Profile cover photo
Profile photo
‫לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ‬‎
8 followers
8 followers
About
לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
חג שמח לכולם!

Post has attachment

Post has attachment
בפתיחת עסק חדש יש לקיחה בחשבון שהעסק ימריא עם הזמן וכי ההתחלה אינה מניבה לרוב הצלחה כלכלית אלא זו תגיע בהמשך כאשר בית העסק ייחשף ליותר ויותר לקוחות.

ידוע שבחברות גדולות קיימת מחלקת שיווק שמהווה חלק בלתי נפרד מהחברה ומשקיעים בה משאבים רבים על מנת למנף את החברה ולגרום לה להצליח ובגדול.

שיווק עסקי

אחת הדרכים השיווקיות והאפקיטיביות שחברות רבות מעידות עליו היא בניית אתר. בניית אתר לבית העסק יביא לחשיפה גדולה של לקוחות. האתר אינו מוגבל בזמן, מרחב ומקום.

הוא פורץ גבולות כך שאנשים מכל רחבי העולם יכולים לגשת אליו בלחיצת כפתור, האתר אינו מוגבל בזמן הוא נמצא 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו 365 ימים בשנה. ובנוסף אינו תחום במבנה ויכול להכיל מוצרים בממדים גדולים ללא צורך בתחזוקה של מקום.

אתר האינטרנט משמש ככרטיס ביקור של החברה וקובע את הטון והניראות של החברה, יש המדמים אותו ל"חלון ראווה" של חנות ממשית אשר מציגה את מה שיש לחנות להציע.

חנות שמכבדת את עצמה תשקיע במעצב חלונות ראווה על מנת ליצור מראה ייחודי אטרקטיבי ומעניין שימשוך את תשומת ליבם של ההולכים ושבים.

כך גם בעיצוב ובניית אתרים, ישנה חשיבות רבה לעיצוב ולבניית האתר כך שהגולש שנכנס לאתר יתרשם לטובה וישים לב לאפקטים ואלמטים חדשניים שימשכו את תשומת ליבו ויגרמו לו להישאר באתר כמה שיותר זמן.

אתר האינטרנט הוא למעשה מנהל שיווק וירטואלי אשר נחשף לאנשים חדשים שלא הכירו קודם את בית העסק. ע"י עיצוב ובניית אתר נכון וע"י כתיבת תוכן שיווקי אשר יסקרן את הגולשים ויניע את המבקר האתר לפעולה ליצירת קשר, לקבלת שירות או למכירה אשר יכולה אף היא להתבצע באתר.

על פי מחקרים נמצא כי שלוש עד חמש השניות הראשונות הן קריטיות וקובעות האם מבקר האתר יצא מהאתר או יישאר בו.

מכיוון שאנו חיים בעידן דינאמי שבו השינויים הם בלתי פוסקים אנו חסרים בסבלנות ובמידה ולא יהיה מסר אטרקטיבי שימשוך את תשומת ליבנו לא נחקור את האתר ונמשיך הלאה לאתר הבא. לכן יש להקפיד על עיצוב ותוכן שיווקי. 

Post has attachment
לאוס מדיה ואינטראקטיב פועלים בפרוייקטים המביאים את העסק למקום חדש וממתקדם יותר מבחינה עיסקית. אנו נבנה אסטרטגייה שיווקית אשר תמנף את העסק ויגדיל את הכנסותיו. בתהליך בניית האתר אנו נעבוד על ערך מוסף שיש לחברה להציע אשר יותאם לאופי החברה, למטרות וליעדים אשר יקבעו מראש.

תהליך בניית ועיצוב האתר הוא תהליך אשר קורה בשלבים שעוברים מאוד מהר ומבלי שתשימו לב אנשינו המקצועיים והמיומנים יקימו עבורכם אתר ממוקד מטרה אשר יהיה מעבר לכל צפייה עבורכם.

לכל אחד מאנשי החברה שלנו תפקיד המיועד להשגיות ולהצלחת העסק שלך וכולם רתומים יחדיו להשגת היעדים והמטרות של החברה. עם שיתוף פעולה ביחד איתכם נוכל להגיע לנוסחא מנצחת אשר תמריא את העסק שלכם בזמן קצר.

עולם הדיגיטל

עולם הדיגיטל הינו תחום רחב שהתמצאות בו יכולה לתת מענה רב לקידום העסק שלך. ע"י שימוש באמצעים טכנולוגיים, שליטה בעולם הניו מדיה ועולם הדיגיטל אנו נצליח להשיג את היעדים העיסקיים של העסק שלך.

לאחר שנגדיר את המטרות של האתר נתחיל ביצירת סקיצות במסכים העיקריים וכך נגלה כיצד האתר ייראה בכל המימדים כגון: האינטרנט, טאבלטים ובסמארטפונים.

כיוון שכיום השימוש במסך המחשב אינו היחיד והנגישות לאינטרנט נעשית ע"י מכשירים רבים יש לבדוק מיהו קהל היעד על מנת להתאים את עיצוב ובניית האתר במידת הצורך למסכים קטנים יותר.

ייעוץ והתאמה

בתהליך בניית ועיצוב האתר יהיו קונפליקטים אשר יסתרו את מטרות העסק שלך ולכן אנו נבצע התאמות על מנת לפתור את הקונפליקטים. אנו נייעץ לחברה על דרכים חדשות של פעולות על מנת שהעסק יפעל טוב יותר כמו הכנסת שירות לקוחות, שיווק, מכירות, שרשרת אספקה וכו'.

בסוף התהליך אנו נציב בפניכם את האסטרטגיה השיווקית שלנו, תקבלו פירוט מלא וברור על דרך הפעולה שאנו מתכננים לנקוט. לאחר קבלת האישור ממכם על הדרך החדשה  אנו נמשיך לשלב הבא אשר מתמקד בחוויית משתמש (UX) וממשק משתמש (UI).

הצוות שלנו ידע לתכנן במיומנות רבה ובצורה מאוד ברורה את הUI – וה- UX אשר יגרמו למבקרי האתר לחוות חוויית גלישה איכותית וברורה ובעקבות כך ייווצר בקרב המבקרים אמון ואהדה בעסק שלך. 

Post has attachment
אתר אינטרנט הינו כרטיס הביקור לעסק ומשמש לחלון ראווה לבית העסק שלך. על מנת שאתר ישדר את המסר הנכון והמדוייק עליו לעמוד בקריטריונים הבאים:

ביצוע איפיון מקיף של האתר – להגדיר את המטרות השיווקיות של החברה, לבדוק מיהו קהל היעד, להכניס תכנים שיתאימו לקהל היעד ובכך להתאים את האסטרטגיה השיווקית.
קריאייטיב אפקטיבי – שימו לב לעיצוב האתר ולתוכן שבו ובדקו האם הם משרתים את המטרות שהציבה החברה. בנוסף בחנו האם הם עומדים ביעדים שהצבתם והאם העיצוב התדמיתי משרת זאת. חשוב מאוד שהתכנים באתר יהיו רלוונטיים ויניעו לפעולה ממשית.
חדשנות – בכל רגע נתון יש תזוזה ודברים חדשים קורים ומשתנים. כך גם פועלת  הטכנולוגיה. הטכנולוגיה כל הזמן משתנה ולכן יש להיות מעודכנים בשינויים המתרחשים בעולם ולא להישאר מאחור.
שימו לב כי יש שימוש באלמנטים חדשניים וטכנולוגיים אשר מעבירים למבקר האתר חוויית גלישה אשר גורמת לו להתרשם מהחברה כמי שיכולה לספק לו את השירות הטוב ביותר.

בנוסף מכיוון שסבלנות הגולשים מוגבלת יש לבנות את האתר בצורה נוחה וקלה לשימוש כך שניתן יהיה להתמצא באתר ביתר קלות. 

לאוס מדיה ואינטראקטיב חברה לבניית אתרים תספק לכם שירות שילווה אתכם מההתחלה של הקמת האתר. נבצע יחד את איפיון האתר נגדיר יעדים ומטרות ונבנה עבורכם אתר קריאטיבי עם תוכן שיווקי שיהיה רלוונטי, יעיל ומניע לפעולה.

מאחרוני שנים רבות של ניסיון וקהל לקוחות מרוצה אשר יעיד על הצלחות העסק שלהם ועל נסיקה גבוהה באחוזי המכירות.

אנו משתמשים באמצעי הטכנולוגיה מהמתקדמים ביותר ומעצבים אתרים אשר מקנים חוויית גלישה היוצאת מגדר הרגיל עם אפקטים ואלמנטים אשר גורמים למבקר האתר לתת אמון ואהדה על החברה ועל השירותים שהיא מספקת.

לאחר בניית אתר אשר ייצג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם לצאת לעולם בגאווה אנו נלווה אותך ונספק עבורך בהתאמה אישית, שירותים רבים וזאת כדי לייצר עסק משגשג ופורה.

מבין שרותינו : קידום אתרים אורגני, קידום ממומן, קידום האתר ברשתות חברתיות, יצירת אתר תדמיתי, יצירת דפי נחיתה ועוד.  

Post has attachment
מה כדאי לשאול לפני שבוחרים חברה לבניית אתרים?

הרגע הזה שמגיעים להחלטה שצריך לבנות אתר או לחדש את האתר הקיים הינו חלק משמעותי בטיפול היום יומי של שיווק העסק, בעלי עסקים רבים נאלצים להתמודד עם סיטואציה לא פשוטה כאשר עליהם למתג את עצמם בעולם האינטרנט ולמעשה להביא את העסק למיצוי הפוטנציאל העסקי.

אנו בלאוס מדיה ואינטראקטיב, מומחים בבניית אתרים לעסקים, הקלנו עליכם בקבלת ההחלטה הגורלית ובחרנו עבורכם את מיטב השאלות (והתשובות) אשר תצטרכו לדעת ברגע שתהיו מעוניינים להביא את העסק שלכם לקדמת הבמה בעזרת חברה לבניית אתרים.

איך הזמינות? שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 12 חודשים בשנה!
איך הביצועים? תיק עבודות מרשים בצירוף מכתבי המלצה מלקוחות!
איך האבטחה? מידע מאובטח ומוצפן למען ביטחון הגולשים באתר!
איך יחסי ההמרה? חתירה לביצועים מובילים בתעבורה של הגולשים!
איך מתבצע התשלום? פריסה נוחה וידידותית של תשלומים!
מה התהליך? אפיון מדוקדק על מנת להביע את הדרישה בצורה המושלמת!
מה הלו"ז? התחייבות לכמות מדויקת של ימי עסקים עד רגע העלייה לאוויר!
כמובן שיש עוד המון שאלות לפני שבוחרים בחברה לבניית אתרים ואנחנו נשמח לתת לכם את התשובות, תוכלו תמיד להתקשר אלינו לכל שאלה שעולה לכם וייעוצי השיווק המוסמכים שלנו יכווינו אתכם לעבר המטרה! בניית אתר מקצועי לעסק שממיר לקוחות חדשים בכל.

עיצוב, אם אנחנו שמים אליו לב או לא, נמצא תמיד בכל דבר. בכל מקום.

אם אנחנו אוהבים משהו שאנחנו רואים, אם אנחנו מרגישים שהדימוי מדבר אלינו, מרגש אותנו, מפתיע אותנו – סימן שעומד מאחוריו עיצוב טוב.

המטרה שלנו, היא קודם כל להיכנס לראש של הלקוח, ולעצב עבורו ועבור המשתמש את החוויה אותה אנחנו מבקשים להעביר. אין תבנית או נוסחה אחת נכונה לפיה צריך או כדאי לעצב, כיוון שעיצוב הוא דבר דינמי. הוא חייב להיות דינמי. 

עיצוב לא טוב בולט לפעמים יותר מאשר עיצוב טוב. כשאנחנו רואים עיצוב שלא עושה לנו את זה, שהוא מכוער בעינינו, שהוא לא ברור, לא קריא, מבולגן, לא מעביר את המסר – הוא גורר אחריו למטה את כל הכוונות הטובות.
עיצוב לא טוב יכול להפיל איתו עסק שלם.

תהליך העבודה על עיצוב הוא תהליך משותף בין הלקוח ובין הגרפיקאי. הוא מעין מסע מזורז להכרת העסק, להבנת המשתמש ולהבנת בני-אדם בכלל.
זו עבודה המצריכה יצירתיות, חשיבה מקורית ומקצועיות ואלה הערכים המובילים אותי בעשייה.

Post has attachment
בניית אתרים בחיפה

לאוס מדיה ואינטראקטיב, אנו ממוקמים באזור חיפה. אנו מספקים שירות נרחב בעולם הדיגיטל תוך דגש על מקצועיות, התאמה אישית, אמינות ועמידה ביעדים.
בעידן שבו המדיה הופכת ליותר ויותר מרכזית הצורך באתר שיווקי הינו הכרח על מנת ליצור עסק מצליח. החשיפה האינטרנטית מביאה מבקרים חדשים ופותחת אפשרויות רבות שחנות או משרד אינם יכולים לספק.

בניית אתר

לאוס מדיה ואינטראקטיב מתמחה בבניית אתרים ועובדת עם  מערכות ניהול תוכן נוחות, פופולריות והמתקדמות ביותר כגון: WordPress  ו Joomla אנו מתעדכנים בכל עת בשינויים הבינלאומיים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כגון: Css3 , HTML5 ו JQUERY ואנו מבצעים התאמה של האתרים לרוב הדפדפנים, מנועי חיפוש ומערכות הפעלה.

בניית האתר נבנית באיכות גבוהה תוך חשיבות רבה, לספק שירות שיהיה מקצועי והטוב ביותר.

עיצוב האתר

אנו נדאג לעיצוב אתר איטראקטיבי אשר יהיה קל ונוח לשימוש, יעביר מסר שיווקי ויניע למכירה ויעוצב באופן שימשוך את תשומת לב המבקרים, יסקרן אותם ויגרום להם להישאר ולחקור את האתר ולתוכן שיש לאתר להציע. שימוש באמצעי טכנולוגיה מתקדמים יביאו לחווית גלישה מעניינת וקלה ולשימוש.

ההשקעה שלנו בעיצוב האתר בין אם ע"י סקירה של המתחרים של האתר בארץ ובחו"ל ובין אם התאמה לקהל היעד, מביאים להצלחה והשגת היעדים של החברה שהיא ההנאה הגדולה ביותר שלנו.

עיצוב האתר חדשני, ידגיש את הייחודיות של העסק שלך, יבדיל אותך מן המתחרים וישמור על המיתוג העסקי. בנוסף אנו נעביר מסרים שיווקיים אשר יניעו לפעולה.

איפיון האתר

אפיון אתר הינו שלב ראשוני ומהותי אשר חוסך זמן רב והופך את בניית ועיצוב האתר לממוקד ומדוייק יותר. באיפיון האתר אנו נשב יחד ונגדיר את המטרות של האתר, נבחן מיהו קהל היעד ונתכנן אסטרטגיה שיווקית אשר תשיג את היעדים ותעוצב בהתאם לקהל היעד.

איפיון אתר אינטרנטי עוזר בחלוקה של התוכן בצורה אופטימלית ויעילה. שלב זה מאפשר ללקוח להיות יותר מעורב בתיכנון האתר ולשותף בהצלחה.

אנו מזמינים אתכם ליצירת קשר לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום!
Wait while more posts are being loaded