Profile cover photo
Profile photo
‫לאפטופ אקספרט‬‎
9 followers
9 followers
About
לאפטופ אקספרט's posts

Post has attachment
יבוא של כל סוגי המסכים , מלאי זמין של 1000 מסכים , איסוף חינם למעבדה , ושרות מהיר , החלפת מסכים לא תקינים , מסכי טאץ , ומסכי מגע , תיקון והחלפת מסכים לטאבלטים, תיקון מסכים רפואיים ומחשבים מוקשחים ותעשייתים.
https://diligo.co.il/ - 077-4000179 לאיסוף חינם למעבדה

Post has attachment
מעבדה המתמחה בתיקון מחשבי אפל על כל סוגיו
מקבוק אייר , פרו , איימק , מק מיני ועוד
מתמחים בתיקון לקוחות ברמת רכיב , החלפת מקלדת למקבוק , החלפת סוללה למקבוק , החלפת מסך למקבוק , החלפת דיסק קשיח למקבוק , גיבוי חומר ממקבוק , החלפת לוח למקבוק , שידרוג זיכרון למקבוק

כמו כן חברתנו מייבא ומוכרת חלקי חילוף לכל סוגי המחשבים הניידים
ואנו מוכרים הן למעבדות ודילרים והן ללקוחות פרטים
אנו נותנים שרות בפריסה ארצית ועל לקוחותינו הרבים נמנים
גופים ממשלתים , אוניברסטאות , זרועות הבטחון
בתי ספר , משטרה , שב"ס ועוד רבים רבים אחרים
http://www.maclab.co.il/

Post has attachment
תיקון מחשבים ניידים | תיקון מחשב נייד – המחשב הנייד זקוק לתיקון ? הגעתם למקום הנכון , מעבדת הניידים הגדולה בארץ עם מעל 3500 חלקים זמינים במלאי מיידי , לתיקון מחשב נייד במהירות , מקצועיות ואמינות - איסוף חינם של המחשב מבית הלקוח ! , התקשרו עכשיו 077-4000179

Post has attachment
סוללה מקורית למחשב נייד אסוס ASUS K42 K52 A52 X52 - יבוא ושיווק סוללות למחשבים ניידים , מעבדה לתיקון מחשבים ניידים - 077-4000179
http://diligo.co.il
החלפת מסך למחשב נייד , החלפת מקלדת למחשב נייד, החלפת מאוורר למחשב נייד , קניית מטען מקורי למחשב נייד , תיקון מקבוק אפל , מעבדת אפל , תיקון מסך למחשב נייד

Post has attachment
מחשב נייד דל מחודש DELL INSPIRON 5547 I5, 6GB, 1TB, FREE DOS
מצ"ב לינק לפרטים נוספים
http://tinyurl.com/qgh6v4t

077-4000179
אצלנו המחירים הזולים ביותר לניידים כי אנחנו מייבאים ישרות מהספקים בחו"ל וקח חוסכים לכם פערי תיווך מיותרים.

Post has attachment
מעבדה לתיקון מחשבים ניידים | תיקון מחשבים ניידים | תיקון מחשב נייד | תיקון טאבלט | סוללה למחשב נייד | מטען למחשב נייד | החלפת מסך למחשב נייד | החלפת מקלדת למחשב נייד

תיקון החלפת מסך למחשב נייד - 077-4000179

המסך של המחשב הנייד הוא אחד החלקים הרגישים ביותר בגוף המחשב ולכן כאשר פונים למעבדת מחשבים ניידים, חשוב לבחור במעבדה המתמחה בתיקון של מחשבים של היצרן הספציפי של המחשב שלנו (דל, לנבו, טושיבה וכו').

תיקון החלפת מסך במחשב נייד

אם התאורה על גבי המסך היא עמומה במיוחד או שהוא נכבה ונדלק באופן בלתי צפוי, ייתכן כי מקור התקלה אינו במסך, אלא בחיבור ללוח האם (לדוגמה, בכבל שמחבר בינו לבין המסך). במקרים כאלו אפשר להחזיר את המחשב לפעולה תוך דקות ספורות לאחר שמגיעים אל לוח האם ולא מדובר בתיקון יקר.

כיצד מתבצעת החלפת המסך בפועל

אם שום דבר אחר לא עזר וכל הסימנים מראים שהתקלה היא במסך עצמו, אין בררה אלא להחליף אותו. תיקון החלפת מסך במחשב נייד בהחלפתו בדרך כלל יש צורך לנתק את ספק הכוח בתוך המחשב הנייד, להסיר את הסוללה ואת המסגרת מסביב למסך (הדבר בדרך כלל נעשה באמצעות פצירה שטוחה או אפילו סכין יפנית). לעיתים המסגרת מוצמדת למקומה באמצעות ברגים נסתרים מאחורי גומיות ולעיתים באמצעות דבק דו צדדי. לסיום, מנתקים את החיבורים של המסך הישן ומוציאים אותו ממקומו.

תיקון החלפת מסך במחשב ניידבמידה והמסך החדש אכן תואם ב- 100% למסך המקורי, התקנתו לא אמורה להיות עניין מורכב מדי ובדרך כלל היא מסתכמת בחיבור של הכבלים אל המסך החדש, בדיקתו, ולאחר מכן קיבועו בתוך המסגרת.

תיקון מסך מקצועי - רק במעבדה

בשל המורכבות והעדינות הנדרשת לשם תיקון או החלפה של מסך מחשב נייד, רצוי לבצע אותה במעבדה מקצועית ומנוסה ולא לסמוך על חבר או מישהו אחר "שמבין במחשבים" על מנת שיחליף אותו בעבורינו. החלקים השונים בתוך המחשב הנייד הם קטנים ורגישים יותר, ובמיוחד המסך אשר מועד לשברים ועולה לבדו כמה מאות שקלים (תלוי עד כמה הוא נפוץ והאם מדובר בגודל סטנדרטי).

החלפת מסך במעבדה אורכת לרוב חצי שעה עד שעה בלבד והיא גם מעניקה אחריות על התיקון עצמו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמחשב שלכם יחזור למצב תקין במהירות האפשרית.

החלפת מקלדת למחשב נייד - 077-4000179

המאוורר של המחשב הנייד הוא אחד מן החלקים החשובים ביותר במחשב ומאוורר מקולקל או סתום עשוי לא רק לגרום לרעש מטריד, אלא גם להעלות את הטמפרטורה הפנימית בתוך המחשב ובמקרים קיצונים לגרום לקצר או לשרוף את אחד מן הרכיבים הפנימיים בו.

הסימנים המקדימים למאוורר לא תקין מלבד רעש הם התחממות של גוף המחשב הנייד עצמו, אך גם קריסות בלתי מוסברות של המחשב (כלומר, לא קריסות שאפשר לקשר להרצה של תוכנה מסוימת).

במידה והמאוורר סתום, אך המנגנון החשמלי שלו עדיין עובד, אפשר לנקות אותו באמצעות מברשת יבשה, שואב אבק קטן או ספרי עם אוויר דחוס לאחר שמנתקים את המחשב מהמטען ומכבים אותו. במקרה של שימוש בספרי חשוב מאוד שלא להחזיק  אותו במרחק קרוב מדי ורצוי לתפוס את הלהבים של המאוורר באמצעות קיסם או מקל לניקוי אוזניים. כמו כן, יש להחזיק את המיכל בזווית שתעיף את הלכלוך הלאה מן המחשב ולא אל עבר המאוורר עצמו.

אם מביאים את המאוורר לניקוי במעבדה, רצוי לעשות זאת לפחות פעם בשנה מכיוון שהוא אינו יכול למנוע כניסה של אבק או שאריות לכלוך, במיוחד אם משתמשים במחשב ליד מצעים, במקומות סגורים ללא חלונות או שאוכלים בסביבתו...

החלפת מאוורר למחשב נייד במעבדה

במידה והמאוורר עצמו הפסיק לעבוד ולא שומעים שום רעש, אין מנוס מלהחליף אותו בהקדם האפשרי (בניגוד למחשב רגיל בו יש כמה מאווררים שונים, במחשב נייד יש מאוורר אחד מרכזי האחראי על קירור של כל המחשב). בהחלפת מאוורר למחשב נייד התהליך דורש פתיחה של ברגים קטנים הנמצאים בחלק התחתון של המחשב ובמקרים רבים הסרה של חלקים נוספים כמו למשל כונן ה – CD (אם ישנו) על מנת שיהיה אפשר להסיר לחלוטין את המכסה המגן על לוח האם. לאחר מכן יש להסיר את המאוורר הישן ואת החיבור החשמלי שלו ולהחליף אותו במאוורר החדש.

לרוב מדובר בפעולה הגוזלת כחצי שעה לכל היותר ולכן אם אתם רוצים לוודא כי המחשב שלכם יהיה מוכן לשימוש כבר באותו היום בו מסרתם אותו, בהחלפת מאוורר למחשב נייד חשוב לבדוק בעיקר אם יש מאוורר תחליפי במעבדה, או שצריך להזמין אותו במיוחד.

Post has attachment
תיקון מחשב נייד, החלפת כרטיס מסך במחשב נייד

כרטיס המסך שמותקן בלוח האם של המחשב הנייד , נקרא בעגה המקצועית BGA , כאשר רכיב זה מולחם ללוח האם של המחשב הנייד , אחד התקלות הנפוצות במחשבים ניידים הוא שהכרטיס מסך

בלוח האם מתקלקל , וכתוצאה מכך שמדליקים את המחשב הנייד , הוא נדלק ללא תצוגה , כאשר אנו רואים מסך שחור בלבד , למרות שכל הנוריות במחשב דולקות , אחד הסימפטומים העיקרים שמובילים להרס הכרטיס מסך בלוח האם , הוא התחממות יתר של המחשב הנייד או כתוצאה של מערכת קירור שתוכננה בצורה לא יעילה ועם הזמן גורמת לנזק לכרטיס מסך או חוסר אוורור מספק כתוצאה של מאוורור לא תקין שלא מספק את עוצמת הקירור הדרושה למחשב הנייד , במעבדות של היבואניות הגדולות במקרה של תקלה מסוג זה , ידברו איתכם על החלפת לוח אם ומחירים של אלפי שקלים שיכול להגיע בקלות למחיר של מחשב נייד חדש, בלאפטופ אקספרט יש לנו את הכלים והיכולת להחליף כרטיס מסך תקול ולהחזיר את המחשב לחיים בעלות נמוכה יחסית , יש לקחת בחשבון

שעבודת החלפת כרטיס מסך לא פשוטה וכוללת כ-5 שלבים שהם :

-          ניתוק כרטיס המסך הפגום מלוח האם של המחשב הנייד באמצעות אינפרה אדום

-          ניקוי כל אזור הכרטיס מסך מחלקי דבק , בדיל וכ"ו

-          בדיקה וניקוי של מערכת האוורור של המחשב הנייד

-          מריחת חומר תרמי וכדוריות לחיבור הדוק שיוביל להעברת חום משופרת ופעילות בטמפרטורה אופטימאלית

-          חיבור הכרטיס מסך החדש ללוח האם , הרכבת המחשב הנייד והרצה למשך 48 שעות לראות שהתקלה נפתרה מהיסוד

  
       לקבלת הצעת מחיר משתלמת ואיסוף חינם למעבדה , התקשרו עכשיו 077-4000179

Post has attachment
תיקון מקבוק - החלפת מקלדת למקבוק , החלפת מסך למקבוק , החלפת סוללה למקבוק , שדירוג דיסק קשיח SSD למקבוק , שידרוג זיכרון למקבוק - יש לנו הכל במלאי - איסוף חינם בפריסה ארצית !!!!
Wait while more posts are being loaded