Profile cover photo
Profile photo
1001download
62 followers
62 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
از ویژگی های اصلی آبسرد کن های ساخت گروه صنعتی اسکندری می توان به موتور بسیار پر قدرت آن اشاره کرد که ساخت کشور کره جنوبی می باشد و داری برچسب انرژی A است . دستگاه های آبسردکن گروه صنعتی eig از دو مخزن مجزا برای آب سرد و آب گرم برخوردار است که از جنس استیل استنلس ۳۰۴ مورد تایید وزارت بهداشت بوده و توسط جوشکاری آرگون مونتاژ شده است . موردی که باید به آن اشاره کنیم سیستم آب گرم دستگاه های آبسردکن eig می باشد که آب را در دمای ۱۰۰ درجه سلسیوس می جوشاند . این در حالی است که آبسردکن های موجود در بازار ، آب را تا دمای ۹۰ درجه گرم کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد . آبسردکن های eig دارای کلید های روشن و خاموش کردن سیستم آب گرم و سرد بوده که باعث جلوگیری از مصرف برق می شود.

#آبسردکن #آبسرد_کن #تجهیزات_سرمایشی
Add a comment...

Post has shared content
روغن شترمرغ یکی از بهترین روغن های حیوانی موجود و یکی از بهترین محصولاتی که از این پرنده غول پیکر بدست می آید ، از حدود ۳۰۰۰ هزار سال پیش توسط مصریان، رومیان و آفریقایی ها مورد استفاده قرار می گرفته. این روغن بیشتر کاربرد آرایشی داشته است، به طوری که برخی راز جذابیت و زیبایی کلئوپاترا ملکه مصر را در استفاده مداوم از روغن شترمرغ دانسته اند. در این مقاله به بررسی فواید و مزایای استفاده از این روغن شگفت انگیز می پردازیم . با ما همراه باشید.

توسط مصریان و رومیان باستان روغن شترمرغ به عنوان ماده ی آرایشی و ماده ای جهت درمان درد و رماتیسم استفاده می شده است در دهه ۱۷۰ مجددا ماری آنتوانت پرهای شترمرغ را به عنوان یک مد دلخواه زنان معرفی کرد . وانفجاری در صنعت پر شترمرغ اتفاق افتاد که در طول قرن نوزدهم و بیستم ادامه یافت .
Add a comment...

Post has shared content
عرضه انواع تجهیزات آتش نشانی ، کپسول آتش نشانی ، جعبه آتش نشانی ، لباس ایمنی
آدرس شعبه تهران : تهران, میدان حسن آباد
تلفن : 02166731710, 02166731122
09121574225 - 09126604001
آدرس شعبه 2 : کرج مهرشهر
تلفن : 026-33508939 - 09125204082
Add a comment...

Post has shared content
تاور کرین نوعی جرثقیل برجی است که اجسام سنگین را تا ارتفاع معینی بالا برده و سپس اقدام به جا به جایی آن در شعاع های گوناگون می کند. با توجه به قدرت مانور بالای تاورکرین در زمینه ی باربرداری، از این وسیله در صنایع مختلف استفاده می شود.

تاور کرین چگونه به وجود آمد؟
همواره برای ساخت سازه های عظیم بخصوص هنگام کار در ارتفاعات زیاد از سطح زمین مشکلاتی وجود داشت. حمل و بالا بردن مصالح و تجهیزات با وزن و حجم زیاد در سازه نیازمند نیرو و هزینه زیادی بود. این مشکل در حدود ۷۰ سال پیش با ساخت نخستین تاورکرین تا حدود زیادی مرتفع گردید.
اولین تاورکرین بوسیله یونانی های باستان اختراع شد و با نیروی کارگران و چهارپایان کار می کرد که برای ساختن ساختمان های بلند در آن زمان مورد استفاده قرار می گرفت و اجازه حمل اجسام سنگین به بالای بنای مورد نظر را می داد.
Add a comment...

Post has shared content
بچینگ پلانت چیست ؟

بچینگ پلانت یا بچ پلانت دستگاهی است که مواد تشکیل دهنده بتن را مخلوط و با هم ترکیب می نماید. بتن به محض آماده شدن به وسیله تراک میکسر به محل مورد نظر انتقال داده شده و در محل بتن ریزی استفاده می شود که این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

در برخی موارد بچینگ پلانت به صورت موقت در یک پروژه بکار برده می شود نه به عنوان یک دستگاه دائمی. در این گونه موارد محل نصب بچینگ پلانت باید نزدیک محل بتن ریزی باشد، هدف از این کار استفاده بهینه از زمان و مکان است به طوری که به سهولت بتوان از بتن ترکیب شده استفاده کرده و از هرگونه تاخیری در فرایند ساخت و ساز جلوگیری به عمل آورد.
Add a comment...

Post has shared content
آسانسور کارگاهی چیست ؟

آسانسور کارگاهی وسیله ای با ایمنی بالا و مقرون به صرفه جهت جابجایی مصالح و افراد در کارگاه ها، ساختمان های در حال ساخت، سدها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و سکوهای نفتی می باشد که موجب کاهش زمان ساخت و ساز و موارد صنعتی گردیده و به کارگران، مهندسین، ناظران و بازرسان در امر ساخت و ساز یاری می رسانند، همچنین به مدیران پروژه ها اجازه می دهد هزینه های بالای سربار، افزایش بهره وری و ایمنی را در محل کار خود افزایش دهند. آسانسورهای کارگاهی با تسریع در جابجایی پرسنل یا مصالح در ارتفاع موجب افزایش بهره وری، کاهش خطر تصادفات در محل و افزایش روحیه افراد می گردند.
Add a comment...

Post has shared content
تاور کرین یا جرثقیل برجی اجسام سنگین را تا ارتفاع معینی بالا برده و سپس اقدام به جا به جایی آن در شعاع های گوناگون می کند. با توجه به قدرت مانور بالای تاورکرین در زمینه ی باربرداری، از این وسیله در صنایع مختلف استفاده می شود.
Add a comment...

Post has shared content
دستگاه جوجه کشی چیست ؟

قیمت دستگاه جوجه کشیدستگاه جوجه کشی محفظه ای است که در آن تمام شریط لازم برای تبدیل تخم مرغ به جوجه رعایت می شود. اصول کلیه ماشین ها جوجه کشی، چه آنهایی که بسیار ساده و چه آنهایی که بزرگ و دارای ظرفیت زیادی هستند یکسان است. در ماشین های جوجه کشی شرایط لازم از قبیل حرارت، رطوبت، تهویه و چرخش تخم مرغ تامین می شود.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded