Profile cover photo
Profile photo
Наш Хорол
15 followers
15 followers
About
Наш's posts

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол"
У НОМЕРІ №11 (93) від 09 червя 2017 р :
Photo

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол"
У НОМЕРІ №10 (92) від 26 травня 2017 р :
Photo

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол"
У НОМЕРІ №9(91) від 12 травня 2017 р :
Photo

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол" У НОМЕРІ №8(90) від 28 квітня 2017 року :
Photo

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол" У НОМЕРІ №7(89) від 14 квітня 2017 року :
Photo

Post has attachment

Приватне підприємство «Хорольська мехпекарня» вітає усіх хорольців та гостей міста з наступаючим світлим святом Воскресіння Христового. Хочемо побажати у цей день йти по життю з добрими мріями, високими прагненнями, відвертою надією, міцною мрією та великою любов’ю. Нехай ніжний аромат здобних кулічів, яскраві фарби та розписи крашанок, дзвінкий сміх та світлі посмішки близьких наповнять це свято справжнім дивом та чудовим настроєм!

Пропонуємо вам широкий асортимент великодньої випічки від хорольських майстрів за покращеною рецептурою!

ЗАПИТУЙТЕ В МАГАЗИНАХ МІСТА
Photo

Post has attachment
ЧИТАЙТЕ "Наш Хорол" У НОМЕРІ №6 (88) від 24 березня 2017 року :

- НАША СПІЛЬНА МЕТА - ПОЛІПШЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ МІСТА
- ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ - ДЛЯ РОЗВАГ, ЗДОРОВ'Я ТА ОКРАСИ МІСТА
- ЩОЙНО ПОЧАЛАСЯ ВЕСНА, А «КВІТОЧКИ» ВАНДАЛІЗМУ ВЖЕ РОЗКВІТЛИ!
- 30-РІЧЧЯ ХОРОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
- У ПОЛТАВІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ «ЕФЕКТИВНЕ ВРЯДУВАННЯ В ГРОМАДАХ – ЗАПОРУКА ПРИСКОРЕНОГО РОЗВИТКУ ПОЛТАВЩИНИ»
- ІЗ ЗАЛИ ЗАСІДАНЬ
- ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА!
- ПРАГНЕ ДОСЯГТИ В ЖИТТІ ПРОСТОГО ДИВА
- 22 БЕРЕЗНЯ ТАКСИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ СВЯТО
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тримайте руку на пульсі подій нашого міста - передплачуйте газету "Наш Хорол"!
Photo

Post has attachment
МАНДРИ СМІТТЯ ЗІ ЛЬВОВУ ДО ХОРОЛУ

Наразі про проблему «Львівського сміття» вже відомо майже кожному українцю, адже прояви зухвальства щодо його вивезення спалахують у різних куточках України. Зовсім неочікувано воно з’явилося і на нашому хорольському сміттєзвалищі, незважаючи на достатню суттєву віддаленість. Працівниками міського звалища сьогодні вранці, 27 березня 2017 року, виявлено гору сміття вагою близько 40 тонн, яка однозначно своїм габаритом відрізняється від стандартних 4-тонних об’ємів, що звозять сміттєвози комунального підприємства «Комунсервіс».

Про те, що сміття не місцеве, доводять знайдені залишки паперів, документів, чеків, квитанцій, візиток та інших паперових доказів, походження яких ведуть тоненькою ниткою саме до Львову. Сміттєві «злодюжки» таємно, скориставшись вихідним днем працівників хорольського сміттєзвалища в невизначений час доби, самовільно «погосподарювали» і безслідно зникли. Сподіваємось, що працівники поліції відреагують належним чином на скоєне адміністративне правопорушення, адже не хочеться повторення такого ганебного відношення. Зі свого боку, місцева влада в особі Хорольської міської ради, прохає місцевих жителів бути максимально пильними і при виявленні підозрілих великовагових та великогабаритних транспортних засобів звертатися на гарячу телефонну лінію поліції за номером 102 та КП «Комунсервіс»: з 8:00 до 17:00 – 33-1-81, а з 17:00 до 8:00 – 33-5-09.

У зв’язку із загостренням наболілої проблеми щодо вивезення сміття, також звертаємось до хорольців з приводу дотримання вимог правильного його сортування. Будь ласка, не викидайте гілки, листя, землю, перегній, відходи будівництва і ремонтів та інше непобутове сміття у контейнери з метою уникнення їх пошкодження і скорочення терміну експлуатації. Прохаємо складати такі відходи окремо поруч з контейнерами для можливості полегшення їх вивезення працівниками КП «Комунсервіс».
Photo

Post has attachment
ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТІВ ХОРОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ
РАДИ VII СКЛИКАННЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» ЗА 2016 РІК

5 лютого 2017 року відбулась звітна зустріч із виборцями Хорольщини, де міські, районні та обласні депутати від ВО «Батьківщина» відзвітували про свою роботу за 2016 рік. Пропонуємо ознайомитись із результатами роботи депутатів міської ради.

До складу Хорольської міської ради 7 скликання обрано 8 депутатів від політичної партії ВО «Батьківщина» в жовтні 2015 року.
Усі члени фракції з самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Хорольської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Усі беруть активну участь в роботі 4-х постійних комісій та засіданнях сесій Хорольської міської ради.
Основною складовою у здійсненні депутатської діяльності є робота з виборцями, людьми всіх категорій, обґрунтоване вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення справедливих пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. Також велика увага і реальна робота була проведена з покращення благоустрою міста спільно з КП «Комунсервіс».
Обранці виконують свої депутатські обов’язки безпосередньо на своїх виборчих округах. Зокрема, усі вони складають акти обстеження житлово-побутових умов проживання громадян, встановлюють факти проживання осіб без реєстрації чи не проживання за місцем реєстрації. Також складають характеристики виборцям за вимогою різноманітних інстанцій.

Не втрачається зв’язок з міською радою, куди представники партії «Батьківщина» направляють свої депутатські запити та звернення щодо вирішення різноманітних питань, які потім обговорюються на сесійних засіданнях чи вирішуються в робочому порядку.

ЗОКРЕМА:

Депутат Бойко Володимир Олександрович
Були направлені звернення щодо освітлення вулиць, облаштування дитячого майданчика та ремонту доріг по вул. Кобища.

Депутат Григораш Сергій Іванович
За його ініціативою підсипано щебінь для дорожнього покриття вулиці Чигринівка. Встановлено дитячий ігровий майданчик з п’яти складових елементів по вулиці Колоскова (колишня Будьонного). Брав безпосередньо участь у монтажних роботах, забезпечив придбання необхідних додаткових матеріалів для встановлення і облаштування майданчика. Здійснив депутатський запит щодо вирішення питання виконання ремонтних робіт на аварійно небезпечній ділянці частини мосту (в районі Петро-Павлівського ставку, перед розвилкою вулиць Чигринівка і Степанівка), з метою усунення руйнувань проїзної частини дороги і приведення її в належний технічно-експлуатаційний стан. Здійснив депутатське звернення щодо вирішення питання виконання ремонтних робіт проїзної частини дороги (вулиці Чигринівка, 61-63, Степанівка, 35-37). Взяв участь в обстеженні житлово-побутових умов проживання громадян, в обстеженні по факту проживання осіб за адресою без реєстрації та по факту не проживання за адресою по місцю реєстрації, з метою оформлення субсидії, пільг. Всього складено три акти обстеження житлово-побутових умов проживання громадян, один акт встановлення факту проживання особи без реєстрації та один акт встановлення факту не проживання особи за місцем реєстрації.

Депутат Керекелиця Валентина Миколаївна
Оскільки Валентина Миколаївна займає посаду секретаря Хорольської міської ради, то уся її робота пов’язана з діяльністю громади, покращенням умов проживання хорольців в усьому місті та, зокрема, в її виборчому окрузі. За звітний період з її ініціативи було відновлено освітлення в’їзду у мікрорайоні будинків 21Б, 23, 25, 27 та 29 по вулиці Незалежності. Влітку було започатковано та проведено свято мікрорайону вул. Незалежності. Продовжено облаштування дитячого майданчика, проведено конкурс на кращу клумбу, кращий під’їзд та кращу прибудинкову територію. Проведена робота щодо створення ОСББ в трьох п’ятиповерхівках, в одній з яких ОСББ зареєстровано, а в інших триває процес реєстрації. А до дорадчих органів міської ради, з її ініціативи, долучилися новостворені ради – підприємців, ветеранів, спортсменів та голів ОСББ.

Депутат Кривчун Володимир Миколайович
Протягом 2016 року займався благоустроєм та поліпшенням умов функціонування багатьох об’єктів не лише по його виборчому округу, а й в інших мікрорайонах міста та району. Встановлена огорожа дитячого майданчика по вулиці 1 Травня, встановлені грати на вікна комп’ютерного класу СШ№ 3, зроблено ремонт гарячого постачання та входів в будівлі ДНЗ «Малятко». Облаштовані ворота ДНЗ «Яблунька» та «Веселка», решітка та церковне приладдя Петропавлівського храму УПЦу м.Хорол. Зроблено ремонт входу до будівлі ФАП у с. Мелюшки, перехід та огорожа біля будинків по вулиці Незалежності, проходить постійна підтримка в технічних ремонтах Хорольської гімназії. А ще проводиться допомога пожежній частині щодо ремонту резервуарів, пожежного обладнання та виготовлення опалювального котла.

Депутат Луценко Сергій Михайлович
Веде достатньо активну депутатську діяльність. За звітний період, з початку обрання, з поважних причин був відсутній лише на одній сесії міської ради з 25-ти та на одному засіданні комісії. Спільно з ГО «Гостромисл», яку він очолює, за підтримки міської ради, місцевих підприємців і містян організовує соціальні акції для малозабезпечених верств населення, та заходи, спрямовані на творчий і спортивний розвиток молоді. Під час виконання депутатських обов’язків було направлено 7 депутатських звернень до різних інстанцій міста та 1 депутатський запит, оформлено 8 актів приписки за місцем проживання і обстежень житла, написано та видано 6 характеристик за зверненням виборців по своєму виборчому округу. Були проведені інформаційні збори з мешканцями багатоквартирних будинків по вулиці Небесної Сотні 41, 59, 61, в результаті чого співвласниками було створено ОСББ «Центрове», «Лаваль» і «Сонячний-61».
За сприяння депутата: був встановлений ігровий комплекс за адресою вул. Небесної Сотні, 41; в центральній частині міста ліквідовано сміттєзвалище, яке утворилося внаслідок будівельних робіт п’ятиповерхового будинку ще в 1993 році; на автобусній зупинці «Центр» встановлено дошку оголошень. Вдалось вирішити важливу проблему каналізаційної мережі в ОСББ «Центрове». Знайшов своє місце й сміттєвий контейнерний майданчик, який тісно межував з дитячим і був «центральною прикрасою» нашого міста.

Депутат Міщенко Світлана Михайлівна
Брала участь в обстеженні житлово-побутових умов проживання громадян та в обстеженні по факту проживання осіб за адресою без реєстрації та по факту не проживання за адресою по місцю реєстрації з метою оформлення субсидії, пільг та матеріальної допомоги для придбання індивідуальних опалювальних котлів громадянам, що залишилися без опалення внаслідок ліквідації централізованого теплопостачання в місті. Всього складено чотири акти обстеження житлово-побутових умов проживання громадян. Враховуючи професію Світлани Михайлівни (лікар терапевт), вона постійно спілкується з громадянами та намагається допомогти їм за їх усними зверненнями.

Депутат Філь Ірина Сергіївна
Складено акти обстеження приміщень для надання матеріальної допомоги зі встановленні автономного опалення. За її депутатськими зверненнями організовано переміщення сміттєвих баків по вулиці Небесної Сотні, та налагоджено освітлення вулиці Ярмаркова. Направлено депутатський запит по встановленню дитячого ігрового майданчика у дворі будинку 5/31, який міська рада планує встановити у 2017 році.

Депутат Третяк Володимир Володимирович
Я був обраний головою депутатської фракції «Батьківщина» в Хорольській міській раді. Проводив ініціативну роботу з передачі безхазяйних водопровідних та каналізаційних мереж у власність міста. Зокрема, після зборів громадян мікрорайону ДРП-5, було вирішено звернутися до міської влади по питанню врегулювання складної ситуації з водопостачання та водовідведенню цього мікрорайону. Направлений запит до міської ради, який був підтриманий всіма депутатами та міським головою. На даний час ця проблема на стадії опрацювання. Також до мене, як до депутата Хорольської міської ради, звернулися жителі мікрорайону молокозаводу з проханням у вирішенні питання щодо утилізації відходів свиноферми, яка розташована поблизу водоймища БАМ. Мною було направлено звернення щодо скарги жителів та дякуючи керівництву міста проблему вирішено. Була проведена допомога у встановленні дитячого майданчика мікрорайону ЗСШ №3 (по вулиці Самойлівка).

Окрім постійного виконання депутатських повноважень, члени нашої фракції беруть активну участь у житті міста та громади. За нашої ініціативи та безпосередньої організації на передодні Дня молоді було проведено аматорський молодіжний фестиваль, що об’єднав і любителів спорту, і майстрів художнього промислу, і музичних виконавців.

Спільно з депутатами районної та обласної ради та активістами від ВО «Батьківщина» було організовано збір та відправка гуманітарної допомоги для воїнів АТО.

Ми завжди відповідально відносимось до своїх депутатських обов’язків. Напередодні засідань сесій та постійних комісій обов’язково проводяться засідання фракції, де обговорюються та вивчаються всі питання порядку денного.

Шановні виборці! Ми вдячні за той величезний кредит довіри, який отримали від вас! Наша громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 88, корп. 2, 2 поверх. Телефон 32-7-63.

Запрошуємо всіх до активної співпраці та взаємодії на благо нашої Хорольської громади!

З повагою,
Голова фракціі ВО «Батьківщина»
в Хорольській міській раді
Володимир ТРЕТЯК

Photo

Post has attachment
ЩОЙНО ПОЧАЛАСЯ ВЕСНА, А "КВІТОЧКИ" ВАНДАЛІЗМУ ВЖЕ РОЗКВІТЛИ!

Всім нам хочеться жити в цивілізованому місті, в умовах чистоти й порядку. На жаль, не всі мешканці міста цінують все те, що робиться на благо кожному і міста в цілому, які зусилля докладаються заради поліпшення його благоустрою, пристойного і естетичного вигляду, затишку й комфорту. Минуло лише два місяці від того часу, коли в центральній частині міста біля міського скверу установлено комунальним підприємством «Комунсервіс» за рахунок коштів міського бюджету декоративну дерев’яну конструкцію у формі старовинного млина.
Як би не цинічно звучало, однак акти вандалізму починають досягати свого апогею – в ніч з 6-го на 7-ме березня виявлено факт пошкодження нововстановленої конструкції. Зловмисники нахабним чином здійснили хуліганські дії, пошкодивши систему електронного табло з відображенням дати, часу і температури атмосферного повітря, а також вибили і понівечили двері. Зранку 7-го березня 2017 року працівниками з благоустрою КП «Комунсервіс» було виявлено пошкодження на головній окрасі центральної площі. Наразі ведуться слідчі дії співробітниками Хорольського райвідділу поліції, які оперативно прибули на місце скоєного злочину. Прохання до всіх небайдужих людей, які володіють будь-якою необхідною інформацією для розкриття справи і встановлення осіб невідомих злочинців, звертатися безпосередньо у Хорольський відділ поліції ГУНП в Полтавській області або до Хорольської міської ради за тел.: 33-3-44.
Прикро, коли негідники в нашій країні залишаються безкарними. І суть не в тому, які матеріальні збитки скоєно, і на яку суму пошкоджено муніципальне майно, а в тому, що людей не зупиняє совість чинити такі зухвалі, нахабні, низькі і недопустимі для нормальної людини вчинки. Подібні негативні соціальні наслідки, на превеликий жаль, сигналізують про деградацію нашого суспільства. Не будемо байдужими до всього того, що коїться навкруги, бо якість життя в великій мірі залежить від кожного з нас!
Photo
Wait while more posts are being loaded