Profile cover photo
Profile photo
НВК Якимівська Гімназія
77 followers -
Навчально-виховний комплекс "Якимівська гімназія" Якимівської районної ради Запорізької області yakimgimnazia.at.ua
Навчально-виховний комплекс "Якимівська гімназія" Якимівської районної ради Запорізької області yakimgimnazia.at.ua

77 followers
About
Posts

Post has attachment
Медиафестиваль«КУЛЬТУРНЕ РОЗМАЇТТЯ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ»
Конкурса робота Кузнєцової Ганни за тематичним напрямком:
«Ми різні, але ми рівні»
Керівник: Соломахіна Олена Миколаївна

#медіафестиваль #Запорізькийкрай #інтернетпублікаціянвк
Add a comment...

Post has attachment
Посвята в гімназисти

Цьогорічні п’ятикласники підготували номери художньої самодіяльності: музичні та вокальні композиції, вірші. Із словами привітання до них звернулися учні 11-х класів, які за доброю традицією нашої школи підготували «Чарівну квітку бажань» із спільними фотографіями. Прийшли поздоровити гімназистів учні 9-х класів із хореографічним номером.

На святі були присутні: вчителі-предметники, батьки, гості, які із захопленням спостерігали за цим дійством, яке відбувалося в спортивному залі навчально-виховного комплексу. П’ятикласники успішно пройшли всі випробування, активно брали участь у конкурсах та змаганнях. Однак, щоб зарахувати у шкільну родину, учні склали урочисту присягу п’ятикласника, яку проголосили старости 5-А класу – Пилипчук Альбіна та 5-Б класу – Костандова Софія.

Детальніше за посиланням

#посвятавгімназисти #юнігімназисти #святонвк #шкільнародинанвк #нвкякимівськагімназія
Add a comment...

Post has attachment
Європейський тиждень місцевої демократії

18 жовтня в КЗ «НВК «Якимівська гімназія» лекторська група 10-В класу у складі: Мельник Валерії, Скаржинець Катерини, Шестакова Дениса та Харченко Дар’ї познайомили учнів школи з інформацією про Європейський тиждень місцевої демократії. Перед собою ставили мету розповсюдження інформації про функціонування місцевої демократії України і Європи, а також ознайомили з основними принципами, етапами та перспективами розвитку місцевої демократії.

#лекторськагрупа #місцевадемократія #нвкякимівськагімназія #новининвк
Add a comment...

Post has attachment
День українського козацтва

10 жовтня в КЗ «НВК «Якимівська гімназія» лекторська група 8-А класу у скаді: Зануди Дмитра, Гончар Альбіни, Булгакової Анастасії ата Федорової Ванди підготувала інформацію присвячену Дню українського козацтва та захисника України. Юні лектори розповіли історію цього свята, згадали та вшанували воїнів-земляків АТО.

#лекторськагрупа #Деньукраїнськогокозацтва #нвкякимівськагімназія #новининвк
Add a comment...

Post has attachment
Інтелектуальна гра з хімії «МУДРАГЕЛІ»

4 жовтня 2018 р. на хіміко-біологічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася інтелектуальна гра з хімії «Мудрагелі» серед учнів загальноосвітніх закладів. В інтелектуальних змаганнях взяли участь команди Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія» Якимівської селищної ради Якимівського району, Вознесенської гімназії «Орієнтир» Мелітопольської районної ради.

Детальніше за посиланням

#інтелектуальнагра #сучаснаосвіта #сучаснахімія #інтелектуальнізмагання #нашідосягнення #команданвк #нвкякимівськагімназія
Add a comment...

Post has attachment
День працівників освіти

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, ми говоримо Вам: «Із професійним святом! З Днем працівника освіти!»

5 жовтня у КЗ «НВК «Якимівська гімназія» відбулося урочисте свято присвячене Дню вчителя. Святковий концерт підготували: учень 6-А класу Андрющенко Богдан, учениця 10-В класу Харченко Дар’я, учні 9-х класів, та учні 11-х класів під керівництвом Губар М.Л. та Підченко Є.Г.
Детальніше за посиланням

#Деньпрацівниківосвіти
#працівникиосвіти #Деньвчителя #нвкякимівськагімназія #новининвк
Add a comment...

Post has attachment
Міжнародний IT FORUM

28 вересня у м. Запоріжжя учні 10-Б та 11-Б класів КЗ «НВК «Якимівська гімназія» відвідали Mіжнародний IT Forum, що стосувався інформатики, програмування та веб-дизайну.
На форумі діти більше детально познайомилися з новинками IT Technology: робототехніка, новітні інтелект програми, прослухали лекції з сучасного веб-дизайну та побували на майстер-класах з комп’ютерних ігор.

#ITForum #ITTechnology #робототехіка #нвкякимівськагімназія
Add a comment...

Post has attachment
Всесвітній день туризму

28 вересня КЗ «НВК «Якимівська гімназія» приймав участь у зльоті-змаганні з пішохідного туризму серед учнів Якимівської громади, присвяченому «Всесвітньому дню туризму».

У змаганнях приймали участь команда 8-А та 8-Б класів у складі: Купчинський Іван, Карнаух Сергій, Загнойко Владислав, Грін Олеся та Мурзалієва Дар`я; та команда 11-А класу у складі: Ліков Едуард, Масюков Ілля, Скрябін Владислав, Арсеньєва Анжеліка та Хруставчук Карина.

За підсумками змагань команда 8 класу була нагороджена грамотою за ІІІ (третє) місце у конкурсі «Рятівник» і команда 11-А класу – за ІІ (друге) місце у конкурсі «Смуга перешкод», ІІІ (третє) місце – «Відун» та «Велоестафета».

#деньтуризму #туристичнізмагання #команданвк #командарятівник #нвкякимівськагімназія
Add a comment...

Post has attachment
День Якимівки

22.09.2018 року смт Якимівка святкувала 185-річчя. Протягом дня проходили різноманітні заходи: фестиваль української кухні, спортивні змагання, майстер-класи, святковий концерт.

Перед початком святкового концерту учні комунального закладу «НВК «Якимівська гімназія» представили танцювальний флеш-моб «Серце Якимівки» (керівники Губар Мирослава Леонідівна та Підченко Євгенія Геннадіївна).

У флеш-мобі прийняли участь учні 2-А класу (кл. керівник Шишкарьова О.Б.), 5-А класу (кл. керівник Любайкіна О.О.), 6-А класу (кл. керівник Соломахіна О.М.), 7-Б класу (кл. керівник Губар М.Л.), 8-А класу (кл. керівник Качур С.М.), 8-Б класу (кл. керівник Дідух О.В.).

#ДеньЯкимівки #флешмоб #районнізаходи #нвкякимівськагімназія
День Якимівки -
День Якимівки -
yakymgymnasia.com.ua
Add a comment...

Post has attachment
Екскурсія до міста Київ
12-13 жовтня учні комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія» відвідали екскурсію до столиці нашої країни – місто Київ.

Детальніше за посиланням
#екскурсія #нашіподорожі #містоКиїв #нвкякимівськагімназія
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded