Profile cover photo
Profile photo
24DRUK.PL Ekspresowa Drukarnia Internetowa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W dniach 11 sierpnia (so.) do 19 sierpnia (nd.) 2018 robimy w naszej firmie przerwę urlopową tzw. długi weekend.

Piszemy o tym wcześniej abyście mogli uwzględnić nasze wolne dni przy składaniu zamówień (do piątku 10 sierpnia i od poniedziałku 20 sierpnia pracujemy w godzinach 9:00-17:00 - pon.-pt.).

Życzymy udanego wypoczynku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dn. 30.04. (pon.) - 6.05 (nd.) przerwa urlopowa. Prosimy o doliczenie wolnych dni do terminów realizacji zleceń. Życzymy udanego wypoczynku majowego i zapraszamy od poniedziałku 7 maja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wtajemniczeni wiedzieli, że coś się dzieje od kilku dni, ale teraz już oficjalnie. Dostaliśmy klucze do nowego przestronnego lokalu (prawie 3 razy większego!). Wiemy, że się przyzwyczailiście - my też - to było 9 lat w tym samym miejscu, ale jak mówi stare chińskie przysłowie "kto się nie rozwija, ten się zwija"... czy jakoś tak. Zatem od poniedziałku 5 lutego 2018 roku zapraszamy do nowego Biura Obsługi Kontrahenta przy ul. Juranda 7, obok C.H. E.Leclerc, niedaleko Media Markt, czyli zaledwie kilkaset metrów od dotychczasowej siedziby (zapominalskich, którzy przyjadą do starego biura do końca lutego przyjmie stażystka Kasia - pomoże, wesprze, pokieruje...). Telefony, e-maile, strony www oraz uprzejma obsługa w nowym biurze bez zmian.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym 2018 Roku życzy właściciel i pracownicy marki 24DRUK.PL.
W dn. 27-29 XII (śr.-pt.) oraz 2-5 I (wt.-pt.) pracujemy od 9:00 do 17:00. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po testach wdrożyliśmy do produkcji ploter tablicowy Graphtec FC2250-180. Są tylko 3 takie maszyny w Polsce. Dzięki urządzeniu możemy przecinać na wylot naklejki magnetyczne o dowolnym kształcie aż do 175x85 cm w jednym elemencie. Dotychczasowy nasz ploter tablicowy (również Graphtec) dysponował mniejszym naciskiem oraz stołem "tylko" 90x60 cm.

Reasumując jeśli chcesz na swoje auto dostawcze, ciężarowe czy autobus wykonać zadrukowany magnes reklamowy np. przestawiający hostessę w skali 1:1 (np. 175 x 50 cm) to możesz u nas to zrobić. Wg naszej wiedzy jesteśmy jedyną w Polsce firmą z taką ofertą - http://24druk.net/magnesy-naklejki-magnetyczne.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

- 26 XII (pon.) - nieczynne
- 27-30 XII (wt.-pt.) - czynne 9-17 - 2-5 I (pon.-czw.) - czynne 9-17 - 6 I (pt.) - nieczynne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://24druk.pl - kaseton z nowym logo przed naszym biurem. Przy okazji zrobiliśmy stronę w wersji ukraińskiej (http://24druk.pl/ua) oraz rosyjskiej (http://24druk.pl/ru). Kończymy prace nad wersją angielską.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded