Profile cover photo
Profile photo
Cyklinowanie Wrocław 5 parkiet układanie
19 followers -
Cyklinowanie parkietów i podłóg drewnianych we Wrocławiu
Cyklinowanie parkietów i podłóg drewnianych we Wrocławiu

19 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do rewelacyjnego serwisu banżowego o tematyce podłóg drewnianych www.cykliniarze-parkieciarze.pl Sprwdź to bo naprawdę warto!
Add a comment...

Post has attachment
Znajdziecie Nas w nowym serwisie o cyklinowaniu parkietu i układaniu podłóg drewnianych: https://cykliniarze-parkieciarze.pl/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
PARKIET CZY PANELE ?
Co wybrać, aby nie przepłacić i być zadowolonym przez wiele lat?
Jaki rodzaj podłogi wybrać?
Przygotowując się do remontu lub wykończenia domu stajemy przed dylematem, jaki materiał wybrać na podłogi. O ile meble, czy dekoracje stosunkowo łatwo zmienić, o tyle podłogi kładziemy przeważnie na lata, więc wybór odpowiedniego materiału jest bardzo ważny. Ten wybór w dużej mierze będzie miał wpływ na to, czy po latach nasze mieszkanie nadal będzie nas cieszyło. Dlatego warto dobrze go przemyśleć i rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”.
zapraszamy do lektury na http://5parkiet.pl/parkiet-czy-panele #5parkiet #podłoga #cyklinowanie #deski #lakierowanie #renowacja

Add a comment...

Post has attachment
Zdjęcia podłogi przedstawiają renowację bardzo starych tzw poniemieckich desek drewnianych , którym nadaliśmy nowe życie wzbogacając je o listewki z drewna egzotycznego ( szpary między deskami zostały wyfrezowane na 8mm po czym nabiliśmy listewki z drewna egzotycznego merbau ) dzięki czemu uzyskaliśmy efekt podłogi marynarskiej.
Podłoga została pokryta dwuskładnikowym lakierem nowej generacji w aspekcie półmatowym.
Obszerna galeria zdjęć już wkrótce na www.5parkiet.pl
#5parkiet #podłoga #podłogidrewniane #cyklinowanie #cyklinowaniepodłóg #deskidrewniane #staredeski #lakierowaniepodłóg #lakierowanie #renowacjapodłogidrewnianej #deski #bejcowanie #olejowanie
Photo
Photo
04.03.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje sezon w pełni, na obecną chwilę na ten okres mamy już podpisane umowy z pięcioma szkołami z Wrocławia i okolic. Prosimy o kontakt w sprawie cyklinowania z dużym wyprzedzeniem w celu umówienia dogodnego terminu.
http://5parkiet.pl/kontakt

#5parkiet‬ ‪ #CYKLINOWANIE#wrocław 
Add a comment...

PRACA - CYKLINIARZ/PARKIECIARZ - WROCŁAW
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Cykliniarz/parkieciarz: minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.
Praca przy układaniu i odnawianiu podłóg drewnianych na terenie Wrocławia i okolic. Bez nałogów, prawo jazdy kat.B. Wynagrodzenie umowne miesięczne bądź na akord od m kw. wykonanej pracy.
Pomocnik cykliniarza/parkieciarza: Podstawowa wiedza o drewnie i jego obróbce, umiejętność obsługi elektronarzędzi, dyspozycyjność, punktualność, bez nałogów, prawo jazdy kat.B. Wynagrodzenie umowne miesięczne bądź na akord od m kw. wykonanej pracy.
Nawiążemy również współpracę z firmami parkieciarskimi oraz cykliniarzami z własnym sprzętem.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy biuro@5parkiet.pl

#5parkiet‬ ‪ #CYKLINOWANIE#wrocław #praca  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded