Profile cover photo
Profile photo
Рівнетеплоенерго
16 followers
16 followers
About
Posts

Post has attachment
Щиросердно вітаємо вас з визначними національними святами – Днем Державного Прапора та Незалежності України!

Нехай ці святкові дні подарують усім нам національну єдність, незламну відвагу та щирий патріотизм у відстоюванні державних інтересів, захисті свободи та незалежності нашої держави, переможний дух і відчуття господарів на нашій рідній квітучій землі.
Бажаємо вам міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, достатку, мирного безхмарного неба, щедрої долі та Божого благословення.

Вшановуючи багатовікову історію українського державотворення та державної символіки незалежної України, зичимо, щоб мрія про краще майбутнє надихала кожного з нас на нові звершення в ім’я вільної, сильної, соборної, демократичної, миролюбивої та незалежної європейської України, відкритої для всього світу!

#rivneteploenergo #rivne #рівне #рівнетеплоенерго #україна #деньпрапора #деньнезалежності
Переглянути вітання на сайті: http://rivneteploenergo.com/svjata-dnja-derzhavnoho-prapora-ta-nezalezhnosti-ukrajiny/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
...нині приладами обліку тепла оснащено вже 97% будинків у місті. Лишилось 36 будинків, де немає технічних можливостей, щоб влаштувати лічильник тепла. Здебільшого це малоповерхові старі будинки без підвальних приміщень або цоколів, де ввід теплової мережі розташований безпосередньо під підлогою помешкань...

Читати далі: http://rivneteploenergo.com/heat-meters-final-touch #rivne #rivneteploenergo #рівне #рівнетеплоенерго
Add a comment...

Post has attachment
Під час різдвяних морозів, коли стовпчик термометра вночі опускався до мінус 20°C, мешканці деяких будинків Рівного потерпали від холоду у їхніх квартирах. Отже, після свят на адресу Газета "Сім днів" надійшло чимало нарікань, які стосуються як подачі в їхні оселі тепла, так і отриманих від теплопостачального підприємства рахунків за надані ним послуги. Відповіді на окремі (найбільш поширені) запитання наших читачів редакція попросила надати директора ТОВ "Рівнетеплоенерго" Степана КОРОПЕЦЬКОГО.
Читати інтерв'ю: http://rivneteploenergo.com/counter-zero-jan17 #rivne #rivneteploenergo #Рівне #Рівнетеплоенерго #7dniv
Add a comment...

Post has attachment
Враховуючи численні звернення представників засобів масової інформації на адресу ТОВ «Рівнетеплоенерго», спричинених поширенням сюжетів «П’яні кочегари залишили без опалення частину Рівного», офіційно повідомляємо, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» не має жодного відношення до подій, відображених у зазначених вище сюжетах.

З метою з’ясування всіх обставин ситуації, що склалася, та отримання коментарів, пропонуємо представникам ЗМІ звертатися з відповідними інформаційними запитами на адресу суб’єкта господарювання у сфері теплопостачання – ТОВ «УКРТЕПЛО РІВНЕ».

Джерело: http://rivneteploenergo.com/uvahy-predstavnykiv-zmi/ #rivne #рівне
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
У грудні поточного року на виконання вимог вказаної Постанови ТОВ «Рівнетеплоенерго» проведено перерахунки за попередні (жовтень-листопад 2016 року) та поточний звітні місяці мешканцям багатоквартирних житлових будинків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, на підставі середньозважених для м. Рівного показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду (жовтень, листопад, грудень 2016 року), виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії, які перебувають на абонентському обліку ТОВ «Рівнетеплоенерго», зокрема:

# жовтень 2016 року (11.10-31.10.2016) – 11,928 грн/кв.м;
# листопад 2016 року – 21,147 грн/кв.м;
# грудень 2016 року – 27,602 грн/кв.м.

Інформація про проведені перерахунки буде відображена в рахунках за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання за грудень 2016 року, які надійдуть на адресу споживачів на початку січня 2017 року.

Детальніше: http://rivneteploenergo.com/provedeno-pererahunky-2016
Add a comment...

Post has attachment
У зв’язку із завершенням календарного року, закриттям звітного місяця, проведенням звірки, просимо відповідальних осіб зафіксувати та повідомити показники будинкових приладів обліку теплової енергії у термін до 23.12.2016 включно.

Детальніше: http://rivneteploenergo.com/uvaha-povidomte-pokaznyky-pryladiv-obliku/ #rivne #rivneteploenergo #рівне #рівнетеплоенерго
Add a comment...

Post has attachment
Платіть за послугу теплопостачання — онлайн без комісії!

Завітайте у свій Особистий кабінет на офіційному сайті ТОВ «Рівнетеплоенерго» та оплатіть спожиті послуги за допомогою платіжного сервісу LiqPay, який має такі беззаперечні переваги:

• Платіж можна здійснити без черг, у будь-який час доби та в будь-якому місці, де є доступ до мережі Інтернет.
• Приймання платежів здійснюється у безготівковій формі за допомогою пластикових карток VISA та MasterCard. Банківська комісія відсутня.
• Сервіс дозволяє під час оплати додатково зазначити показники лічильника(ів) гарячої води для відображення інформації про фактичне споживання.
• Після успішного проведення платежу можна отримати й роздрукувати квитанцію про оплату з підписом та відбитком печатки, що має юридичну силу.
• Сервіс має високу ступінь безпеки завдяки використанню захищеного з’єднання та одноразових SMS-паролів.
• Власне оплата триває лічені хвилини.

http://rivneteploenergo.com/liqpay #rivne #рівне #rivneteploenergo #рівнетеплоенерго #liqpay
Add a comment...

Post has attachment
Діяльність атестованої електротехнічної лабораторії забезпечує надійну й ефективну роботу та експлуатацію електротехнічного обладнання ТОВ «Рівнетеплоенерго».
Запрошуємо до взаємовигідної та чесної співпраці!
#rivne #рівне #rivneteploenergo #рівнетеплоенерго
Більше інформації: http://rivneteploenergo.com/etechlab

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded