Profile cover photo
Profile photo
Центр реабілітації "Гармонія"
32 followers
32 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Цьогоріч ми святкуємо 10 річний ювілей діяльності ЦР "Гармонія". Дякуємо всім друзям, колегам, партнерам за спільну працю та діяльність.
Add a comment...

Post has attachment

В позачергову середу книголюби познайомились з творчістю американського поета Вільяма Карлоса Вільямса. Читали вірші в перекладах українською та російською мовами. Дивувалися, як поет помічає і описує найменші коливання природи,та довкілля і говорить з нами за допомогою образів і знаходить шлях до серця. Хоча спочатку ця поезія видавалась геть незрозумілою, але після деякого прочитання і роздумів, книголюби оцінили неймовірного автора Вільяма Карлоса Вільямса
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Питання яке турбує книгоманів присвячене зв'язку між автором та його творінням. Ніби відчуваючи це,до нас завітала Оксана Крижанівська з чудовою розповіддю про книги та життя.
Оксана зачепила одну тему:"Чи можливо читати книгу, насолоджуватись нею, знаючи що її автор в житті- є справжнісіньким чудовиськом, а божественний сплав літер геть не відражає його сутність. Думки гармонійців розділились.
І звичайно книголюби дізнались з перших вуст, про всеукраїнську мандрівну виставку «Читай зі смаком», що проходить в Центральній бібліотеці для дітей та юнацтва та цікавинки представлені на ній
Photo
Add a comment...

Post has attachment
До уваги наших клієнтів змінений графік щотижневих заходів у Центрі реабілітації "Гармонія". Детальнішу інформацію про кожен з заходів можна отримати за тел.: 507-504
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Не так давно ми змагались у багатоборстві,а тепер у повній готовності запрошуємо до осінньої СПАРТАКІАДИ 2018 серед людей з інвалідністю
Місце проведення: ТРЦ "Мегамолл" об 11.00 (відкриття), 17 жовтня
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Оголошуємо до цікавих екскурсій з "Гармонією". Особливо будемо раді школярам, студентам та всім кому просто цікаво.
📌розповіді про невідому доступність та для чого вона потрібна;
📌знайомство з програмами та проектами центру;
📌вас чекають цікаві екскурсоводи яких можна запитати що завгодно!!!
Записатись на екскурсію можна за телефоном: 507-504
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Новинки цього тижня. Запрошуємо ознайомитись і долучатись!
Photo
Add a comment...

🗓️ 9 жовтня (вівторок) о 14:00 запрошуємо усіх зацікавлених на зустріч із начальником відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Комісарчук Майєю Іллівною.

🔎❗ Тема зустрічі: "Порядок забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями та можливість отримання автомобіля як гуманітарної допомоги".
Add a comment...

Post has attachment
Цього вівторка наші книголюби досліджували творчість незвичного письменника сучасності-Террі Пратчетта та його серію книг "Дискосвіт"
Цитати з його книг не так часто можна помітити в стрічці соціальних мереж, але вони варті уваги за іронію та за своєрідну філософію героїв книг.
PhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
О 12-15 у програмі «Віч-на-віч» йтиметься про особливості організації та доступності вищої освіти для людей з інвалідністю. Про це та багато іншого ви дізнаєтесь, якщо налаштуєте свої приймачі на 88,6 FM у середу, 29 серпня.
Для тих, хто бажатиме долучитися до розмови, телефон студії – 55-29-76, а також мобільний – 068-115 – 66 - 75
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded