Profile cover photo
Profile photo
سئو سایت
16 followers -
بهینه سازی و سئو سایت
بهینه سازی و سئو سایت

16 followers
About
Posts

Post has attachment
#سئو کلاه سیاه یا Black Hat SEO بر تکنیک هایی اشاره دارد که باعث رشد سریع و بالارفتن رتبه سایت در گوگل می شوند. این تکنیک ها متمرکز بر الگوریتم های موتورهای جستجو می باشند و اهمیتی به رضایت کاربران نمی دهند.

با اینکه با استفاده از استراتژی های بلک هت می توانید برای مدت کوتاهی رتبه ی خود را افزایش دهید اما اگر گوگل این فعالیت های شما را تشخیص دهد عواقب جبران ناپذیری در انتظار شما خواهد بود؛ و حتی ممکن است گوگل وب سایت شما را در سند باکس قرار دهد یا سایت تان deindexed شود و شما از منبع شماره یک ترافیک محروم شوید. اما از طرفی هم برخی استراتژی های بلک هت بسیار مفید هستند .

سئو کلاه سیاه یا سئو بلک هت
سئو بلک هت عموما یک کار نادرست و غیر قانونی تلقی می شود که می تواند در نتایج جست و جوی گوگل رتبه ی شما را بالا ببرد. از آنجایی که این روش ها برخلاف قوانین هستند، ممکن است سایت شما را از موتور جست و جو و سایت های مرتبط با آن محروم سازد.
Add a comment...

Post has attachment
خدمات #سئو و ارتقا رتبه سایت در گوگل یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه می تواند در موفقیت و حتی در بقای یک شرکت یا سازمان تاثیر گذار باشد. این مجموعه با ۷ سال سابقه در زمینه بهینه سازی ،‌ تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های سئو از صفر تا صد همراه با پشتیبانی ماهیانه سئو و عقد قرارداد رسمی اعلام میکند.

خدمات سئو تضمینی با عقد قرارداد
احتمالا شنیده اید که در خدمات بهینه سازی و کسب رتبه هیچ تضمینی وجود ندارد ! با توجه به فعالیت های سایر رقبا و تغییرات الگوریتم های گوگل تا حدودی این مسئله درست است. اما این مجموعه خدمات سئو را با پیش بینی و آنالیز دقیق رقبا به صورت تضمینی انجام داده و در صورت عدم کسب رتبه و یا افت رتبه در نتایج با تبلیغات ادوردز گوگل آن را جبران می کند.
Add a comment...

Post has attachment
سئو چیست ؟

سئو مخفف کلمه ی Search Engine Optimization یا همان (SEO) می باشد که به معنای بهینه سازی موتور جستجو است.

سئو (یعنی بهینه سازی موتور جستجو) در واقع فریب یا دستکاری موتورهای جست و جو با روش های غیر اخلاقی نیست. در واقع این کار برا کمک به بهبود رویت و ارتباط وب سایت ها در نتایج طبیعی موتور جست و جو و برای رسیدن به رتبه ای بهتر در این نتایج، صورت می گیرد. به عبارتی دیگر، سئو مجموعه ای از راه و روش ها برای تغییر استراتژی وب سایت می باشد. این روند در حقیقت به بیان اصلی ترین و مهم ترین فاکتور های مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در نتایج جست و جو می پردازد.
Add a comment...

Post has attachment
سند باکس گوگل چیست؟
حتما تاکنون در فروم های تخصصی، با سند باکس گوگل مواجه شده اید. ابتدا باید بگوییم که سندباکس گوگل یک تئوری تجربی است که برخلاف الگوریتم هایی مانند پاندا ، هیچ گاه وجود آن تکذیب و یا تائید نشده است. بر این اساس وقتی در سند باکس یک دامنه ی جدید راه اندازی کردید، گوگل به مدت 1 الی 4 ماه شما را زیر نظر می گیرد تا از کیفیت کارتان مطمئن شود و زمینه ی اصلی کار شما نیز برای گوگل مشخص شود.
سند باکس در واقع به زمین های شنی اطلاق می شود که کودکان در آن قرار گرفته و بازی می کنند که بیشتر برای امنیت کودک است. به همین دلیل است که برای دامنه های تازه ایجاد شده ( که به نوعی کودک هستند) سند باکس می گویند. وقتی گوگل از کیفیت کارتان اطمینان حاصل کرد، می توانید از سندباکس خارج شده و به کارتان ادامه دهید. اگر می خواهید که این دوره را کاهش دهید می توانید از محتوای با کیفیت تری استفاده کنید. همچنین می توانید از شبکه های اجتماعی هم استفاده کنید و لینک های معتبرتری را ایجاد کنید.
کاربرد Google sandbox
آیا می دانید که سندباکس چرا ایجاد می شود؟ سند باکس برای جلوگیری از پیشترفت سریع سایت های اسپمر در نتایج گوگل، ابتدا در سال 2014 اجرا شد. به این ترتیب سایت های تازه کار نمی توانند به سرعت در صفحه ی اول نتایج قرار بگیرند. با این وجود هنوز هم سایت هایی وجود دارند که بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کنند. در دوره ی سندباکس پیشرفت چندانی را در خود نمی بینید اما به تدریج تعداد بازدید کنندگان تان بیشتر می شود. اگر پس از مدت کوتاهی در میزان بازدید کنندگان جهش ناگهانی دیدید، می توانید بفهمید که از سندباکس خارج شده اید. سند باکس در واقع جریمه یا تنبیه نیست بلکه فقط از رشد بیش از حد اسپمر های جدید جلوگیری می کند. ابته باید گفت که همیشه هم سایت ها با سندباکس مواجه نمی شوند.
روش شناسایی سند باکس گوگل
از کجا می توان فهمید که جایگاه نامناسب در کلمات کلیدی علتش جریمه های گوگل است یا سندباکس؟ برای پاسخ به این سوال باید ببینیم که در چه مقدار از کلمات جایگاه مناسبی نداریم؛ ابتدا کلمات خد را در گوگل جستجو کنید، اگر هیچ نتیجه ای یافت نشد به این معنی است که گوگل اصلا سایت شما را ایندکس نکرده ولی اگر نتایج اندکی یافت شد یعنی که فعلا باید در سندباکس بمانید.
اگر پس از مدتی فعالیت با کاهش بازدید کننده مواجه شدید و رتبه تان دچار افت شد، فکر نکنید که به سندباکس دچار شده اید. این اتفاق برای دامنه های جدید رخ می دهد و اگر یک بار از سندباکس خارج شدید، دیگر هیچ گاه به آن دچار نمی شوید. پس دلیل این افت چیست؟ مهم ترین دلیل آن جریمه شدن توسط یکی از الگوریتم های گوگل است.
#گوگل #سند_باکس #سئو #seo #sandbox #google
Add a comment...

Post has attachment
بررسی تاثیر محتوای طولانی

تاثیر محتوای طولانی بر سئو : آیا مقاله های طولانی دارای سئوی بهتری هستند؟ روزانه مقالات بسیاری را مشاهده می کنیم که از اهمیت و تاثیر محتوای طولانی بر سئو صحبت می کنند؛ همیشه این سوال مطرح است که چرا متن ها و مقالات 1500 کلمه ای جایگاه مناسبی در گوگل ندارند. عموما مقالات طولانی ترجایگاه بهتری را به خود اختصاص می دهند زیرا دارای محتوای جامع تری هستند و در پاسخ گویی به سوالات کاربران مفید تر عمل می کنند و حتی لینک دهی به آن ها نیز بیشتر اتفاق می افتد. اما نمی توان گفت که: الزاما همه ی مقالات طولانی مفید هستند- هرچند در هر زمینه ای وجود مقالات طولانی نیز لازم است – در برخی موارد محتوای طولانی تر بر محتوای خلاصه و جامع ارجعیت دارد.

مهم ترین دلیل برای تاکید بر طولانی تر شدن محتوا این است که به مخاطبان نشان می دهد شما چقدر برای پاسخگویی به آن ها در تلاش بوده اید. مقالات طولانی همیشه باعث بی حوصله کردن خوانندگان نمی شوند.
Add a comment...

Post has attachment
سئو محلی ( Seo Local )

یکی از جدید ترین اصطلاحات در بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، سئو محلی است. در واقع گوگل محل جغرافیایی افراد و سوابق جستجوهای آن ها را در نظر گرفته و بر این اساس نتایج را ارائه می دهد. مکان جغرافیایی هر کاربر را می توان با آی پی آن کاربر تشخیص داد؛ اما مکان تجارت و یا سایت شما تنها با رعایت اصول مشخصی قابل تشخیص است. سئو محلی در واقع تعیین مکان جغرافیایی شما و رساندن این اطلاعات، به روبات گوگل است.

در واقع روند بهینه سازی وبسایت برای داشتن جایگاه بهتر در نتایج مکان جغرافیایی کاربران را سئو محلی می گویند. گزارشات گوگل حاکی از آن است که بیش از یک سوم از ورودی های جستجو از سال 2014، محلی هستند. اگر هر کاربر از مکان جغرافیایی اش در کلمات کلیدی اش استفاده کند این آمار به 50% می رسد.
Add a comment...

Post has attachment
سالیان زیادی است که موتور های جست و جو بیشترین مراجعه کننده را به سوی وب سایت ها روانه می کنند . در این مقاله قصد داریم تا راه های رسیدن به رتبه یک صفحه اول گوگل را بررسی کنیم .

صفحه اول گوگل

قبل از شروع بحث اصلی باید به این نکته توجه کنید که رسیدن به صفحه اول گوگل راه میانبری ندارد و اگر کسی چنین ادعایی می کند غلط است؛ زیرا گوگل هوشمند تر از آن است که بتوان آن را گول زد. البته ممکن است که این اتفاق برای مدت کوتاهی رخ دهد اما در طولانی مدت حتی امکان جریمه شدن وب سایت از طریق گوگل نیز وجود خواهد داشت . بنابریان بهینه سازی سایت یک فرایند است و نمی توان ان را در چند روز انجام داد و نکات مربوط به ان همواره باید رعایت شود.

بهینه سازی سایت یک فرایند است و نمی توان ان را در چند روز انجام داد و نکات مربوط به ان همواره باید رعایت شود.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded