Profile

Cover photo
ANT Berezhnyi
Attended Kiev Polytechnic Institute
Lives in Київ
6,204 followers|5,040,069 views
AboutPostsPhotosYouTube+1'sReviews

Stream

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
 
 
КОГДА ВРАГОВ УКРАИНЫ , ПРИВЕДШИХ ВОЙНУ НА ДОНБАСС , ВЫПУСКАЮТ ПОД ЗАЛОГ , НУЖНЫ БОЛЕЕ РАДИКАЛЬНЫЕ МЕТОДЫ ОБЕЗВРЕЖИВАНИЯ 5 КОЛОННЫ , КАК ВПРОЧЕМ И СУДЕЙ.
 ·  Translate
11 comments on original post
2
Add a comment...

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
 
 
Німецький телеканал показав скандальний документальний фільм про минуле Путіна
Зловживав алкоголем, бив дружину, лінувався на роботі та обмацував дівчат — такий далекий від створеного російськими ЗМІ ідеального образу портрет Володимира Путіна вимальовується з найновішого документального фільму про президента Росії. У вівторок увечері стрічку «Путін, чоловік» (Putin the Man) показав канал німецького громадського телебачення ZDF. Творці фільму зосередилися на минулому Путіна, переважно часів його служби в КДБ, коли він як оперативний офіцер мешкав у Німецькій Демократичній Республіці у 1980-х роках. Кінематографісти вивчили документи таємної служби НДР «Штазі» у його справі, вислухали спогади його колишніх співробітників та глав і агентів західних розвідувальних служб.
На поверхню вийшла маса невигідних для Путіна фактів. Співрозмовники документалістів, зокрема, повідомили, що як полковник КДБ Путін часто приходив на роботу п’яним. Він також не любив працювати. І хоча в ньому нічого не нагадує Джеймса Бонда, Путін залюбки вдавав з себе крутого мачо. А хирляком волів бути лише у власному кабінеті.
Приклад відірваності від реальності та підлості він продемонстрував 1989 року, коли наказав підлеглим йому офіцерам КДБ стріляти у східнонімецьких демонстрантів, якщо ті атакуватимуть їхню штаб-квартиру.
А якось він загубив ключі від сейфу з таємними розвідувальними документами. І отримав їх назад лише завдяки тому, що якийсь чесний німець, який знайшов їх, розвісив оголошення на стовбурах дерев та стовпах. Але таких гумористичних епізодів у житті майбутнього російського лідера було небагато. Володимир тероризував дружину Людмилу і регулярно бив її. Але він не був байдужим до жіночих принад. Скажімо, під час святкування дня народження одного зі співробітників він нібито напився й поліз обмацувати та цілувати дочку іменинника всупереч її волі.
Характер Путіна не змінився, й коли він став президентом Росії. Один зі співробітників кремлівської адміністрації розповів, що ВВП спізнився на півгодини на зустріч з британською королевою Єлизаветою ІІ. А своїм міністрам він нерідко наказував чекати на нього по кілька годин. Біограф Путіна Бен Джуда розповів, що той панічно боїться старості. За інформацією західних розвідувальних джерел, 2010 року Путін вдався до послуг пластичних хірургів, щоб мати молодший вигляд. Втім, це навряд чи можна вважати новиною — про втручання фахівців уже давно яскраво свідчить видозмінене обличчя 62-річного президента.
Україна Молода
 ·  Translate
11 comments on original post
1
1
Artem Mamchych's profile photo
Add a comment...

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
9
mluppov ​​'s profile photo
 
Я понимаю пунк про антиукраинские высказывания, но остальное бред тупого фанатика.
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
6,204 people
Oleksiy Syvak's profile photo
Dmitry Shatohin's profile photo
Salma Khanom's profile photo
Yuriy Koren's profile photo
Оба на ТВ's profile photo
Валерій Євдокімов (CeK)'s profile photo
Mike Oldfield's profile photo
Robert Hamilton's profile photo
PeterPeterov's profile photo

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
 
 
Пукин пустил в расход срочников.

На украинский Донбасс погнали составы со срочниками из Самары. Как стало известно, только принявших присягу срочников из Самары в полном составе перебросили в Белгород. по предварительной информации они были временно размещены на территории В/Ч 27898, а далее… туристами в Украину!

Родители военнослужащих уже подняли шум, требуя объяснений, на каком основании их дети отправляются мясом бранить ценности «русского мира». Ведь еще 7 декабря 2014 года начальник самарской части обещал, что срочники от дня до дня пройдут службу исключительно в его части и ни о каких «турпоездках» речи быть не может. Но, как видим, слову российского офицера верить — себя не уважать.

А тем временем, в сети появилось видео, на котором опасения родителей подтверждаются. Веселые солдатики из Самары рассказывают как едут в Украину «стреляца». Ну, что же, медалька «Герой ДНА» и могилка с крестиком под №»N» зарезервированы. Но дело не в этом, а в том, что в расход пускают уже не только наемников и контрактников, а срочников. Дефицит или просто уже запущен полномасштабный режим?

Злой Одессит
 ·  Translate
На Донбасс погнали составы со срочниками из Самары. Как стало известно, только принявших присягу срочников из Самары в полном составе перебросили в Белгород. по предварительной информации они были временно размещены на террит...
View original post
1
Валерий Старооскольский's profile photo
 
надо же, украинская кадровая армия даже 18-ти летним срочникам из РФ поигрывает :-(
 ·  Translate
Add a comment...
 
 
Люди, ви зовсім втратили адекватність і бачите світ лише у двох кольорах? Я не прихильник тотального гону на Порошенка і проти його повалення, третього майдану і подібних речей, бо саме цього прагне і Путін, який апріорі не може хотіти нічого хорошого для України. Водночас не варто бачити у кожному, хто жене на Порошенка, агента ФСБ і провокатора, бо підстави для гону, на жаль, є. З одного боку кричати таке у жалобний день нібито негарно. Я не кричав. А з іншого не все так однозначно, бо є за що кричати - вбивці не покарані, вбивства не розслідувані, реформи поки що на словах, а деякі депутати, які пройшли за списком Порошенка, той спосіб, у який пройшли деякі мажоритарники від нього, призначення відомих "реформаторів" (таких, як Парцхаладзе) на високі державні посади викликають підозри, що реформи і не дуже плануються. Тому холодний душ для Порошенка у вигляді таких криків є корисним. Але якщо всі ми будемо бачити у крикунах лише агентів ФСБ і провокаторів, то він також увірує,що це так, а народ насправді його любить і в усьому підтримує. І тоді не буде ніяких позитивних змін. бо "війна все спише". На цьому відео я серед крикунів бачу одне знайоме обличчя. Цей хлопець багато років боровся з корупцією, був на Майдані, воював в АТО і точно не є агентом ФСБ чи купленим Медведчуком. З його вчинком можна не погоджуватись, його можна критикувати і навіть обзивати. але не агентом Путіна чи Медведчука. бо таким чином... див. написане вище. Будьте адекватними й женіть на тих, хто вам не подобається, по суті, а не вішайте  безпідставні ярлики.
 ·  Translate
5 comments on original post
3
Add a comment...

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
 
Піаніст Екстреміст
Sat, February 21, 1:00 PM GMT+2
вул. Інститутська, Київ, місто Київ, Україна

2
Eugene Sychuk's profile photo
 
Я закінчував муз школу по класу баяна,  тому цього разу  - без мене
 ·  Translate
Add a comment...

ANT Berezhnyi

Shared publicly  - 
 
 
АНБ США взломало крупнейшего производителя SIM-карт Gemalto, чтобы скрытно следить за абонентами
 ·  Translate
Агентство национальной безопасности США взломало внутреннюю систему крупнейшего в мире производителя SIM-карт Gemalto и имело возможность следить за трафиком миллионов абонентов тайком от сотовых компаний. Об этом сообщает издание The Intercept со ссылкой на секретные документы, полученные от Эдварда Сноудена. …
View original post
1
Add a comment...
Story
Tagline
geek, Hi-Tech fan, Google fan, Google MapMaker Advocate
Introduction
++ =========================
++ ANT (Anton A.Berezhnyi)
++ -------------------------
++ E-mail: velmyshanovnyi@gmail.com
++ GTalk : velmyshanovnyi@gmail.com
++ Skype: velmyshanovnyi
++ -------------------------
++ жNtTя, яК і iTNernЕТ,
++ нAЖалb, ТЕж к0лИСь
++ KіH4аЄтьCя..
++ =========================
Bragging rights
Я Українець!
Work
Occupation
IT
Skills
IT
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Київ
Previously
Україна, Ірпінь - Україна, Богуслав - Vilnus - Kaunas - Palanga - Друскінінкай, Литва - Klaipeda - Riga - Tallin - Helsinki - Nordkapp
Contact Information
Work
Google Talk
velmyshanovnyi@gmail.com
Skype
velmyshanovnyi
Address
Roomlr.com
Hackerspace.com.ua
Spilno.TV