Profile cover photo
Profile photo
Наталія Саражинська
1,896 followers -
Сертифікований викладач Google
Сертифікований викладач Google

1,896 followers
About
Posts

Post has attachment
Допомоги потребують не лише діти, які потерпають від кібербулінгу, а й ті, що кривдять інших. Дуже важко мати симпатію до хулігана, але якщо ми всі можемо зрозуміти, що жертви та хулігани іноді однакові - вони всі вразливі діти та молоді люди - ми можемо почати надавати їм підтримку, яку вони дійсно потребують.
Як і в реальних соціальних ситуаціях, діти повинні навчитися поводитися в інтернеті.

Post has attachment
Створення професійних фільмів - це елітна справа дорогущої техніки. Так було раніше, камери смартфонів сьогодні з кожним днем стають все суперовіші. "Останній проект відомого американського кінорежисера Стівена Содерберга "Unsane" був повністю знятий на iPhone."

Стаття цінна порадами щодо успішних зйомок. Що робить відео привабливим?
Банально, але ці деталі уже не нові, лише для тих, хто раніше не задумувався, чому одне відео мене приваблює, а інші - ні.

Сценарій (задум, ідея, сюжет). Світло. Ракурс.
Роздільна здатність, на сьогодні радять обирати 1080 HD та 4K.
Так, і після детальних роздумів, налаштувань й перевірки світла та кількості кадрів за секунду, не забудьте протерти об'єктив смартфону. )

І як би любителі Instagram та Snapchat не голосили, що прийшла ера вертикального відео, не вірьте, обов'язково орієнтуйте свій телефон по горизонталі. Для професіоналів вертикальне відео - негайний сигнал, що це аматорське відео.

Post has attachment
Де ви ще зберігаєте свої фото? Гадаю, що флешки та жорсткі диски комп'ютерів теж для вас - позавчорашній день. Звичайно ж, Google Фото э основою. Але, якщо показати свої шедевральні творіння комусь, де є статистика переглядів, то можна й далі крокувати: 500Х чи Pexels... Що ще?

Post has attachment
Професії збирання та обробки даних сьогодні чи найпопулярніші, навіть у США. Але це величезний потенціал для автоматизації.

"У всіх професіях економіки США одна третина часу, проведеного на робочому місці, передбачає збирання та обробку даних. Давним-давно багато компаній автоматизували такі дії, як адміністрування закупівель, обробка заробітної плати, обчислення матеріально-ресурсних потреб, створення рахунків-фактур та використання штрих-кодів для відстеження потоків матеріалів. Технології допомагають збільшити масштаб та якість цих дій.

Світ фінансів спирається на професійну експертизу: фондові трейдери та інвестиційні банкіри живуть своєю дотепністю. Близько 50 відсотків загального часу робочої сили в галузі фінансів та страхування присвячено збору та обробці даних, це високий технічний потенціал для автоматизації. Страхові агенти з продажу збирають дані про клієнтів або продукти, а інші спеціалісти перевіряють точність записів. Банківські працівники перевіряють точність фінансових даних. Фінансовий сектор має технічний потенціал для автоматизації. Іпотечні брокери витрачають не менше 90 відсотків часу на обробку заяв."

Post has attachment
Онлайн курс з безпеки стартував у лютому, але модулі залишаються відкритими. Звичайно, акцент "фальшиві новини" - це одна з головних цілей цього онлайн-курсу, тобто просувати ідеї медіаграмотності та підкреслення важливості навичок критичного мислення. Тобто, головна мета - відрізняти надійні джерела інформації від дезінформації.
Home
Home
europeanschoolnetacademy.eu

Post has attachment
9 інструментів для організації безпаперового класу.

Post has attachment
Ще вища безпека Gmail й Конфіденційний режим - здається, уже десятки публікацій на тему оновлення пошти Google зустрілись за сьогодні. Взагалі, листування у всі віки було конфіденційної справою, якщо говорити про норми етикету. Тепер для любителів ділитись чужими листами залишиться лише скрін.

Post has attachment
Приклад ідеального електронного підручника? Напевне, - ось він. Чи має він містити опитування, завдання на закріплення, розвиток навичок, формування компетенцій? Ні, однозначно. Теорія має бути чистою, усі інші деталі - у руках педагога. Є освітні LMS-системи, середовища взаємодії з учнем, як, наприклад Classroom.
Геніальний вступ до розуміння машинного навчання!

Post has shared content
Рей Курцвейл та Рейчел Бернстайн оголошують про нові методи в дослідженнях машинного навчання. Поговори з книгами є абсолютно новим способом вивчення книг, починаючи з рівня зв'язків у реченні, до рівнів стилю автора або теми. Зв'язки між словами, синоніми, антоніми та багато інших способів будуть представлені у векторних мовних моделях, якщо навчити машини правильним чином, а потім створити їм правильні "питання". Опис усіх цих інноваційних досліджень буде представлено у статті.
Introducing Talk to Books and Semantris, two examples of how natural language understanding and semantic models can drive new #SemanticExperiences. We've also released a pretrained semantic TensorFlow module for the community to experiment with.

Post has attachment
Оновлення в Google Сайтах На навігаційній панелі сайту тепер можуть бути не лише сторінки сайту, а й швидкі посилання, на спільноту, наприклад, чи на вашу сторінку в соц. мережі. Доступно в G Suite.
Wait while more posts are being loaded