Profile cover photo
Profile photo
Речевой центр Discurso
14 followers -
096 931 74 71
096 931 74 71

14 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Запрошуємо 25 березня на Майстер-клас «Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень письма у дітей молодшого шкільного віку

Інформація за телефоном +38(093) 382-89-59
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
25 березня запрошуємо на майстер-класс
Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень письма у дітей молодшого шкільного віку
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Запрошуємо логопедів
28 жовтня на семінар "Афазія"
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Запрошуємо 24 вересня на Майстер-клас «Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень письма у дітей молодшого шкільного віку"

Проводить семінар Чередніченко Наталія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

Мета: закріпити та систематизувати теоретичні знання логопедів-практиків з даної теми, формувати практичні уміння та навички фахівців щодо методів діагностики та корекції різних форм дисграфії та дизорфографії у молодших школярів, озброїти їх методиками корекційної роботи щодо попередження труднощів у навчанні грамоти та граматики у дітей старшого дошкільного віку.

Зміст майстер класу містить теоретичну та практичну частини.

У теоретичній частині буде висвітлено сучасний психолінгвістичний та психолого-педагогічний підхід щодо вивчення причин, механізмів, симптоматики та корекції різних форм дисграфії та дизорфографії у дітей, розкрито основні передумови формування навичок письма, проаналізовано поняття «мовна здібність» та його роль в опануванні писемного мовлення.

У практичній частині буде висвітлено методики діагностики різних типів дисграфічних та дизорфографічних помилок, розкрито їх механізми та методи подолання. Особлива увага буде зосереджена на методиках формування у дітей навичок диференціації фонемо-графем в усному та писемному мовленні, формуванні навичок різних видів мовного аналізу та синтезу (фонематичного, морфологічного, синтаксичного), а також формуванні основних мовних понять. Окремо розглядатиметься питання формування у дітей фонетико-графічної грамотності, орфографічної пильності та навичок контролю та самоконтролю на письмі.

Слухачам буде продемонстровано різні види усних та письмових практичних фонетико-графічних та граматичних вправ, завдяки яким у дітей виробляються навички грамотного письма. Буде наведено приклади логопедичних занять, спрямованих на корекцію дисграфії та дизорфографії. Учні майстер-класу матимуть змогу самостійно проаналізувати письмові роботи учнів, визначити типи та механізми патологічних помилок та розробити стратегію їх подолання.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded