knihárny a zvyšují kvalitu a rychlost dokončovacích prací.

Skládací stroj MBO K 800.2/6 S-KTL pracuje rychlostí 230 m/min. a zvládne maximální formát B1. Umožňuje 6x paralelní lom s plně automatickým nastavením, jeho součástí jsou 4 automatické skládací kapsy NIRO, umožňuje automatické nastavení spirálových válců HIGH-GRIP, obsahuje také segmenty na rylování a perforaci. Stroj je doplněn nadstavbou Palamides delta 703, která slouží ke skládání složených archů do balíků, čímž celý výrobní proces urychluje. V případě potřeby umí balíky zapáskovat.

MBO K 530 je kombinovaný skládací stroj, který zvyšuje efektivitu při skládání formátů 50 x 70 cm a umožňuje nastavení jakýchkoliv produkčních požadavků. Díky své spolehlivosti, stálé a přesné kvalitě skládání i za tvrdých podmínek nepřetržitého provozu, se tento stoj stal klasickým představitelem skládacích strojů MBO. Léty prověřená MBO technologie skládacího nože umožňuje křížový a trojnásobný lom. Stroj je vybaven čtyřmi automatickými kapsami NIRO a nakladačem F 530 se stohovacím a spouštěcím systémem FLS s nakládací hlavou VACUSTAR.

MBO K 800.2/6 S-KTL
Kombinovaný skládací stroj
Formát: od 17 x 25 cm do 78 x 120 cm
Lomy: 6x paralelní
Rychlost: 230 m/min.

MBO K 530
Kombinovaný skládací stroj
Formát: 50 x 70 cm
Lomy: 6x paralelní
Photo
Wait while more posts are being loaded