Profile cover photo
Profile photo
AKANT Rolety Łódź
4 followers -
Producent rolet, żaluzji, plis, żaluzji drewnianych, rolet zewnętrznych, moskitier, rolet dzień noc, markiz, pergoli, rolet screen,
Producent rolet, żaluzji, plis, żaluzji drewnianych, rolet zewnętrznych, moskitier, rolet dzień noc, markiz, pergoli, rolet screen,

4 followers
About
Posts

Roleta SCRREN to innowacyjny system pozwalający zredukować bezpośrednio promienie słoneczne i UV nie ograniczając widoku na zewnątrz. Umożliwia stały napływ naturalnego światła przy znacznym ograniczeniu nagrzewania się pomieszczeń. Odwiedź nas salon przy ul.Kolumny 239 i odbierz rabat w wysokości 15% na wewnętrzne systemy osłonowe okien.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

AKANT… to moskitiera rolowana KETRA
Moskitiera rolowana KETRA stosowana jest zarówno do okien standardowych i dachowych, jak również drzwi balkonowych. Wyróżnia się blokadą listwy dolnej typu EASY CLICK oraz możliwością bezinwazyjnego montażu. Moskitiera KETRA dostępna jest w kolorze białym, brązowym, antracytowym oraz drewnopodobnym: orzech i złoty dąb. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.
Zapraszamy do naszego salonu firmowego AKANT w Łodzi przy ul.Kolumny 239, tel: 698670670, www.akant-lodz.pl,
Add a comment...

Dzięki TaHoma® możesz sterować nie tylko bramami garażowymi i wjazdowymi, ale także roletami, żaluzjami fasadowymi, oświetleniem, ogrzewaniem, alarmami i wieloma innymi urządzeniami domowymi - za pomocą smartfona, tabletu i komputera. TaHoma® to system, który się „nie starzeje“, możliwa rozbudowa systemu w dowolnej chwili. Zestaw promocyjny zawiera TaHoma® Premium + Wewnętrzny czujnik ruchu + Sterowane gniazdko wewnętrzne + Czujnik otwarcia i wstrząsów. Promocja trwa do 31 maja 2017. Zapraszamy do naszego salonu Akant Łódź ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Są doskonałym połączeniem najlepszych cech tradycyjnych zasłon oraz rolet. Dzięki bogatej kolekcji tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki rolety rzymskie są niepowtarzalne i przykuwają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu. Zapraszamy do salonu Akant Łódź ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

Żaluzje aluminiowe charakteryzuje niewielki ciężar, dzięki czemu można wykonać żaluzje o znacznych gabarytach. Stanowią alternatywę dla żaluzji drewnianych, a zastosowanie drabinki taśmowej i dodatków drewnianych ( maskownica, obciążnik) uczyni żaluzję aluminiową bardziej atrakcyjną i elegancką. Pomimo wielu lat istnienia na rynku, nadal są funkcjonalnym systemem osłonowym. Zapraszamy do salonu Akant Łódź ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

System przesuwania paneli może odbywać się manualnie za pomocą sznurka lub rączki albo za pomocą łatwego w montażu sterowania elektrycznego. Karnisz panel tracka, dzięki posiadaniu od 2 do 5 torów, daje szerokie możliwości ustawienia paneli : po jednej lub dwóch stronach, symetrycznie albo w innym układzie niesymetrycznym. Dzięki zastosowaniu tkanin roletowych, komponowanie ostatecznego wyglądu panel tracka jest bardzo łatwe i atrakcyjne. Zapraszamy do naszego salonu Akant Łódź ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

Atutem wertikali jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dla usprawnienia obsługi wertikali istnieje możliwość wyposażenia ich w silnik, który posiada funkcje obracania, zsuwania i rozsuwania lameli wertikala. Szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia pozwala dobrze wkomponować wertikal do istniejącego wystroju. W naszej ofercie posiadamy także materiały z atestem higienicznym i atestem niepalności. Zapraszamy do salonu Akant Łódź ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

Moskitiery zabezpieczają nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna bez jakiejkolwiek ingerencji w stolarkę okienną. Moskitiery drzwiowe umożliwiają ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów, ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych.
Zapraszamy do odwiedzenia Naszego salonu w Łodzi ul.Kolumny 239.
www.akant-lodz.pl
Add a comment...

Promocja Akant Łódź - SOMFY CONNEXOON BOX za 1zł
Uczyń pierwsze kroki w stronę inteligentnego domu i steruj swoimi roletami za pomocą smartfona lub tableta.
Przy jednorazowym zakupie 8 rolet zewnętrznych z napędami IO homecontrol - Connexoon Window Box otrzymasz za 1zł.
Promocja trwa do końca marca.
Zapraszamy do odwiedzenia salonu - Łódź ul.Kolumny 239
http://www.akant-lodz.pl/
tel: 698670670
Add a comment...

Markizy i pergole stanowią ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni takich jak tarasy, balkony czy ogródki. To nie tylko znakomita ochrona, ale również niepowtarzalny wygląd. Bogata oferta kolorystyczna tkanin, szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewniają optymalny dobór produktu. Markizy tarasowe produkuje się wyłącznie z najwyższej jakości stopów aluminium oraz tkanin odpowiednio impregnowanych odpornych na rozciąganie i rozrywanie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded