Profile cover photo
Profile photo
אלכס שר
73 followers -
כלכלת המשפחה בגובה העיניים
כלכלת המשפחה בגובה העיניים

73 followers
About
Posts

Post has attachment
להיות עצמאי בישראל זה לא דבר קל, זאת עובדה! כל האחריות עלינו וגם אנחנו צריכים לדאוג לכל התחומים לבד לרבות התנהלות כלכלית נכונה בעסק. אף אחד לא יעשו זאת במקומנו.
מצד שני, יש כאלה שפשוט לא מסוגלים להיות שכירים ואז יש להם 2 בחירות: להתגלגל מחודש לחודש ולקוות לטוב (מה שהרוב עושים) או לדאוג לניהול הפיננסי של העסק בצורה אפקטיבית בין אם הם עושים את זה לבד או נעזרים ב ייעוץ כלכלי לעסקים.
נשמע לכם מוכר? האם אתם מרגישים שהתנהלות כלכלית בעסק שלכם (או של החברים שלכם) הייתה יכולה להיות הרבה יותר טובה ומדויקת?
בסרטון הקצר שהקלטתי עבורכם בערוץ YouTube שלי, אני חולק כמה טיפים לעצמאים שמהניסיון שלי מתוך תהליכי ייעוץ כלכלי לעסקים, עובדים מצוין ומביאים לתוצאות מצוינות בקרב הלקוחות שאני מלווה בשנים האחרונות.
סקרנים לדעת במה מדובר? צפו בסרטון הבא וגלו איך זה עובד!
תרגישו חופשי לשים לייק על הסרטון, להגיב וגם לשתף!
https://youtu.be/1DlBwsBFFy8
===
אהבתם? שתפו את הסרטון עם החברים שלכם. רוצים לקבל ממני עוד המון טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית על התנהלות כלכלית נכונה? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את מדריך הבזק "5 צעדים פשוטים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה", שיעזור לכם לשפר בצורה משמעותית את כלכלת בית שלכם – במתנה ממני ולגמרי בחינם.
http://landing.alexsher.co.il/free-guide-5-steps-to-financi
===
רוצים להירשם לפגישת אבחון כלכלי? חייגו לקבלת פרטים נוספים
072-3281626
Add a comment...

Post has attachment
הרבה פעמים אנחנו מאוד שואפים להצלחה בחיים במגוון תחומים שחשובים לנו אך מרגישים שיש דברים שלא תלויים בנו, כאשר לסביבה יש השפעה מכרעת איך החיים שלנו נראים בסופו של דבר.
האם זה משמע לכם מוכר?
האם קרה לכם שהרגשתם איך הסביבה הקרובה שלכם מכתיבה לכם איך לחיות גם אם אתם חושבים אחרת ורוצים לנוע לכיוון השני?
בסרטון הקצר שהקלטתי עבורכם בערוץ YouTube שלי, אני אגלה לכם את הקשר בין הצלחה בחיים לצנצנת של מלפפונים חמוצים! סקרנים לדעת על מה אני מדבר? צפו בסרטון מיד וגלו את כל התשובות!
תרגישו חופשי לשים לייק על הסרטון, להגיב וגם לשתף!
Add a comment...

Post has attachment
7 מיליארד אנשים בעולם רוצים להצליח בחיים בהרבה מאוד תחומים וזאת עובדה מוגמרת! יחד עם זאת, כל אחד מפרש הצלחה באופן שונה וגם לכל אחד יש את הדרך הייחודית שלו בדרך לשם.
האם גם אתם רוצים להצליח בחיים בכלל וברמה הכלכלית בפרט? האם חשבתם מה יכולים להיות התנאים הקריטיים להצלחה? האם ייתכן שיש תנאי #1 להצלחה כלכלית שהוא מעל כולם ומבטיח את הדרך המהירה ביותר?
בסרטון הקצר שהקלטתי בערוץ YouTube שלי, אני אספר לכם מה בעיניי התנאי הכי חשוב בדרך להצלחה כלכלית (ובכלל) שיכול לחסוך לכם מיליונים ולקרב את ההצלחה בעשרות שנים!
תרגישו חופשי לצפות בסרטון, להגיב וגם לשתף!
Add a comment...

Post has attachment
הרבה אנשים מתלוננים על כך שמצבם הכלכלי לא טוב, שיש יוקר מחייה שפוגע להם ברמת החיים, שהמדינה אשמה ועוד הרבה מאוד תירוצים חוץ מלקחת אחריות על מצבם הכלכלי ולהתחיל לעבוד קשה!
אלה שעברו את שלב התירוצים, מתחילים לחפש פתרונות פרקטיים איך להתקדם לעבר התנהלות כלכלית נכונה ורוצים לדעת מה בדיוק צריך לעשות.
נשמע לכם מוכר?
האם גם לכם יש את הרצון לדעת מה השלבים הדרושים שיש לעבור בדרך לסדר בניהול כלכלת המשפחה?
לשם כך, הקלטתי סרטון קצר של 10 דקות, בערוץ היוטיוב שלי, ובו אני אגלה לכם את 4 השלבים להתנהלות כלכלית נכונה?
Add a comment...

Post has attachment
הרבה אנשים חיים בתחושה שהכסף בורח להם בין האצבעות, במקום לשמש אותם לדברים החשובים להם. לפעמים, הם מרגישים שהכסף מנהל אותם במקום שהם ינהלו את הכסף ואת כלכלת הבית שלהם. נשמע מוכר? האם גם אתם רוצים להרגיש שאתם שולטים בהתנהלות הכלכלית שלכם, אלא שהעובדות בשטח מציגות מציאות אחרת? במאמר חדש שהעליתי לבלוג "קו הכסף", אני מעניק 3 טיפים פרקטיים במיוחד לניהול אפקטיבי של כלכלת המשפחה. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.
Add a comment...

Post has attachment
החוב של משקי הבית לבנקים עולה כל שנה כתוצאה מהתחייבויות חדשות שנלקחות ברמת הפרט והמשפחה. בעברית פשוטה קוראים לזה "משיכת יתר בחשבון הבנק" או בקיצור "מינוס", והבעיה הגדולה היא שהרבה מדי אנשים כבר לא יכולים לדמיין את ההתנהלות השוטפת שלהם ללא מינוס בחשבון… והם חיים על חשבון הרזרבות שאין להם. נשמע מוכר? האם גם אתם נשבעים כל חודש מחדש שמעכשיו תחיו אך ורק במסגרת היכולות הכלכליות שלכם, אבל נשברים עוד לפני אמצע החודש? השאלה איך לצאת מהמינוס עוברת לכם בראש? ומה הסיפור שאתם מספרים לעצמכם כשזה קורה? על 3 מיתוסים שתוקעים משפחות רבות במצב מעיק ומסוכן של משיכת יתר (ומה האמת שכדאי שתדעו) – במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.
Add a comment...

Post has attachment
"הר הכסף 2": איתור חשבונות בנק ופיקדונות לא פעילים
על פי אתר האינטרנט ביזפורטל, מונחים בחשבונות ובפיקדונות כאלה כ-9 מיליארד שקלים. קרוב לוודאי שבעלי החשבונות ובעלי הפיקדונות אינם מודעים לקיומם. כ-1.3 מיליארד שקלים מתוכם שייכים לנפטרים. קרוב לוודאי שהיורשים אינם יודעים עליהם.
בנק ישראל משיק מנוע חיפוש אינטרנטי לאיתור חשבונות כאלה. המנוע החדש מכונה "הר הכסף 2". "הר הכסף" הוא מנוע חיפוש של חסכונות פנסיונים אבודים, שהשיק משרד האוצר.
לפרטים ביחס לשירות החדש, שמומלץ לקוראים להשתמש בו אני מצרף קישור לדף המתאים באתר של בנק ישראל. לקריאת הדף לחצו על: הר הכסף 2.
Add a comment...

Post has attachment
רוצים לצאת מהמינוס, ללמוד התנהלות כלכלית נכונה, לבנות ביטחון כלכלי ארוך טווח למשפחה שלכם ולהחזיר לעצמכם את השקט הנפשי שאבד?
מדריך שכתבתי לא מזמן והשקתי אתמול יגלה לכם מה הן 5 הצעדים הפשוטים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה. בינתיים הוא ניתן להורדה בחינם אז השיגו עותק אחד גם לעצמיכם!
Add a comment...

Post has attachment
יותר ויותר משפחות מבינות שהדרך המהירה לצאת מהמינוס ולקבל שליטה אמתית על ניהול הכסף, עוברת דרך ניהול תקציב משפחתי. הבעיה היא שרוב הניסיונות לא מובילים לתוצאה הרצויה, בגלל שבדרך הן מפספסות כמה שלבים קריטיים. נשמע מוכר? האם גם אתם מנסים לשלוט בכסף שלכם בצורה יותר טובה בעזרת ניהול תקציב משפחתי אך עד היום לא הצלחתם? על 3 דברים שכל משפחה חייבת לדעת לפני שהיא מתכננת לעצמה תקציב משפחתי (ולמה זה כ"כ חשוב) - במאמר שהעליתי לבלוג שלי "קו הכסף". מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.
Add a comment...

Post has attachment
סקירה מעניינת לשוק המשכנתאות בתקופה האחרונה.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded