Profile cover photo
Profile photo
Комплекс Дах
24 followers -
Постачальник повної покрівельної системи провідних європейських виробників керамічної черепиці та комплектуючих матеріалів на ринок України
Постачальник повної покрівельної системи провідних європейських виробників керамічної черепиці та комплектуючих матеріалів на ринок України

24 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Невірний розрахунок палі-гвинтового фундаменту може привести до самих сумних наслідків:
🛠️ нерівномірне осідання споруди.
🛠️ Пошкодження стін.
🛠️ Обвалення.
Чим важча будова, тим більш ґрунтовнішим повинен бути і фундамент. Розрахунок паль безпосередньо залежить від периметра несучих стін і матеріалів, з яких буде побудований будинок.
Хід розрахунку:
1. 🔧 Визначається сумарне навантаження будівлі на фундамент, що складається з ваги стін, даху, перекриттів, експлуатаційного навантаження (всієї техніки, меблів, людей і т д.).
2. 🔧 Крім того враховується вітрове і снігове навантаження.
3. 🔧 Потім всі ці показники сумуються і знаходять оптимальну кількість паль.
4. 🔧 Мінімальна відстань між опорами - 1,7 м.
5. 🔧 Після визначається типорозмір опор і їх число.
6. 🔧 На кожен кут (зовнішній і внутрішній) ставиться одна опора.
7. 🔧 Як правило, довжина паль становить 2,5 м. Якщо довжина недостатня, то споруда може просісти.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Покрівельна мідь KME дозволяє виконувати найскладніші вузли та форми як самої покрівлі, так і її окремих складових. ЇЇ використовують не тільки для покрівлі даху, а також для обрамлення фасадів.
Зріла патина, яка рівномірно покриває мідний лист, робить його практично невразливим до будь-якого впливу з боку погодних факторів або хімічних речовин.
Шар окису повністю ідентичний справжній патині, яка утворюється на міді лише з плином тривалого часу. Патинування одностороннє.
Детальніше тут - https://komplex-dah.com.ua/product-category/dah/kme/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Гостьовий будинок SIGA в Русвілі, Швейцарія, спочатку був побудований в 1840 році як парафіяльний будиночок і притулок. Після успішної реконструкції та розширення, будівля зараз є готелем і навчальним центром. Монолітна цегляна кладка поєднує архітектурне збереження з сучасною зовнішньою ізоляцією.
Неокласична будівля, була розширена, реконструйована зовні і оздоблена всередині за високими стандартамм.
Для реконструкції були обрані пустотілі керамічні блоки з перлітом Porotherm T8, що забезпечують хорошу теплоізоляцію. Верхні поверхи будівлі були зруйновані і побудовані поверх початкового першого поверху з використанням монолітної цегли.
Розширення створює більше місця
Для того, щоб розмістити 75 номерів у готелі, будівля була розширена на його вузькій стороні, Глибокі виїмки вікон, кам'яні стіни, великий двосхилий дах і використовувані матеріали відповідають традиційному вигляду будівлі і дозволяють відвідувачам відчути його історію.
Блоки Porotherm - https://komplex-dah.com.ua/product-category/stiny/porotherm/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Рівна геометрія і щільні замки черепиці Koramic Alegra 12 дають можливість монтувати цю модель починаючи з кута 10° при використанні додаткової гідроізоляції.
Завдяки невеликим габаритам її легко використовувати на дахах різної конфігурації.

Детальніше на нашому сайті https://komplex-dah.com.ua/product/cherepytsa-alegra-12-tegelen/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Для початку розглянемо які види матеріалів є:
1. звукоізолюючі. Панелі з твердих волокон «відображають» якщо не всі, то більшу частину звуків, що надходять в приміщення;
2. звукопоглинальні. Пориста, зерниста структура «поглинає» більшу частину акустичних хвиль, що надходять ззовні.
Всі звукоізолюючі або звукопоглинальні плити, що пропонуються споживачеві, більшою мірою розраховані на будь-який один вид акустичного забруднення. У той же час забезпечити 100% тишу не зможе жоден найсучасніший матеріал. Можливе тільки зниження шуму на певну величину.
Аби вибрати матеріал, потрібно знати, які види шуму він повинен знищувати:
🛠️ повітряний. У цю групу відносяться гавкіт собак, шум від телевізора, плач дітей, музика, крики. В кожному окремому випадку середовищем передачі звукових хвиль служить повітряне середовище;
🛠️ ударний. Виникає при падінні табуреток, переміщенні шаф або піаніно, знесення внутрішньоквартирних перегородок. Звук передається не повітряним середовищем, а конструктивними елементами будівлі;
🛠️ структурний. Характерний для будівель з великим об'ємом інженерних мереж: вентиляційних, каналізаційних і т. д. При транспортуванні рідин по системам виникає вібрація, що передається по перегородках та перекриттях будинку;
🛠️ акустичний. Характерний для нових, незаселених будинків і квартир. У більшості випадків зникає, як тільки в приміщенні з'являється меблі і предмети інтер'єру.
Не меншу увагу варто приділяти індексу (Rw) - чим він вищий, тим краще матеріал захистить від небажаного шуму повітряного типу.
В оптимальному варіанті варто вибрати матеріал, який поєднує поглинання та відбиття шуму.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Молода сім’я вирішила дещо оновити свій будинок, який розміщений у місті Ледеберг у Бельгії. Цей будинок має невдале місцерозташування, адже знаходиться на перехресті доріг з щільним трафіком і високим рівнем шуму.
Архітектори «STUDIOLO architectuur» запропонували побудувати навколо будинку криту терасу – «консерваторію», - яка слугуватиме акустичним і тепловим буфером для будинку. Зовнішня стіна виконує роль фасаду будинку і завдяки стратегічно розміщеним великим вікнам, обмежує вид з вулиці. Зовнішню стіну облицювали клінкерною цеглою Terca Milosa Hoornbloem, оживляючи її кольоровими варіаціями у відтінках сірого та коричневого.
Асортимент клінкерної цегли Terca можна переглянути тут - https://komplex-dah.com.ua/product-category/fasad/terca
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Особливості клінкерної цегли Terca AA:
- висока міцність (М300);
- низьке вологопоглинання (менше 6%).
Завдяки цим двом особливостям цегла не руйнується від навантажень і перепадів температур. Відповідно, фасади будівель, будуть вічними і простоять століттями без ремонту і обслуговування, А це суттєва економія коштів на підтримку фасаду в гарному стані.

Дивіться товар на нашому сайті https://komplex-dah.com.ua/product-category/fasad/terca/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Живе" скло розроблено архітекторами Су-ін Янг (Soo-in Yang) і Девідом Бенджаміном (David Benjamin). Воно являє собою "розумний" матеріал з прозорою поверхнею, на якій в присутності людини автоматично відкриваються і закриваються зябреподібні щілини, що стежать за якістю повітря в кімнаті.
В поверхню вбудовані дроти, які з’єднані з електричними подразниками. Вони дозволяють "зябер" відстежувати якість повітря, "вдихаючи його".
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Palacio de Sal (ісп. «Соляний Палац») - готель, побудований з соляних блоків. Він розташовується в Салар-де-Уюні, найбільший солончак у світі, в 350 км від столиці Болівії Ла-Пас.
Стіни готелю зроблені з соляних блоків, з'єднаних між собою розчином, схожим до цементу, з солі і води. У сезон дощів стіни зміцнюються новими блоками, а гостям забороняється лизати стіни, щоб не погіршити їх стан.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded