Profile cover photo
Profile photo
Радник в сфері державних закупівель
30 followers
30 followers
About
Радник в сфері's posts

Post has attachment
#Поради_від_Радника
Чи має право замовник вносити зміни до тендерної документації в частині зміни предмета закупівлі та його очікуваної вартості?
Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник має право вносити зміни до тендерної документації увесь період подання пропозицій, тобто до закінчення строку подання тендерних пропозицій, проте, крім випадків, які спричинять необхідність внесення змін до річного плану закупівель (зміна предмета закупівлі, очікуваної вартості).
Це пов'язано з тим, що замовник може вносити зміни до річного плану до початку відповідної закупівлі, про що зазначено в листі МЕРТУ (№ 3302-06/29640-06 від 14.09.2016).
Якщо такі зміни потрібно внести, то доведеться відміняти процедуру закупівлі, вносити до річного плану нову закупівлю з виправленим предметом закупівлі і очікуваною вартістю закупівлі та розпочинати нову закупівлю.
Детальніше із цим листом та коментарями редакції журналу можна ознайомитись у випуску журналу № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 38–41 та у випуску журналу № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34–37.
#SmartTender #закупівлі #радник #поради #розумні_закупівлі

Post has attachment
Звертаємо вашу увагу на те, що у зв'язку з припиненням діяльності Комісії з розгляду зверень було внесено зміни до наказу ДП "ПРОЗОРРО" №35 (Порядок допорогових закупівель).
Наказ ДП "ПРОЗОРРО" № 49 від 20.06.2017 року https://drive.google.com/file/d/0ByerUpxzQgdBT1phX0QwSWs5Um8/view?usp=sharing Про внесення змін до порядку здійснення допорогових закупівель.
https://prozorro.gov.ua/news/shodo-zmin-v-nakaz-35

Post has attachment
Парламент прийняв Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»

Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», який визначено одним з ключових законів у реформі енергоефективності.
Закон регулює відносини, що виникають у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель з метою підвищення рівня енергетичної ефективності будівель з урахуванням місцевих кліматичних умов та забезпечення належних умов для проживання та/або життєдіяльності людей у таких будівлях.
За словами Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубко, цей Закон запроваджує енергетичну сертифікацію, із визначенням класу будівлі за європейською шкалою та рекомендаціями зі зменшення енергоспоживання, встановлює правила атестування енергоаудитората їхню відповідальність. Очікується, що введення в його дію стимулюватиме споживачів заощаджувати ресурси, наблизить Україну до європейського рівня послуг та відкриє ринок енергоаудиту.
Важливі новації документа – фіксація нормативно-правових засад для незалежного моніторингу сертифікатів енергоефективності будівель, а також – відповідальності за порушення законодавства у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель.
Законом також внесено відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів «Про рекламу» та «Про регулювання містобудівної діяльності».
Геннадій Зубко відзначив, що документ спрямовано на виконання зобов’язань України з імплементації у національне законодавство вимог відповідної Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС.

(за матеріалами прес-службиВіце-прем'єр-міністра України)

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250090873&cat_id=244276429

Post has attachment
Підсумки навчання 12-14 червня 2017 року на тему: «Поглиблене навчання за Законом України “Про публічні закупівлі”: від перших кроків до проведення процедур та основної практики. Особливості роботи з майданчиками, веб-порталом prozorro.gov.ua та модулями аналітики у закупівлях»

Post has attachment
Прямий договір замість переговорної процедури: чи можливо та за яких умов?

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded