Profile cover photo
Profile photo
4S Bilgi Teknolojileri
18 followers -
Yarını Bugünden Yapılandırıyoruz!
Yarını Bugünden Yapılandırıyoruz!

18 followers
About
Posts

Post has attachment
4S Akademi olarak, QAI - CAST Uluslararası Sertifikalı Yazılım Test Uzmanlığı Eğitimi ile sizi yazılım test alanında uzmanlaştırıyoruz.
Yazılım Test dünyasına adım atmak ya da bu konudaki bilgilerini genişletmek isteyen herkesin katılabileceği bu program ile "Yazılım Test İşlevleri ve Süreçleri" hakkında çok detaylı bir eğitim alabileceksiniz. Ayrıca bu eğitim sizi, Uluslararası geçerliliği bulunan QAI CAST sertifika sınavına da hazırlayacaktır.
Detaylı bilgi için tıklayınız http://www.4sakademi.com.tr/qai-cast-sinif-egitimi/
Photo

Post has attachment
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım’ın da açılış konuşmasını yapacağı, Kamuda Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik, Eğitim Çözümleri ve İnovasyon gibi konuların ele alınacağı Microsoft Ankara Zirvesi 2016'ya Gümüş Sponsor olarak katılıyoruz. 5 Nisan Salı günü Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleşecek olan etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız http://bit.ly/1PF6kD5
Photo

Post has attachment
"IBM 2015 Yılı Proje Ödülleri" 17 Mart 2016 tarihinde İstanbul’da yapılan bir organizasyon ile sahiplerine sunuldu. “Outstanding Storage Solutions” ödülünü 4S Bilgi Teknolojileri aldı.
Photo

Post has attachment
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
Photo

Post has attachment
20 yıllık deneyimlerimizden yararlanarak 4S Akademi’mizi kurmuş bulunuyoruz. Akademimizin amacı kamu kurumları, özel kuruluşlar, eğitim kurumları çalışanları ve öğrenciler başta olmak üzere bilişim teknolojilerinin farklı kategorilerinde yetkinlik kazandırmaktır.
Eğitimlerimiz şimdilik "HPE, QAI ve Siber Güvenlik" olarak üç ana kategoriden oluşmaktadır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.4sakademi.com.tr
Photo

Post has attachment
4S Bilgi Teknolojileri "Ankara Yazılım Zirvesi' etkinliğinde!
24 Şubat 2016 tarihinde Ankara Swissôtel'de gerçekleşecek olan "Ankara Yazılım Zirvesi" etkinliği, tüm HPE Yazılım ekosistemini bir araya getirerek katılımcıların HPE Yazılım'ın uçtan uca BT yönetimi çözümlerini bir bütün olarak izlemelerini sağlayacak.
Kayıt için tıklayınız https://h22166.www2.hp.com/event/eventpage.aspx
...
24 Şubat'ta görüşmek üzere!
Photo

4S ürün teknolojileri danışmanı Mehmet Özpolat'ın "Yazılım Tanımlı Ağlar" hakkında yazdığı yazısını 4S Blog'dan okuyabilirsiniz.
http://www.4s.com.tr/blog/yazilim-tanimli-aglar-3/

Post has attachment
4S Bilgi Teknolojileri, Oracle Cloud Day 2016'da Bronz Sponsor!
18 Şubat Perşembe günü Rixos Grand Ankara'da düzenlenecek olan Oracle Cloud Day 2016'ya Gümüş Sponsor olarak katılıyoruz.
http://www.bilgicozumleri.com/events/201602clouddayankara/
Photo

2015 yılında siber savaşlar daha da artacak!

http://bit.ly/1ALzxb3

4S Ürün Teknolojileri Danışmanı Metmet Özpolat'ın "Yazılım Tanımlı Ağlar Farklı İş Fırsatları Yaratıyor" başlıklı yazısı

http://t.co/eEBzR2WRhB
Wait while more posts are being loaded