Profile cover photo
Profile photo
РЕНОМЕ-СМАРТ
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
23 листопада 2015 року компанії Diebold та Wincor Nixdorf оголосили про злиття. Новоутворена компанія отримає назву Diebold Nixdorf.

Ключові моменти угоди:

1) Це злиття двох компаній, які стають більш потужною об’єднаною компанією, вендором з найбільшою часткою світового ринку. Перспективою є спільний бізнес із новими можливостями.

2) Структура угоди підкреслює рівноправність кожної сторони. Об’єднана компанія матиме 2 штаб-квартири (Огайо та Падерборн) та спільний керівний орган, який складатиметься з 4-х представників Wincor Nixdorf та 4-х представників Diebold. Енді Меттс (Andy W. Mattes) із Diebold обійматиме посаду генерального директора, Еккард Хайдлофф (Eckard Heidloff) з Wincor Nixdorf – посаду президента.

3) У напрямках діяльності головуючі ролі розподіляться у наступний спосіб:
- обладнання - підрозділ Wincor Nixdorf у Німеччині,
- програмне забезпечення – підрозділ Wincor Nixdorf у Нідерландах,
- сервіс – підрозділ Diebold в Огайо, США.

4) Процес злиття триватиме до кінця 2016 року. В цей час проводитиметься отримання необхідних дозволів (в т.ч. антимонопольних комітетів) та оформлення всіх документів. До завершення процесу Wincor Nixdorf та Diebold лишатимуться самостійними компаніями.

5) З 2017 року стартують спільні проекти та народжуються нові спільні продукти.

6) Затверджена раніше 3-річна програма розвитку Wincor Nixdorf, існуючі продукти та їх підтримка лишається незмінною.


Ознайомитись із офіційним (http://goo.gl/N6XxQN) та розширеним (http://goo.gl/TPWXjc) прес-релізами можна на сайті компанії Wincor Nixdorf.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Згідно з результатами дослідження три чверті з ТОП-50 банків за кількістю активних платіжних карток надають своїм клієнтам можливість керування рахунками через інтернет-банкінг, і половина має мобільні додатки для iOS та Android.

Три банки мають сайт інтернет-банкінгу з адаптивним інтерфейсом, що коректно та якісно відображатиметься на екрані будь-якого пристрою (комп’ютера, ноутбука, планшета чи телефона).

За 2 роки кількість мобільних додатків зросла майже у 4 рази.

Вцілому, банки вибрали 2 підходи:
1. Власні мобільні додатки,
2. Використання «агрегаторів», серед яких можна виділити додатки розробки БІФІТ (iOS та Android) та УкрКарт (лише Android). Кожен з додатків дозволяє керувати рахунками близько 10 банків.

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ разом із своїми клієнтами реагує на зміни ринку. Саме тому ми розробили спеціалізований додаток - Smart Info. Він дозволяє банку інтегрувати дистанційні послуги до смартфонів своїх клієнтів.

Інтерфейс додатку дає змогу банку кастомізувати інтерфейс відповідно до корпоративного стилю, а також самостійно змінювати контент для відображення.

СПРОБУЙТЕ SMART INFO БЕЗКОШТОВНО
Проскануйте QR-код або заватажте демо за лінком
www.renomesmart.com/bankinfo/download.html

*Дослідження проведене у квітні 2015 року. Класифікацію банків здійснено на базі інформації від НБУ по кількості активних платіжних карток станом на 01.01.2015. Не враховувались банки у стані ліквідації та з тимчасовою адміністрацією.

Переглянути новину на сайті renome-smart.com - http://goo.gl/tzCQn0
PhotoPhotoPhoto
2015-09-29
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
У липні 2015 компанія «РЕНОМЕ-СМАРТ» впровадила корпоративний стандарт для сервісних інженерів регіональних центрів обслуговування (РСЦ). Відтепер в компанії встановлено чіткі вимоги для зовнішного вигляду інженерів, правила поведінки та спілкування з клієнтами.

Згідно з результатами проведеного згодом опитування, працівники відзначають позитивні аспекти цього рішення. Адже в першу чергу клієнти почали більш поважно ставитись та краще ідентифікувати «РЕНОМЕ-СМАРТ» як сервісну компанію. Це важливий крок у розвитку та покращенні якості обслуговування. Компанія й надалі дбатиме про якість надання послуг та підвищення рівня задоволеності споживачів.

Просимо повідомляти про факти невідповідності зовнішнього вигляду інженерів та інші скарги стосовно сервісного обслуговування за телефоном +380 (362) 69-34-81 або banking@renome.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Union Standard Bank став ближчим до своїх клієнтів та запустив перші цілодобові АТМ у своїй мережі на яких доступна функція валютообміну 3-х основних валют - евро, долар та рублі.

На сьогоднішній день валютообмінні АТМ розташовані в аеропорту Жуляни, та новому терміналі D аеропорту Бориспіль.

Як працює готівковий валютообмін на банкоматі:
Банкомат – це ідеальний пристрій з майже 100% часом доступності та режимом обслуговування 24/7. Це є перевагою для банку, та особливо зручно для пасажирів нічних рейсів.
Курс валют в банкоматі відповідає курсу в касах банку, а перелік дій для обміну валюти дуже простий. Інтерфейс адаптований для проведення необхідної операції, достатньо лише слідувати інструкціям на екрані банкомату.
Для додаткової зручності клієнтів, бакномат приймає пачку до 40 купюр. Для прикладу, це дозволяє обміняти $150 за одну транзакцію замісь проведення 4-6 транзакцій по одній купюрі.
Для видачі решти по операції, банкомат обладнаний спеціальною касетою, що містить купюри номіналом 1 грн. Також, існує можливість перерахувати решту або її частину на благодійність.

Олег Могильний, керівник управління готівкових операцій:
"Переваги клієнта беззаперечні, адже банкомат володіє англійською, та доступний в будь-який час доби. Збільшення точок обслуговування, та менший час на здійснення операції обміну, на відміну від каси банку, дозволяє Клієнту уникнути черг."

За результатами успішного впровадження, Банк надалі планує розширювати функціональність та розвивати мережу таких банкоматів в інших точках Києва та України.

Технічна сторона валютообміну на банкоматі побудована на базі ПЗ «TоMaS» розробки РЕНОМЕ-СМАРТ, яке інтегрується до АБС банку та відображає валютообмінні операції банкомату в ОДБ.

Наталія Полякова, директор РЕНОМЕ-СМАРТ:
"Можливості «TоMaS» дозволяють значно розширити функціонал банкомату. В ході спільного проекту, перелік операцій на банкоматах Юніон Стандард Банку буде збільшено. Найближчим часом ми очікуємо запуск видачі готівки з карток МПС, платежі на інші організації (поповнення мобільного, сплата штрафу аеропорту тощо).
Ми сподіваємось, що досвід та компетенції РЕНОМЕ-СМАРТ допоможуть Банку побудувати додатковий канал обслуговування клієнтів з максимальним рівнем сервісу."

Переглянути новину на сайті renome-smart.com - http://goo.gl/dr8YqS
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Департаментом досліджень та розробки компанії РЕНОМЕ-СМАРТ завершено тестуваня електронного депозитного сейфу із купюроприймачем Giesecke & Devrient GmbH, перевагами котрого є прийом купюр пачками до 400 шт. та висока швидкість обробки банкнот - до 600 БН/хв.

Нова модель сейфу отримала маркування ES 3001, а перша партія пристроїв з новим купюроприймачем вже готова до промислової експлуатації.

Докладну інформацію про сейф, буклет та технічні характеристики можна отримати в аккаунт-менеджерів за телефонами: +380 362 69-34-34, +380 44 237-70-91, або відправивши запит на sales@renome.ua.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Заступник начальника ДСОБТ Дмитро Мухін взяв участь у "Школі сервісу" kmbs від Анастасії Владичинської, яка тривала впродовж 2-х днів у місті Рівному (31 липня та 1 серпня). Навчання розраховане на керівників, які усвідомлюють важливість сервісу і прагнуть зрозуміти, що це дає і як вимірювати результати.

Програма покликана передати знання:
- чіткої схеми для впровадження чи покращення систем обслуговування, якою користуються світові сервісні компанії
- чіткого уявлення про те, як робота компанії з клієнтами впливає на доходи і на видатки компанії
- всіх необхідних інструментів для втілення системи сервісу у своїй компанії.

Це вкотре підтверджує намір компанії РЕНОМЕ-СМАРТ підтримувати якість надання сервісних послуг на найвищому рівні.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
В рамках пілотного проекту, в Дніпропетровській філії Альфа-банку успішно працює електронний сейф ES 3000 виробництва РЕНОМЕ-СМАРТ.

Модель ES 3000 - це старша модель в лінійці електронних сейфів, яка обладнана пакетним купюроприймачем зі швидкістю прийому до 400 купюр/хвилину. Додатковою перевагою є автоматична валідація бонкнот та відбраковка зношених, забруднених та фальшивих купюр у спеціальний лоток, без зупинки процесу прийому.

Завдяки цьому клієнти отримують значно вищу швидкість обслуговування.
 
Докладна інформація про електронний сейф ES 3000 на нашому сайті: http://goo.gl/aqYMc4
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Департаментом дослідження та розробки РЕНОМЕ-СМАРТ створено спеціалізовану версію інтернет-браузеру для платіжних кіосків.

Браузер побудований на двіжку Google Chrome та адаптований для користування на тач-екранах.

Дана розробка дає можливість банкам "вбудувати" звичайну веб-версію інтернет-банкінгу до пристроїв самообслуговування. Перелік доступних доменів зазначається у файлі конфігурації, а для зручності користування створена екранна версія клавіатури.

Виклик браузеру здійснюється з програмного меню, а функціонал розроблений таким чином, щоби давати можливість запускати та згортати вікно браузеру з управляючого ПЗ самого терміналу.

Переглянути новину на сайті РЕНОМЕ-СМАРТ: http://goo.gl/g9Vv9A
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У квітні 2015 року банк Credit Agricole розпочав промислову експлуатацію системи управління готівкою CashLAB розробки РЕНОМЕ-СМАРТ.
 
Кожного місяця підключалось по одній дирекції. Станом на сьогодні половина дирекцій банку працює за новою схемою управління готівкою в АТМ.
 
Завдяки використанню CashLAB, спеціалістам банку вдалося зменшити час простою банокматів без готівки на 73%. Одночасно з тим, на 120 тис. грн щомісячно зменшились витрати на обслуговування АТМ, що дозволяє швидко окупити придбання системи CashLAB.
 
Докладна інформація про систему управління готівкою в банкоматних мережах CashLAB на нашому сайті: http://www.renome-smart.com/banking/solutions/cash-management/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
З метою покращення якості обслуговування клієнтів Департаментом сервісного обслуговування банківської техніки ТОВ "РЕНОМЕ-СМАРТ" було впроваджено в дію "Корпоративний стандарт працівників регіональних сервісних центрів".

Корпоративний стандарт регламентує зовнішній вигляд інженерів, правила поведінки, взаємини всередині компанії, взаємодію з клієнтами та споживачами.

Це зайвий раз підтверджує, що компанія головною метою своєї діяльності ставить якість надання послуг для підвищення рівня задоволеності споживачів.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded