Profile

Cover photo
3Bilgi Eğitim Kurumları
19 followers|55,877 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

 
Teşekkürler +Yeni Şafak 
1
Add a comment...
 
Eğitimlerimiz ile aklına takılan ne varsa yaz çekinme:)
WhatsApp numaramız: 0546 232 11 12
Arayım konuşayım dersen: 0312 232 11 12
‪#‎gelecekicin3bilgi‬ ‪#‎3bilgiwhatsapp‬
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinden kısa süre önce ayrılan Oktay Gürsoy nam-ı diğer Mahmut 3Bilgi Eğitim Kurumları'ında Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimlerinde deneyim paylaşımı derslerine giriyor.
1
Add a comment...
 
Ülkemizde reyting rekorları kıran "Hatırla Sevgili, Canım Ailem, Aşk ve Ceza, Dila Hanım ve son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizilerinde rol alan ünlü oyuncu Oktay Gürsoy "Deneyim Paylaşımı" dersleri için 3Bilgi Eğitim Kurumları'nda öğrencileri ile buluşuyor. #oktaygürsoy Oktay Gürsoy Siz de eğitim almak isterseniz 0312 232 11 12 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Detaylar: http://www.3bilgi.com/haberler/egitimler/unlu-oyuncu-oktay-gursoy-3bilgide-diksiyon-egitimlerine-basladi-163.html

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Çocuk Gelişimi Kursunu alarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 936 saatlik Sertifikanızı alarak siz de çalışmaya başlayabilirsiniz.
1
Add a comment...
 
İşaret Dili Tercümanlığı eğitimi ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifikasını alan kişiler Adalet Bakanlığı’nca Kasım-Aralık aylarında yayınlanan “Tercüman Bilirkişi” pozisyonuna başvuru yapabiliyor.
1
Add a comment...
Bilişim teknolojileri eğitimlerinde Ankara’da en çok tercih edilen kurumlar arasında yer alan 3Bilgi, SEO (Search Engine Optimization) eğitimlerine başladı.
1
Add a comment...
 
VATAN İÇİN +1 "3Bilgi Eğitim Kurumları olarak tüm eğitimlerimiz için açtığımız her sınıfta +1 Şehit ya da Gazi yakınına tamamen ücretsiz eğitim vereceğimizi kamuoyuna saygı ile duyururuz." ‪#‎vatanicinartibir‬ Detay: http://goo.gl/69rkf9
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
3Bilgi Eğitim Kurumlarını http://www.3bilgi.com/tavsiye-et/ linkini tıklayarak tavsiye edebilir ve adına özel sertifikalı 1 adet fidan dikilmesini sağlayabilirsin. Gelecek nesillere daha yeşil ve daha temiz bir Türkiye bırakmak için haydi fidan dikmeye... ‪#‎fidankampanyası‬ ‪#‎gelecekiçin3bilgi‬ ‪#‎3bilgifidankampanyası‬
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ankara'da faaliyet gösteren kurumumuz binlerce öğrencinin teveccühünü kazanarak en iyi on parmak kursu olarak öğrencilerimiz tarafından önerilmektedir. Siz de on parmak kursu almak isterseniz 0312 232 11 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
1
Add a comment...
 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun... #19mayıs #atatürk
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
İşaret Dili öğrenerek hayatınızda fark yaratabilirsiniz. Ülkemizde yaşayan yaklaşık 3 Milyon işitme engelli birey ile iletişim kurabilir ve engelleri ellerinizin dili ile aşabilirsiniz.
1
Add a comment...
3Bilgi Eğitim Kurumları's Collections
Story
Tagline
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Bilgisayar ve Mesleki Eğitim Kursu
Introduction
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak bireysel ve kurumsal olarak Bilgisayar, Kişisel Gelişim ve Mesleki Gelişim Eğitimleri veren profesyonel eğitim kurumu. 3Bilgi Eğitim Kurumları
Contact Information
Contact info
Phone
03122321112
Fax
03122323705