Profile cover photo
Profile photo
ANT studio
23 followers -
Pomůžeme vám k úspěchu i na internetu. Poradíme jak vydělávat více, zlepšíme SEO, PPC a kompletně zastřešíme internetový marketing. Za svojí práci ručíme a webové stránky nebo e-shopy i vyrábíme.
Pomůžeme vám k úspěchu i na internetu. Poradíme jak vydělávat více, zlepšíme SEO, PPC a kompletně zastřešíme internetový marketing. Za svojí práci ručíme a webové stránky nebo e-shopy i vyrábíme.

23 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Patříme mezi 12 agentur s certifikací specialistů na SEO, kterou nám po složení testu udělila aplikace Collabim. 💗
👉 http://certifikace.collabim.com/seznam-certifikovanych-specialistu/
Photo

Bereme bezpečnost e-shopů a webů vážně, a proto jsme absolvovali skvělé školení Bezpečnost PHP aplikací u Michala Špačka ➡️ michalspacek.cz/skoleni/bezpecnost-php-aplikaci. ⚠️ Líbil se nám i přesah do použitelnosti, jak vystihl Michal: "Bezpečnost na úkor použitelnosti jde na úkor bezpečnosti.". Myslíte si, že vaše přihlašovací údaje nikdy neunikly? Jste si jistí? Před pár týdny například unikly hesla z MALL.CZ nebo Instagram. Nepodceňujte zabezpečení❗

Post has attachment
Zajímají vás fotografie, příroda a cestování? Přijďte se podívat na výstavu našeho fotografa 20. 11. 2017 do Papírny v Plzni. 📷 Aby se akce mohla uspořádat, potřebuje pomoci na Startovac.cz. Chcete stolní kalendář, obraz typu GalleryPrint nebo společný oběd a všechny fotografie v digitální podobě?
👉 https://www.startovac.cz/projekty/doteky-prirody/

Post has attachment
Řešíte u svého e-shopu dopravu zboží a porovnáváte cenové nabídky různých dopravců? Díky srovnávací tabulce, kterou pravidelně aktualizujeme, budete své produkty k zákazníkovi přepravovat efektivně a možná za lepší cenu!
👉 https://www.antstudio.cz/poradna/kompletni-prehled-cen-doprav-pro-e-shopy.htm
Photo

Post has attachment
Z historie ANT studia, rok 2010: Jedna z "cenných zkušeností" z nákupního centra Olympia Plzeň. Zkoušeli jsme poskytovat poradenství a rozdávat letáky. Samozřejmě to nefungovalo. Naše doporučení: klienti by vás měli oslovovat sami, ale v obchoďáku to asi nebude.
PhotoPhotoPhoto
15.08.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Chcete, aby vaše firma rostla? Abyste se posouvali dál? 🤼 Shlédněte přednášku Jiřího Kolaříka na téma funkčního týmu a hledání zaměstnanců z plzeňského Barcampu a inspirujte se. #motivace #rozvoj

Post has attachment
Tvoříte na Facebooku příspěvky a chcete být efektivnější nebo dodat své práci něco navíc? Připravili jsme pro vás článek o největších pomocnících při tvorbě příspěvků na Facebooku.
👉 https://webzurnal.cz/socialni-media/pomocnici-pri-tvorbe-prispevku-na-facebooku/

Post has attachment
Je to už rok, co jsme naposledy psali o novinkách a vylepšeních našeho redakčního systému ANTcms. 🐜 Ale nespíme na vavřínech a neustále pracujeme na vylepšeních a nových funkcích. ☝️ Jste markeťáci, e-shopaři, programátoři, kodéři? Pak se podívejte na novinky v ANT redakčním systému.

Post has attachment
Na trhu je nový porovnávač cen nábytku a zboží pro domácnost - Bevedo.cz. Od ostatních porovnávačů se zde platí paušální poplatek (od 1 999 Kč měsíčně) a kromě produktů můžete využívat možností magazínu nebo bannerové kampaně. 💡Jsme zvědavi, jak si povede v silné konkurenci Heureky, Zboží.cz nebo Favi. 🤔

Post has attachment
Pro svou práci využíváme Bundy SW - systém pro kompletní řízení firmy, který vyvíjíme. 💎 Řeší vše od evidence práce, přes řízení stovek projektů, fakturaci, správu hesel až k tiketovacímu systému a klientským reportům. Nesyslíme si ho jen pro sebe - můžete ho využívat i vy. Zjistěte podmínky pro užívání systému a řízení vaší firmy bude efektivnější. Navíc s nižšími náklady. 💰 #vedeni #evidence #rizenifirmy #usetreno
Wait while more posts are being loaded