Profile cover photo
Profile photo
Dnipropetrovsk Chamber of Commerce and Industry
29 followers -
Днепропетровская торгово-промышленная палата (ДТПП) в соответствии с Законом, - негосударственная неприбыльная самоуправляемая организация, на добровольных началах объединяющая юридических лиц и граждан, зарегистрированных как предприниматели, а также их объединения.
Днепропетровская торгово-промышленная палата (ДТПП) в соответствии с Законом, - негосударственная неприбыльная самоуправляемая организация, на добровольных началах объединяющая юридических лиц и граждан, зарегистрированных как предприниматели, а также их объединения.

29 followers
About
Dnipropetrovsk Chamber of Commerce and Industry's posts

Post has attachment
Шановні металурги!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.
Ви, представники такої мужньої професії, відрізняєтеся особливим характером – міцним та надійним, як метал. Тож у відповідальний для нашої країни час економічних перетворень нехай він допомагає вам долати труднощі і досягати високих успіхів.
Високих вам виробничих результатів, вдалих проектів, вагомих інвестицій!

З повагою до вас
Колектив Дніпропетровської торгово-промислової палати
_______________________________________________________________

Dear metallurgists!

Receive our congratulations on the occasion of your professional day!
You - as representatives of such a courageous profession are distinguished by a special character - strong and reliable, like metal! At the time of economic reforms that our country overcomes, let it helps you to tide over difficulties and achieve high successes.
We wish you productive results, successful projects and significant investments!

With kind regards
The Dnipropetrovsk Chamber of Commerce & Industry team

Photo

Post has attachment
Українсько-Іракський бізнес-форум

Інформуємо, що 13 липня 2017 року в рамках візиту в Україну представницької делегації бізнесменів Іраку у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала, 4-ий поверх) відбудеться сьомий Українсько-Іракський бізнес-форум за участю українських і іракських підприємців, а також чергове засідання Українсько-Іракської ділової ради.

Делегацію очолює голова іракської частини Українсько-Іракської ділової ради пан Аббас Аль Нурі. У складі делегації також керівники регіональних торгових палат Іраку та низка провідних іракських компаній.

Сфери інтересів іракської делегації, зокрема, включають:

аграрний сектор, імпорт зернових культур, продуктів харчування, зокрема, соняшникової олії, борошна, м’яса птиці, імпорт будівельних матеріалів, медичного обладнання, продукції металургійного та хімічного комплексів України, обладнання для видобутку, переробки, транспортування нафти та газу, співробітництво в галузі освіти, тощо.

Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 09:30. Вартість участі у форумі – 360 грн. (включаючи ПДВ).

У разі зацікавленості прохання підтвердити свою участь, надіславши заповнену анкету учасника (додається), до Управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської ТПП на електронну пошту mes@dcci.org.ua або members@dcci.org.ua.

Анкета учасника та програма заходу доступні за посиланням http://www.cci.dp.ua/news-reader-ru/items/ukrajinsko-irakskij-biznes-forum.html

Photo

Post has attachment
Презентація економічного потенціалу Бразилії в Дніпрі

Запрошуємо бізнес регіону до участі в презентації економічного потенціалу Бразилії та можливостей розвитку українсько-бразильської співпраці, що відбудеться 2 серпня 2017р. в приміщенні Дніпропетровської обласної ради.

Зустріч відбудеться в рамках офіційного візиту Повноважного і Надзвичайного Посла Бразилії до м. Дніпро, відкриття Почесного консульства Бразилії в Дніпрі та Українсько-Бразильського центру в Університеті Митної Справи та Фінансів.

Мета заходу – активізація двостороннього українсько-бразильського співробітництва та налагодження коопераційних зв’язків, встановлення контактів між обома країнами, відкриття нових можливостей для бізнесу, сприяння розвитку торгових, економічних, культурних і наукових зв'язків.

В рамках презентації учасники зможуть отримати безпосередню інформацію про попит та цінову ситуацію на актуальних для них бразильських ринках, ознайомитись з культурою та бізнес-можливостями в Бразилії, отримати цінну інформацію щодо можливих сфер діяльності на території Бразилії.

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/7zQtgY

Довідки та консультації за телефонами: (056)374-94-12 (09, 10), mes@dcci.org.ua, відділ зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Щодо експорту продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар

Щодо експорту продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар

За інформацією від Міністерства закордонних справ України, повідомляємо про заходи, пов’язані з експортом м’ясної продукції до Держави Катар, а саме про необхідність отримання попереднього дозволу Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар на імпорт продуктів птахівництва та тваринництва (копія дозволу додається).

Вищезгаданий дозвіл стосується наступних продуктів:

- яловичини, телятини, буйволятини, верблюжа тини, баранини та будь-яких інших м’ясопродуктів, призначених для вживання людиною, незалежно від їх виду та способу обробки (охолодженого чи замороженого), а саме: цілих охолоджених чи заморожених туш, охолоджених чи заморожених частин туші, фаршу, сосисок, копченого м’яса, бастурми, нагетсів, бюргерів, ковбасних виробів, мортаделли, м’ясних котлет і виробів з тіста та м’ясної начинки, які містять м’ясо згаданих вище тварин;

- м’яса домашньої птиці (охолодженого, замороженого, цілого чи подрібненого, м’яса у вигляді сирого необробленого фаршу);

- сирих яєць, а також продуктів, до складу яких входять сирі яйця, що не підлягали жодній термічній обробці шляхом пастеризації, процедурі дезінфекції та не були приготовані будь-яким іншим способом.

Попередній дозвіл не вимагається для наступних продуктів:

- обробленого та приготованого м’яса птиці, такого як напівфабрикати сосисок, копченого м’яса, нагетсів, бургерів, ковбасних виробів, мортаделли, м’ясних котлет і виробів з тіста та м’ясної начинки, які містять м’ясо птиці, яйця та майонез, для приготування якого використовувалися яйця, що пройшли пастеризацію або дезінфекцію, чи для приготування якого використовувалися яєчний порошок;

- пастеризовані, дезінфіковані та порошкоподібні яйця, та продукти до складу яких входять пастеризовані, дезінфіковані та порошкоподібні яйця;

- інші продукти тваринництва, такі як молочні та кисломолочні продукти.

Окрім того, слід зауважити, що як і раніше, необхідна легалізація документів, пов’язаних з експортом продуктів до Держави Катар без пред’явлення дозволу, оскільки він використовується внутрішньо при в’їзді в Державу Катар.
Photo

Post has attachment
Запрошуємо до участі у 86-му Міжнародному Ізмірському ярмарку

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, 18-22 серпня 2017р. відбудеться 86-й Міжнародний Ізмірський ярмарок у м. Ізмір, Туреччина.

На ярмарці презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Подія має унікальні можливості створити синергетичну основу для представлення галузі енергетики з усього світу.

Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

Більше інформації за посиланням: http://www.cci.dp.ua/tl_files/data/files/Exhibitions/61310815_dod_86th_Izmir_International_Fair.pdf

У разі зацікавленості щодо участі у заході прохання звертатися до управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-12 (10, 09), e-mail: mes@dcci.org.ua, mesdcci@gmail.com.
Photo

Post has attachment
Шановні друзі, партнери,

вітаємо усіх з прийдешнім державним святом України - Днем Конституції.
У цей урочистий день будемо щиро вірити в реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Бажаємо здоров’я, щастя й віри у високе призначення та світле майбутнє України.

З повагою

колектив Дніпропетровської торгово-промислової палати
_________________________________________

Dear friends and partners,

congratulations to everyone on the occasion of the coming state holiday of Ukraine - the Constitution Day.

In this solemn day we sincerely believe in the real implementation of constitutional rights and freedoms, strengthening the welfare of our families and legal evolutionary development of our country.

We wish you health, happiness and faith in the high purpose and bright future of Ukraine.

With best wishes

Team of the Dnipropetrovsk Chamber of Commerce & Industry
Photo

Post has attachment
Школа бизнеса «Фабрика предпринимателей» при информационной поддержке Днепропетровской торгово-промышленной палаты приглашает Вас принять участие в бизнес-форуме DP.FORUM2017, который состоится 27 июля 2017 года в г. Днепр по адресу: пр. Гагарина, 26 (Аэрокосмический центр).

DP.FORUM2017 – это глобальное событие для бизнеса в г. Днепр. Каждый участник получит максимально интересные и полезные идеи для бизнеса от практикующих спикеров из успешных компаний (Созидатель, Carlsberg, Pr-maysternya, Право-Гарант, CFC), конкретные инструменты для упрощения операционной деятельности, новые тенденции on-line и off-line маркетинга, будут рассмотрены важные юридические и бухгалтерские вопросы влияющие на развитие бизнеса, полезные фишки для менеджеров компании, в частности по формированию сильной команды и мотивации сотрудников, и, конечно, будет уделено время IT-блоку с позиции управленца, без которого не может обойтись практически ни один бизнес-проект.

Олег Трякин, предприниматель, бизнес-тренер, основатель Школы Бизнеса «Фабрика предпринимателей», инвестор.

Тема доклада: Стратегии неизбежных продаж.

Тема доклада: «Стратегия голубого океана» - уникальность.

Леонид Турчин, генеральный директор АО «НПО «Созидатель». Заслуженный строитель Украины. Действительный член Академии строительства Украины. Член Совета директоров Украинской Строительной Ассоциации.

Тема доклада: Первый миллион компании. Инструкция к достижению цели.

Евгений Шевченко, СЕО CarlsbergUkraine Член совета директоров Американской торговой палаты. Ответственный член совета директоров комитета по вопросам пищевой промышленности Американской торговой палаты.

Тема доклада: Think Lokal: как глобальные компании строят локальные брэнды.

Дмитрий Шуманов, CEO PR maysternya. Преподаватель IMT-Academy. Специалист в сфере интернет-маркетинга.

Тема доклада: Тенденции развития социальных сетей в Украине. Особенности продвижения украинских компаний.

Роман Загрия, собственник и управляющий партнер юридической компании Право Гарант. Специалист в отрасли налогового права, реструктуризации и банкротства.

Тема доклада: Как не стать «жертвой» блокировки регистрации налоговых накладных?

Карина Голованова, управляющий партнер CFC, финансовый консультант, специалист по вопросам налогообложения.

Тема доклада: Как действовать если проверяющие уже за дверью?

Главная цель проекта – способствовать развитию бизнеса в стране, а также созданию новых рабочих мест.

В случае заинтересованности к участию в бизнес-форуме и по дополнительным вопросам просьба обращаться к организаторам по телефону: (098) 181-80-98, e-mail: biz.school.fp@gmail.com.

Регистрация на сайте: http://dp.fabrika.biz.ua

Для корпоративных клиентов действует специальные условия.

*Специальная цена действует до 10.07.2017г.
Photo

Post has attachment
Запрошуємо до участі у першій латиноамериканській виставці продуктів харчування та напоїв ALIMENT. AR 2017

Інформуємо вас про те, що виставкова компанія Аргентини Exponenciar, сформована двома найважливішими та найбільш відомими медіа групами країни Clarín and La Nación, з 30-ти річним досвідом проведення наймасштабніших виставкових заходів, організовує першу латиноамериканську виставку продуктів харчування та напоїв ALIMENT. AR 2017 (http://www.expoalimentar.com.ar/), що проводитиметься у виставковому комплексі Tecnopolis в Буенос-Айресі з 8 по 10 листопада поточного року.

Основна мета проведення заходу – промоція продуктів агропромислового комплексу країн Латинської Америки у світі, пошук та знайомство латиноамериканських експонентів з міжнародними покупцями.

ALIMENT. AR стане новим місцем зустрічі та В2В перемовин більш ніж для 1 000 покупців з усього світу.

В рамках заходу відбудеться LAC Flavors – діловий захід макро рівня, який запрошує понад 150 міжнародних покупців, переважно з Європи, Латинської Америки та Сполучених Штатів, сприяючи створенню ефективного діалогу з найбільш важливими учасниками галузі F&B, місцевими та міжнародними агентствами.

ALIMENT. AR - бізнес-платформа для торгових місій та глобальних покупців. Стратегія виставки включає в себе активну торгову промоцію, заохочуючи до співпраці покупців із нетрадиційних ринків, переважним чином з Близького Сходу, Африки, Азії та Південно-Східної Азії.

Під час виставки буде також працювати постійно діючий бізнес центр, де відбуватимуться ділові особисті та віртуальні знайомства між імпортерами, дистриб’юторами, мережами супермаркетів та латиноамериканськими експонентами.

Для того, аби отримати погодження та бути запрошеним аргентинським організатором, важливо заповнити заяву-учасника за формою, що додається.

ALIMENT. AR запросить тих міжнародних покупців, які дійсно мають відповідний профіль діяльності, гарантуючи ідеальне співвідношення між попитом та пропозицією, перспективні ділові зустрічі.

У зв’язку з цим, організатори будуть оцінювати кожну компанію-потенційного учасника, зокрема, визначати, наскільки корисна його участь для латиноамериканської сторони, а також, чи буде покриття фінансових витрат на участь повністю або частково. Кожна компанія-учасник буде окремо проінформована чи погоджена/не погоджена її участь організатором.

У зв’язку зі значимістю заходу, Дніпропетровська торгово-промислова палата формує ділову делегацію регіону для відвідування заходу. До участі запрошуються представники компаній-імпортерів.

Запрошуємо вас приєднатись до відвідування аргентинської столиці.

У зв’язку з обмеженим часом для реєстрації у заході, прохання якомога швидше повідомити про вашу зацікавленість та надати заявку на участь за формою, що додається до 23 червня п. р. засобами електронної пошти на адресу управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП mes@dcci.org.ua.

Довідки та консультації за тел.: (056) 374-94-12 (10, 09).

Заявка на участь доступна за посиланням: http://www.cci.dp.ua/tl_files/data/files/News/FORMULARIO.pdf

Photo
Wait while more posts are being loaded